Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burza wokół miasteczka rowerowego w Łęcznej

Utworzony przez an-di, 29 marca 2013 r. o 22:22 Powrót do artykułu
Pani Wojewoda prof.dr heab. Jolanta Szołno Koguc, zamiast ściągać jak najwięcej pieniędzy, inwestycji do regionu - oszczędza. Oszczędza w tym wypadku na edukacji, na dzieciach, które mogłyby się uczyć podstawa zasad ruchu drogowego, mieć zajęcie w godzinach pozalekcyjnych. Pani Wojewoda nie tylko tu ma "osiągnięcia" w oszczędzaniu - sukcesywnie odprowadza pieniądze do budżetu centralnego z funduszu nagrodowego i socjalnego Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. Zamiast dać ludziom po parę złotych na święta, żeby pracownicy jakoś rodzinnie je spędzili, woli oddać kasę do Warszawki. Można tak postępować jak się zarabia 12.000 zł. miesięcznie. Ona nie wie jak się żyje z pensji przeciętnego urzędnika - 1 600 zł. miesięcznie. To nie tylko takie "wybryki" tej Pani. Uważa się za wielką indywidualność, nikt dla niej nie jest partnerem, wszyscy to głupki, tumany. Obrażanie, poniżanie, upadlanie podwładnych to u niej norma. Pani WOJEWODO - niech Pani uważa, ja już widziałem nie takie osobistości wywożone na TACZKACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Wojewoda prof.dr heab. Jolanta Szołno Koguc, zamiast ściągać jak najwięcej pieniędzy, inwestycji do regionu - oszczędza. Oszczędza w tym wypadku na edukacji, na dzieciach, które mogłyby się uczyć podstawa zasad ruchu drogowego, mieć zajęcie w godzinach pozalekcyjnych. Pani Wojewoda nie tylko tu ma "osiągnięcia" w oszczędzaniu - sukcesywnie odprowadza pieniądze do budżetu centralnego z funduszu nagrodowego i socjalnego Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. Zamiast dać ludziom po parę złotych na święta, żeby pracownicy jakoś rodzinnie je spędzili, woli oddać kasę do Warszawki. Można tak postępować jak się zarabia 12.000 zł. miesięcznie. Ona nie wie jak się żyje z pensji przeciętnego urzędnika - 1 600 zł. miesięcznie. To nie tylko takie "wybryki" tej Pani. Uważa się za wielką indywidualność, nikt dla niej nie jest partnerem, wszyscy to głupki, tumany. Obrażanie, poniżanie, upadlanie podwładnych to u niej norma. Pani WOJEWODO - niech Pani uważa, ja już widziałem nie takie osobistości wywożone na TACZKACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bartol do dzieła,krytyka,krytyka,krytyka-pozostałym czytelnikom WESOŁYCH ŚWIĄT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze w koncu ktos sie przyjrzy dzialalnosci wojewody.moze w koncu ktos powie glosno, ze ta pani nie nadaje sie na przedstawiciela rzadu w terenie.pomijam tu powszechna u niej pogarde dla innych, niezaleznie czy to pracownik,czy tez dyrektor, czy tez osoba z zewnatrz. Dla niej liczy sie to,by wszyscy sie bali. Przeciez strach jest najlepszym motywatorem. Znane sa powszechnie jej wybuchy, doszukiwanie sie spiskow. znana jest jej nienawisc do pslu.dla niej nie ma czegos takiego jak wspolpraca z innymi na rzecz rozwoju regionu. Wazne jest tylko jej zdanie. Kiedys myslalem, profesor to osoba z charyzma, osoba z nienaganna kultura osobista i to dosc wysoka. Niestety mylilem sie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu to potrzebne? Podobnie jak wychowanie komunikacyjne jeszcze do niedawna w szkole nie spełniło żadnej roli. Miasteczko nie ma żadnej przyszłości, żadna to atrakcja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sniegowy dziadku, czy ty przypadkiem nie jesteś jednym z byłych dyrektorów z politycznego nadania? Tylko oni mają zastrzeżenia do Pani Wojewody. Pozostali pracownicy nareszcie mogą oddychać i normalnie pracować, bez konieczności czapkowania politykom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem, drogi opiniodawco, choc nie tak rzetelny jak sam siebie kreujesz.zwykly normalny pracownik nie ma takiego komfortu jak piszesz. Taki komfort maja ci,ktorzy donosza na innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykły pracownik....Ha, ha, ha....Chciałbyś, sniegowy dziadku, żeby cię za takiego uważano, ale nim nie jesteś. Zwykły pracownik o tej porze albo śpi, albo zwyczajnie ogląda tv, a nie buszuje po internecie i wypisuje głupoty na forach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sniegowy dziadek napisał:
Nie jestem, drogi opiniodawco, choc nie tak rzetelny jak sam siebie kreujesz.zwykly normalny pracownik nie ma takiego komfortu jak piszesz. Taki komfort maja ci,ktorzy donosza na innych.
