Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brak toalet, walący się dach. Tak niektórzy mieszkają w najbogatszej gminie w regionie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 czerwca 2016 r. o 17:15 Powrót do artykułu
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
OBOWIĄZKOWO PRZEPROWADZIĆ DO RUDERY WÓJTA I WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW MOPS - TO NIE URZĘDNICY - TO GŁUPIE BYDŁO KARMIONE Z NASZYCH PODATKÓW - GDZIE JEST PROKURATOR
Cała wielopokoleniowa rodzina wójta nie korzystała z żadnej pomocy i wytworzyła swoją krwawicą siedlisko gdzie mieszka wójt, no to MĄDRALO eksmituj go z własności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybudowaliby sobie własne domy a nie mieszkali w takich ruderach. No, ale jak się robić nie chce, to manna z nieba nie spadnie. Sami sobie wybrali ten los, więc co im winien jakiś tam wójt? Winne są ich ręce, które stronią od roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja można oczerniać władzę za to ze nie chce sie komuś pracować. Znam tą miejscowość i mieszkańców tej starej szkoły.Mieszkają tam tyle lat ze sami powinni zadbać choc odrobine o obejście ale po co jak dostaną z OPS węgiel talony na jedzenie i maja porobione opłaty. Lepiej posiedzieć na zarośniętym podwórku pić alkohol i palic papierosy i mieć na wszystko w..... . Młoda kobieta która w życiu nie podjęła sie pracy siedzi na tyłku i czeka aż Wójt da i dwóch panów którzy maja siłę pic ale do pracy to juz sił brak. Wiec najlepiej Wójta osmarować a gdzie rodziny tych ludzi przeciez sa niech zajmą sie bliskimi a nie jeszcze donoszą jaka to bieda mieszkańcom tej starej szkoły sie dzieje. Sa samotne matki z dziecmi,sa rodziny wielodzietne które za najniższą krajowa pracują i utrzymują dom dzieci siebie i nie wyciągają rąk do OPS tylko wiążą jakos koniec z końcem dorabiają jak mogą w pracach dorywczych i nim o nich nie pisze w artykułach. Wiec nie ma co się użalać nad patologią tylko niech wezmą sie do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i niech tak dalej mieszkają.Otrzymali mieszkania odpowiadające warunkom.Nie zadbali o to co dostali,doprowadzili budynek do ruiny (chyba celowa robota).W przypadku przekwaterowania ich do lepszych lokali,ponownie zrujnują mieszkania.Podłogi się wyrywa na opał.Wszystko co nadaje się na opał,zostaje zdewastowane i spalone.Wszelkie konstrukcje metalowe również są sprzedawane na złom.Jak więc takim pomagać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zależy jaki masz namyśli cemęt ja używałam Orzarowski za 360 t, Jeśli chodzi o gospodarowanie pieniedzmi ja potrafię przeżyć za 200 zł mieśięcznie coprawda warzywa mam swoje ale resztę kupuje i powiem jedno zupa na kostkach schaboeych jest znacznie smaczniejsza niż na kilu mięcha, moje dzieci nie żyły na czipsach, zupkach z torebki czy kanapkach jak to często bywa w wielu domach. dobra blacha na dach kosztuje w granicach 9 tys, płytki można kupić w promocji, centralne było najdroszsze bo 14 tyś, 2,5 odzyskałam z faktury, okna też zakupiłam w promocji więc 3 kosztowały mnie w sumie 2600, i to co najważniejsze wszystko to dzięki kredytom dziś rate mam 890 zł i co ty nato
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nie podoba to niech sie wyprowadzą. Niech sobie wynajmą na wolnym rynku , kupią wybudują. Zamiast po rekach całować , że maja dach nad głowa i dbać o niego , to narzekają. Może jeszcze burmistrz powińien im gotować , sprzatac i przynosić wódkę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego, że zarabia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie w budynku,który się wali nie dziwię się gdyż na swój cudowny wiek i brak remontów ma prawo a z resztą ja do tego budynku jako szkoły chodziłem ponad 40 lat temu.Dlaczego jako budynek socjalny nie służy nowy budynek szkoły,w którym są takie pomieszczenia?Jak długo będzie kwitł tam handel olejem opałowym a ceny za wynajem takie kosmiczne,czegoś nie rozumiem jednychsię wysiedla inni się budują ,o co w ogóle chodzi w tym wszystkim,czy znajdzie się ktoś mądry by to wyjaśnić ???
Odniosę się tylko do szkoły: szkoła jest po to, żeby uczyć, a nie mieszkać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczy że "najbogatsza gmina" ma dawać jakiś proporcjonalny, luksusowy social, tak, dobrze rozumiem tytuł artykułu? A nie lepiej mieszkańcom na socialu ruszyć gdzieś do roboty i zapracować na swoje zamiast ciągle narzekać i chcieć ciągle więcej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym budynku mieszkali ludzie którzy chcieli i dali sobie radę, aktualnie mieszkają tam alkoholicy którzy dostawali od gminy węgiel i artykuły spożywcze, a następnego dnia sprzedawali za alko. Szumu narobił Pan któremu "spalił" się dom w Puchaczowie, a tak naprawdę podpalił go jego brat. Chcecie im pomagać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennik wschodni nie macie rozeznania w sprawie piszecie bzdety i wy się podajecie za dziennikarzy podajecie to do internetu w eter jak by ktoś chciał to byście musieli pisać przeprosiny i sprostowanie w kolejnym artykule
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...