Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
13 dzieci i nie są w stanie matce pomóc, mąż w sile wieku, przecież mamy pracować do 67 lat, że nie ma pracy to się wyjeżdża, kupę osób wyjechało za granicę za chlebem na pewno szkoda, bo choruje tak jak każdego chorego, ale dzieci i to aż tyle i mąż, każdy po parę groszy się zrzuci i już jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki komentarz to może tylko hiena cmentarna napisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ci co nie chcą pracować nie maja pracy. Owszem może być sytuacja ze ktoś straci prace i nie pracuje jakiś czas ale kto chce pracować, ma 2 ręce i łeb znajdzie pracę. 13 dzieci i nikt nic... do opieki społecznej napewno maja sily isc. Szkoda kobiety z powody tej choroby i takich potomkow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani umrze a łazienka zostanie? czy o to chodzi?
kiedys tacy ludzie mnie wk%% i mialem ochote ulac ich w pape, teraz mi ich po prostu szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ci co nie chcą pracować nie maja pracy. Owszem może być sytuacja ze ktoś straci prace i nie pracuje jakiś czas ale kto chce pracować, ma 2 ręce i łeb znajdzie pracę. 13 dzieci i nikt nic... do opieki społecznej napewno maja sily isc. Szkoda kobiety z powody tej choroby i takich potomkow.
miales kiedys przestrana sytuacje, czy tylko komentujesz z tatusia fotelu jak salonowy piesek z supertajna wiedza z internetu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki komentarz to może tylko hiena cmentarna napisać.
dokladnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fundacja mogłaby zgłosić Panią do SięPomaga pl - łatwiej byłoby wspierać nawet małymi kwotami. Ja chętnie pomogę, ale cała inwestycja jest poza moim zasięgiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, nie wszyscy na prawdę są tacy zaradni jak wam się wydaje (mierząc ich swoją miarą). Jak ktoś prosi o pomoc, to jego prywatna sprawa, nie wam to komentować. Chcecie, to pomżcie, nie to nie i po temacie. Na pewno nikt z was nigdy niechciałby znaleźć się kiedyś w takiej sytuacji (nie ważne z jakich powodów). Nie hejtujcie tak. Osobom opisanym w artykule życze jak najlepiej, każdy u schyłku życia zasługuje na jakiolwiek szacunek, a już na pewno matka tylu dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieci, na litość ... weźcie się do pracy, jest was tak dużo, każdy po parę groszu zarobi teraz w wakacje,tatuś też, bo w tym wieku to się zapierdziela a jeszcze mając tyle dzieci to 24 godzin na dobę jak je zrobił,  znajdziecie pracę, nawet te niepełnoletnie, zbiór owoców ,warzyw itp. no ale jak do tej pory korzystali za darmo, no bo nie sądzę, ze niepracujący tatuś utrzymał 13 dzieci razem z żoną to teraz trudno się wziąć do pracy, mam na klatce jedną z 4 dzieci, drugą rodzinę z 6 dzieci i są roszczeniowi, wszystko im się należy tylko nie praca.Chora matka bardzoooo szkoda, szkoda każdej chorej osoby i każda chora potrzebuje pomocy nie tylko wielodzietne. A tak wielodzietne twierdzą, że będą pracować na emerytury innych, i o , jak pracują, dalej chcą za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, nie wszyscy na prawdę są tacy zaradni jak wam się wydaje (mierząc ich swoją miarą). Jak ktoś prosi o pomoc, to jego prywatna sprawa, nie wam to komentować. Chcecie, to pomżcie, nie to nie i po temacie. Na pewno nikt z was nigdy niechciałby znaleźć się kiedyś w takiej sytuacji (nie ważne z jakich powodów). Nie hejtujcie tak. Osobom opisanym w artykule życze jak najlepiej, każdy u schyłku życia zasługuje na jakiolwiek szacunek, a już na pewno matka tylu dzieci.
