Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Boże ja tam jadłam z rodziną, pływaliśmy.Myślałam że sanepid, jakieś służby nad tym czuwają. Szok a tu jakaś Pani tłumaczy ze nikogo widziała wiec nic się nie dzieje. Szok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻECZYWIŚCIE TŁUMACZENIE, PŁACĘ PODATKI TO MOGĘ WYLEWAĆ SZAMBO DO JEZIORA !!! NA CAŁYM ŚWIECIE SĄ PODATKI ALE TAKIE ŻECZY TO MOŻE ROBIĆ TYLKO PREZES TARNASIEWICZ!!! BARBARZYNSTWO!
ALE NA CAŁYM ŚWIECIE NIE MA TAK WYSOKICH PODATKÓW, Z PODATKÓW Z JEZIOR ŻYJE CAŁY LUDWIN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeczywiście-rzeczywiście żecz-rzecz nie razi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech wioś sprawdzi też paru miejscowych chłopów :ph34r:  :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tojka po drugiej stronie jeziora stoi 1 metr od brzegu jeziora, to jest OK ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie widać mają to gdzieś, bo jest tam właśnie imprezka i się  przyszli bawić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zleciało się paru krzykaczy na plażę w sobotę, każą nasyłać Policję i inne służby tylko co dalej? Wiele rzeczy jest nielegalnych. No i co z tego? Ciekawe jaką można dostać za to karę? Zna ktoś kwoty? Mandat 100-200 zł?  Toż to za zbyt szybką jazdę można dostać więcej!!!  A może Wy wszyscy przepisowo jeździcie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/lubelskie/n,1000052705,letnika-na-lasso.html dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n,1000107641,miliony-utopione-w-wiezowcu-sunhill-developer-narobil-dlugow-i-zwinal-zagle.html a to pamiętacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...