Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz przesłuchuje, Matczuk przeprasza? – 28 Sesja Rady Miejskiej

Utworzony przez Bartol., 27 lutego 2013 r. o 21:14
O granicach piszesz - przecież jesteśmy w Unii, tylko Ł24 jakoś nie może dogonić nawet Białorusi. Więc cieszmy się tym, co tam piszą. oceńmy władzę i ratujmy burmistrza w sondażach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burmistrz ma dobrą trampolinę,nie trzeba ratować przez takich co pogrążają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy padły jakieś nazwiska? Może ktoś utrwalił treść?
Nie biorę udziałów w żadnych naborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BERNARDO napisał:
Więc cieszmy się tym, co tam piszą. oceńmy władzę i ratujmy burmistrza w sondażach.
Sesja już była, a nowych zdjęć w orzecznikowej sondzie jak nie było, tak nie ma. Zauważyłem też że na stronie głównej, profile radnych ze zdjęciami wyświetlane są częściej (o ile nie są wyświetlane tylko te) niż te bez zdjęć. To dlatego zdjęcia pracodawcy zabrakło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadna tajemnica kogo przyjeli pani pracowala na zastepstwie w gminie dawala komu trzeba i nie ale moze sie przyda i sie udalo od 1 pracuje i w dalszym ciagu bedzie psuc opinie urzedu miasta swoimi postepkami ale widac Panu Burmistrzowi to nie przeszkadza kogo ma w zespole ito ze zamiast urzedu jest burdel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwię się że administrator tego forum (o ile istnieje) toleruje takie wpisy jak powyższy. Przecież to jest normalne mieszanie ludzi z błotem. Nie wiem jak można dopuszczać do tego typu opinii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a do tego typu przekretow mozna dopuszczac i nikt ma o tym nie wiedziec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jakie przekręty Ci chodzi? Na chwilę obecną jest to tylko oczernianie danej osoby. Niech ktoś pokaże (UDOWODNI) że to prawda i dopiero potem kogoś obrzuca błotem. Ludzie gdzie wasza kultura, słoma z butów wystaje czy Wy nie umiecie inaczej niż tylko zaszczuć kogoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
o jakie przekręty Ci chodzi? Na chwilę obecną jest to tylko oczernianie danej osoby. Niech ktoś pokaże (UDOWODNI) że to prawda i dopiero potem kogoś obrzuca błotem. Ludzie gdzie wasza kultura, słoma z butów wystaje czy Wy nie umiecie inaczej niż tylko zaszczuć kogoś?
Macie problem z władzą to sobie z tym radźcie ale dajcie spokój dziewczynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robienie z ludzi szmat ? Jestem za inną produktywizacją człowieka........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
zadna tajemnica kogo przyjeli pani pracowala na zastepstwie w gminie dawala komu trzeba i nie ale moze sie przyda i sie udalo od 1 pracuje i w dalszym ciagu bedzie psuc opinie urzedu miasta swoimi postepkami ale widac Panu Burmistrzowi to nie przeszkadza kogo ma w zespole ito ze zamiast urzedu jest burdel
A to do Ciebie ''Gościu'' Jesteś pewnie bardzo pożądnym człowiekiem,lecz świństwa robisz nieudolnie,a to co u innych nazywasz niegodziwością w Twoim wykonaniu jest pewnie doświadczeniem życiowym....pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba niezbyt często używam słowa ''porządny''-oczywiście przez ''rz'',ale co tam najważniejsza treść-w myśl zasady-tylko głupcy się nie mylą, bo myślą,że wszystko już wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mowa o kulturze ta pani na pewno jej niema a ja dowody i owszem ale widocznie wszystkim odpowiada pani naciagaczka ktora wam naliczy podatek od smieci i fajnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałam,że po ostatnich postach zamkniesz ten temat ale skoro znowu wróciłaś(eś) to chcę Ci powiedzieć,że rozumiem Twoje rozgoryczenie bardziej niż myślisz ale pamiętaj,że obelgi to nie są dowody,obelgi to argumenty tych,którzy nie mają argumentów,najlepszym rozwiązaniem jest w tej sytuacji,może to zabrzmi banalnie-przebaczenie,jest to najefektywniejsza zemsta ludzi wyjątkowych,niech tam ona sobie będzie jaka jest,a Ty zadaj sobie to pytanie,czy Ty jesteś w porządku,po co kogoś szkalować,przecież tak trudno oczyścić się z takich drobnych świństw,chyba łatwiej z ogromnych pomyłek. Wybaczaj wiele innym,sobie nie wybaczaj niczego,pozdrawiam Cię,nie wracaj już do tego tematu,świata nie zmienisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...