  ja jak jestem niezaradna to mam jedno dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pod takim artykułem , powinno być zero komentarzy , a same zgłoszenia pomocy , a jak ktoś nie może pomóc niech nie pisze głupich komentarzy , niech milczy i liczy na to że jego nie spotka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbcie coś przez sie pomaga albo inną stronę tego rodzaju. Raz dwa zgromadzimy te pieniądze razem, pomógłbym bo mi się serce kraje jak patrzę na tą biedną panią, ale indywidualnie nie jestem w stanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok ! 13 dzieci i nie mogą się złożyć po 300zl żeby matce łazienkę zrobić. A państwo rodzice zapewne i tak biorą dopłaty z unii na ziemię i dzieciom dają. A jak choroba wyszła to trzeba publicznie błagać o łazienkę. Żal tej kobiety. Nie zasłużyła na taki los.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorosłe dzieci nie pomogą matce, litości, to kto ma najbardziej się zlitować jak nie dzieci,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież tam blisko jest bogdanka - zagłębie węglowe, i też nie ma pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd w dzisiejszych czasach tylu hejterow, jak dla mnie to leżącego się nie kopie choćby leżał z własnej winy. Jeśli udało im się wychować tyle dzieci to wszystkie pieniądze przeznaczali na dzieci, zapewne całe życie ledwo wiążą koniec z końcem, ale ktoś kto nie był w takiej sytuacji nigdy nie zrozumie. Ludzie czemu tyle jadu w Was jest, jak nie chcecie pomagać to zachowajcie, swoje cenne uwagi dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miales kiedys przestrana sytuacje, czy tylko komentujesz z tatusia fotelu jak salonowy piesek z supertajna wiedza z internetu?
Jaką sytuację? Taką, że nie chciało mi się pracować jak tym 13 nierobom? NIE! Zawsze pracowałem. A jeśli pytasz czy miałem sytuację jak ta Pani - tak - leżałem przez 4 miesiące w szpitalu i walczyłem o życie, swoje życie! Nikogo nie prosiłem o kasę bo mam swoje ręce i głowę i potrafię mieć parę groszy na "czarną godzinę".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd w dzisiejszych czasach tylu hejterow, jak dla mnie to leżącego się nie kopie choćby leżał z własnej winy. Jeśli udało im się wychować tyle dzieci to wszystkie pieniądze przeznaczali na dzieci, zapewne całe życie ledwo wiążą koniec z końcem, ale ktoś kto nie był w takiej sytuacji nigdy nie zrozumie. Ludzie czemu tyle jadu w Was jest, jak nie chcecie pomagać to zachowajcie, swoje cenne uwagi dla siebie.
Nikt nie kopie tych leżących tylko tych 13 nierobów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd w dzisiejszych czasach tylu hejterow, jak dla mnie to leżącego się nie kopie choćby leżał z własnej winy. Jeśli udało im się wychować tyle dzieci to wszystkie pieniądze przeznaczali na dzieci, zapewne całe życie ledwo wiążą koniec z końcem, ale ktoś kto nie był w takiej sytuacji nigdy nie zrozumie. Ludzie czemu tyle jadu w Was jest, jak nie chcecie pomagać to zachowajcie, swoje cenne uwagi dla siebie.
Jakiej sytuacje nie zrozumie? Nikt nie hejtuje tej chorej Pani. Tylko tych jej 13 dzieci, które zamiast wziąć się do roboty i zapewnić matce choć minimum, to lecą do gazety. Nieroby i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle czasu sie zastanawialam po czym poznac Polaka , a zatem juz wiem po wsadzaniu szpili w czlowieka . Po komentarzach mozna rozeznac ile jest chamstwa , nienawisci , msciwosci . Czysta inteligencja Polaka a potem sie dziwia ze za granica ich tak czy inaczej traktuja. Czlowieku spojrz najpierw na swoje zachowanie , wnetrze co soba reprezentujesz wowaczas bedziesz mogl miec pretensje. Maskara .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...