Masz na myśli tego z 10 piętra w nowym budynku LUW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ gosc Z takim tokiem rozumowania, nawet mnie nie dziwi, ze mozesz brac kase za pisanie peanow tudziez probe pisania pozytywow w tym temacie. Dziekuje ze dbasz o to bym sie wyspal. Buszowanie w sieci, jak to okresliles, jest mozliwe dla kazdego. Niekoniecznie osoby spoza urzedu. Niemniej jednak masz marne pojecie o tym co sie dzieje w urzedzie. Nawet poza LUW slychac glosy o tym, ze wspolpraca z wojewoda jest niemozliwa. @anka Niech to pozostanie miedzy nami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sniegowy dziadku, to sie odkryles. Rozumiem, ze pisząc negatywny za pieniądze, nie możesz pojąć, ze ktoś myśli i to za darmo inaczej. Nie jest prawda, ze nie ma współpracy z wojewoda. Przeciwnie jest, ale na uczciwych zasadach. I tylko slepcy i głusi tego nie widzą i nie słyszą. Daj już spokój z wypisywaniem glupot, bo sie tylko kompromitujesz. WOJEWODZTWO LUBELSKIE NIGDY NIE MIALO TAK PROFESJONALNEGO WOJEWODY! I wiedzą to wszyscy. Ty też. Tylko polityczni szefowie każą ci pisać inaczej. Odwaz się i zacznij pisać uczciwie. W końcu okres przedświąteczny zobowiązuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mawial.ks. Tischner sa 3 prawdy. Doskonale pewnie to wiesz. Kompetencje wojewody znane sa, nie ulega watpliwosci,ze zna sie na finansach publicznych. Teoria funkcjonowania administracji to jedno,zas praktyka to drugie. Nie zawsze jedno idzie z drugim w parze. Nie kwestionuje jej dokonan na polu zawodowym, a dokladnie naukowym. Niesmak budzi jej zachowanie w kontaktach sluzbowych. Traktowanie innych w sposob uragajacy powszechnie przyjetym obyczajom, nawet kulturze osobistej. Co do odplatnego pisania komentarza,tak samo jak ja nie udowodnie tobie,tak ty nie udowodnisz mi takiego procederu. Na marginesie wcale nie napisalem,ze moje komentarze sa na zamowienie. Sa one poklosiem obserwacji tego jak funkcjonuje administracja rzadowa w terenie. Komplementujesz,ze to najlepszy wojewoda od lat. Coz, moge jedynie napisac,ze oceni to historia a nie my. Wesolych Swiat, skoro juz nawiazujesz do tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia dla Pani Wojewody. Zdowych, spokojnych, rodzinnych Świąt Pani życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
an-di napisał:
Uważa się za wielką indywidualność, nikt dla niej nie jest partnerem, wszyscy to głupki, tumany. Obrażanie, poniżanie, upadlanie podwładnych to u niej norma. Pani WOJEWODO - niech Pani uważa, ja już widziałem nie takie osobistości wywożone na TACZKACH.
a juz myślałem, że to charakterystyka naszego burmistrza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mamy już elektrownię i sciezki rowerowe, mamy tez nowoczesne targowisko. Brakuje tylko miasteczka rowerowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby było miasteczko trzeba zacząć się modlić,lub rękawy do łokci i do roboty,z klepania jęzorem po podniebieniu i zawalania cyberprzestrzeni byle czym nic nie wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sniegowy dziadek napisał:
Jak mawial.ks. Tischner sa 3 prawdy. Doskonale pewnie to wiesz. Kompetencje wojewody znane sa, nie ulega watpliwosci,ze zna sie na finansach publicznych. Teoria funkcjonowania administracji to jedno,zas praktyka to drugie. Nie zawsze jedno idzie z drugim w parze. Nie kwestionuje jej dokonan na polu zawodowym, a dokladnie naukowym. Niesmak budzi jej zachowanie w kontaktach sluzbowych. Traktowanie innych w sposob uragajacy powszechnie przyjetym obyczajom, nawet kulturze osobistej. Co do odplatnego pisania komentarza,tak samo jak ja nie udowodnie tobie,tak ty nie udowodnisz mi takiego procederu. Na marginesie wcale nie napisalem,ze moje komentarze sa na zamowienie. Sa one poklosiem obserwacji tego jak funkcjonuje administracja rzadowa w terenie. Komplementujesz,ze to najlepszy wojewoda od lat. Coz, moge jedynie napisac,ze oceni to historia a nie my. Wesolych Swiat, skoro juz nawiazujesz do tego.
Dokładnie wiem jacy ludzie pracują w różnych urzędach, więc pewnie w wojewódzkim podobnie....nie mający pojęcia o niczym a narzekający wciąż na niskie zarobki, w czasie pracy błądzący po mieście. Sorry, ale jeżeli takiego Pani Wojewoda traktuje niepoważnie, to tylko można jej pogratulować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
26 000 złotych dla stowarzyszeń w których działa dyrektor CK, 20 000 za kolejną stronę miasta, 10 000 na puzzle, nieznana wysokość kosztu bieżącej obsługi strony starówki. Nie można było zrobić miasteczka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodaj jescze pare złotych na hotel w CK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnośnie miastecka to rozbawił mnie tytuł na leczna24.pl "Trwa walka o miasteczko rowerowe", więc pytam się kiedy wodzu ogłosi mobilizacje na Bobrach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...