Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CZY ŁĘCZNA BĘDZIE MIEĆ NOWEGO BURMISTRZA?

Utworzony przez Zyta, 31 października 2014 r. o 18:01
16.11.2014r Nowy Burmistrz Łęcznej -TEODOR KOSIARSKI= LATARNIKU ŚWIEĆ = WSZYSTKIE LAMPY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co sprowadzać dyskusji do ogólnego poziomu urzędu miejskiego w Łęcznej. Rozmawiajmy merytorycznie. Dla mnie z obecnym burmistrzem to jest tak, że się wypalił i stał się arogancki- sodówkaa mu uderzyłą i jest  nepotą. Nie słucha ludzi, chce być władcą, a to nie tędy droga. Czas na zmianę na kogoś kto będzie popierał przedsiębiorczośc i nowe pomysły nawet jesli planują je osoby spoza kliki- my też chcemy żyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co sprowadzać dyskusji do ogólnego poziomu urzędu miejskiego w Łęcznej. Rozmawiajmy merytorycznie. Dla mnie z obecnym burmistrzem to jest tak, że się wypalił i stał się arogancki- sodówkaa mu uderzyłą i jest  nepotą. Nie słucha ludzi, chce być władcą, a to nie tędy droga. Czas na zmianę na kogoś kto będzie popierał przedsiębiorczośc i nowe pomysły nawet jesli planują je osoby spoza kliki- my też chcemy żyć!
  No właśnie, a może zestawiłby ktoś obok siebie propozycje wszystkich kandydatów co byśmy grzecznie i merytorycznie o nich porozmawiali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam jestem dobrej myśli. SWÓJ GŁOS ODDAM na Fijałkowskiego. Moim zdaniem wystarczy już tego wyzysku mieszkańca Łęcznej. Czas skończyć z tym  - wiecie o co mi chodzi i odsunąć tych cwaniaków od koryta.
Ferdek! Ty jesteś wizjonerem - stary, wyleniały materacu! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddawaj, oddawaj.......na hipokryzję, pieniactwo, brak doświadczenia, donosicielstwo......Ferdziu, na obietnice bez pokrycia i pychę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorzu "stalkingu, z którego nic nie wyszło" Kuczyński ile można. Święto jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddawaj, oddawaj.......na hipokryzję, pieniactwo, brak doświadczenia, donosicielstwo......Ferdziu, na obietnice bez pokrycia i pychę....
Ferdek odda głos bo  najbliższą rodzinę, która żyje tylko z diety radnego trzeba wspomagać gdy na widoku tyyyyyyleeeeeeeeee kasy. Trudno jest wyżyć z renty chorego na SM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Kuczyńskiego od żony w Mopsie odda głos czy na tego co kolejki rozładowywał w szpitalu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16.11.2014r Nowy Burmistrz Łęcznej -TEODOR KOSIARSKI= LATARNIKU ŚWIEĆ = WSZYSTKIE LAMPY.
 
16.11.2014r Nowy Burmistrz Łęcznej -TEODOR KOSIARSKI= LATARNIKU ŚWIEĆ = WSZYSTKIE LAMPY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wybory to bezsens i wyrzucenie kasy w błoto. Górnicy wybiora górnika i nie ma nad czym dyskutować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I PIERONIE TAK CHOPY TRZYMAĆ!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wybory to bezsens i wyrzucenie kasy w błoto. Górnicy wybiora górnika i nie ma nad czym dyskutować.
Srali muchy będzie wiosna. Bezsensem jest wybrać górnika, bo wiadomo że to półmózgi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj,oj twoja makówa też SZWANKUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Srali muchy będzie wiosna. Bezsensem jest wybrać górnika, bo wiadomo że to półmózgi.
  A czemóż to ludzie od Pana Starosty tak krytycznie o górniczym stanie się wypowiadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tor górnik już raz startował, sprawdź jakiego poparcia się dorobił od braci górników... Ryl rylowi, rylem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to Kosiarski też górnik ma poparcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to Kosiarski też górnik ma poparcie!
Kosiarski to dupek bez krzty honoru i świnia która nie potrafi wyrwać ryja z tego koryta. A wam "górnikom" - ŚRODKOWY PALEC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba swojej rodziny i jeszcze jednego włazidu%y z zakładu. Nie znam ani jednej osoby popierającej Kosiarskiego. Kto normalny chciałby popierać podwyżki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryle to puste buce i poprą swojego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem jedno: władza deprawuje - kazdego !!! Bozia daje władzę , odbiera rozum. Zwolennicy obecnego burmistrza chwalą doświadczenie pana K w burmistrzowaniu " Burmistrz na burmistrza"! Pan F jest młody ,pełen energii i zapału i działa dla ...  jescze nie wiemy dla jakiego dobra . Wspólnego, ogółu czy własnego. O panu T nie wiemy  nic.  Wszyscy kandydaci maja wspólną cechę : wierzą w siebie . Nie jest ważne kto będzie burmistrzem - każdy z nich  bedzie miał własne kliki i koterie. Wszak żaden nie powiedział w swojej kampanii : nie bede nepotą , postaram sie byc uczciwym  człowiekiem. Moje czyny będą swiadczyć o mnie. My, tylko w okresie kampanii przedwyborczej jesteśmy obywatelamy i wyborcami . Potem jak zawsze - dla wladzy - staniemy się  motłochem i upierdliwymi petentami ,ktorym sie wydaje .że coś mogą . Zyczę zastanowienia nad tą urną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...