Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Diety łęczyńskich radnych bez zmian

Utworzony przez Bartol., 2 kwietnia 2013 o 07:51
Czyli co wyszło z wystapień dobrego gospodarza w prasie http://lle24.pl/polityka/diety-radnych-bez-zmian/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czyli cieszcie się dalej dwaj kurduple..będziecie mieli może na nowe oprawki
0
Kuczynski pokazał prawdziwą twarz
0
no i się zaczęło
0
W powiecie też chyba w piątek nic nie przedstawił bo się nie pochwalił.
0
Sorry nie nazywam się Kuczyński..ale dla tych dwóch mącicieli większość tak się nazywa.Ja po prostu mam dość starania się poprzez ciągłe napieprzanie na innych żeby to ich nazwiska utkwiły w głowach ludzi z Łęcznej jako jedynych prawdomównych ..tyle..
0
Może podaj dokładne informacje kto jak głosował itp itd, a nie po prostu wszystko podsumowałeś. Radni, którzy chcieli obniżki zapewne cieszą się z rozwiązania, że ich postulat o obniżce nie przeszedł, zawsze to więcej pieniędzy do kieszeni
0
Panie niekuczyński nie musisz wierzyć w fakty często niewygodne dla was. Możesz wierzyć Góralowi, Kosiarskiemu i Borkowskiej. Tylko szykuj portfel na kolejne podwyżki - zaraz woda, śmieci, a za kilka miesięcy podatki. I niech te nazwiska utkwią Ci wtedy w głowie. Pamiętaj, że Ci ludzie robią to wszystko przecież dla twojego dobra - tak jak radny Góral, który głosował przeciwko remontom ulic na osiedlu a sam zgłaszał nie raz taki wniosek. Pamiętamy.
0
Pamiętajcie...tylko powiedz mi qrwa co ci dwaj kurduple robią dla Łęcznej..ale pomyśl wcześniej ..i zastanów sie
0
O obniżkę diet nie wystapili również pan radny fijalkowski ani pan radny pawlak panie Bartol.
0
Dbają o to żeby tacy jak ty mogli żyć w tym mieście taniej. Chcesz żeby cię doili na każdym kroku twoja sprawa. Ja i inni ludzie nie chcemy. Przynajmniej Ci dwaj nie płaszczą się przed Panią Krysią i Panem Teodorem. Słów Pan i Pani używam specjalnie. A popatrz na innych radnych w tym rzecznika. Widzisz różnice. Niezależność...głupcze - nie uwłaczając
0
To jest urzędnicza metoda. Atakują nas argumentami to trzeba atakować Pawlaka i Fijałkowskiego mimo, że nie brali udziału w tej śmiesznej medialnej gierce Panów Kuczyńskiego, Kosiarskiego i Górala. Ale temat znowu zszedł z kompromitacji urzędowych na obrażanie jednych i drugich. Więc wrzutka się kolegom ze "wspólnej sprawy" udała.
0
Fijałkowski i Pawlak nie wystąpili jednak o obniżkę diet?
0
Nie i nie wystąpią. Przecież do Lubartowa porównyje się tylko jak im wygodniej
0
Szansa na uchwalenie niższego poziomu uposażeń była spora, ponieważ nawet radni opozycji od początku popierali ten pomysł. To ja się pytam... dlaczego do ciężkiej cholery sami nie złożyli wniosku o zmniejszenie tych diet? Najlepiej czekać i bić pianę, jacy to Oni niezależni, opozycyjni i walczą o dobro mieszkańców... :-)) Śmiech na sali, może głupi to kupi, ale nie mieszkańcy, którzy mają więcej oleju w głowach niż Wam się wydaje, i ta medialna hucpa tylko ich śmieszy... Za nieco ponad rok sami się o tym przekonacie.
0
Tak tak, a może jeszcze ludziom chcesz wmówić, że przez młodych radnych takie diety. Za to wszystko odpowiadają zarówno burmistrz jak i jego ekipa. Oni narobili szumu i co? Gówno, nic cisza. Od rana chyba rzecznik z wirtualnym tatą próbują zagłuszyć kompromitację dietową oraz inne. Zobaczymy jak w temacie zakupu pojemników na śmieci przez gminę wypowiedzą się burmistrz i jego ekipa albo w sprawie ulg za śmieci dla rodzin wielodzietnych. To są tematy, które wpłyną na zawartość portfela mieszkańców miasta. Obniż diety w powiecie cwaniaku - przedstawiłeś jakąś propozycje? Od grudnia cisza. Dobrze, że tam Cię jeszcze na sesje wpuszczają w ogóle.
0
Ale się urzędowo-rzecznikowa ekipa rzuciła do natarcia. Chyba zabolały ich ostatnie wpadki z nagrobkami i miasteczkiem rowerowym. Od rana tyle wpisów. Połowa pewnie z urzędowych komputerów lub tylko jednego. Spokojnie.
0
pięknie nam się plac kościuszki wypowiedział, chcieliście zagadać sprawę? nie uda się to wam
0
Niedowiarek napisał:
To ja się pytam... dlaczego do ciężkiej cholery sami nie złożyli wniosku o zmniejszenie tych diet?
To proste. Bo nie mieli wiekszosci ich wniosek zadzałałby tyle samo co wniosek Kuczyńskiego w powiecie.
0
Gadacie o głupotach to zobaczcie ile zapłacicie za śmieci. Wszystkie gminy w powiecie będą mieć praktycznie dwukrotnie taniej niż Łęczna. Da się? Można? To tez wina dwóch radnych? Link do strony radnego. http://www.fijalkows...okolic-lecznej/
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: