Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

górny limit wieku do pracy pod ziemią

Utworzony przez andres, 15 kwietnia 2012 r. o 15:07
interesuje mnie do ilu lat przyjmują do pracy pod lubelski węgiel prosiłbym o odpowiedz jeśli ktos wie na mayla -andres113@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andres napisał:
interesuje mnie do ilu lat przyjmują do pracy pod lubelski węgiel prosiłbym o odpowiedz jeśli ktos wie na mayla -andres113@wp.pl
Wiek do pracy w przedziale 60-67 dla kobiet i 65-67 dla mężczyzn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andres napisał:
interesuje mnie do ilu lat przyjmują do pracy pod lubelski węgiel prosiłbym o odpowiedz jeśli ktos wie na mayla -andres113@wp.pl
Jeśli masz zamiar kandydować do pracy pod ziemią to składaj aplikację ale wcześniej wejdź na stronę www.lw.com.pl Tam poszukaj zakładki z aplikacjami. Przed tem poczytaj co piszą albo skorzystaj z forum na www.leczna24.pl może tam wiecej odpowiedzi uzyskasz bezpośrednio od górników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
Ja poleciłabym w tym wypadku p. Borka z Mielca , który leczy ziołami. Ponadto jak w przypadku mojego dziecka należałoby wybrać się z dzieckiem do szpitala sanatoryjnego na diagnostykę do Izdebnej.
Nie wiem jak dokladnie jest na Bogdance ale przykładowo podam Ci iż Kompania Węglowa peferuje do 30 roku życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Over chloe bags sale the years, the Chinese fishermen are frequently attacked in the South China SeaAccording to incomplete statistics of the Ministry of Agriculture, South China Sea Fisheries Board, from 1989 to 2010, the neighboring countries in the Nansha sea assault, robbery, chloe bag snatch and shot my fishing boat fishermen event of more than 380 cases involving more than 750 ships, fishing boats, fishermen 11300. Among them, 25 fishermen were killed or missing and 24 fishermen were injured, more than 800 fishermen were snatch sentencing. Chloe Paddington Handbags
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Look louis vuitton outlet for adjustable shoulder straps, replica louis vuitton padded laptop replica louis vuitton handbags compartments, fake louis vuitton bags front flaps replica louis vuitton luggage for easy access to documents or metallic snap enclosures. louis vuitton belts A handful louis vuitton replica of louis vuitton bags of louis vuitton replica handbags unquestionably louis vuitton replica bags the shoulder messenger fake louis vuitton bags also come accompanied replica louis vuitton purses by organized compartments in all of the front, replica louis vuitton bags which experts louis vuitton luggage state louis vuitton luggage replica may very well hold your louis vuitton purses current cell phone, pens, business cards, small notebooks etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...