Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakie sa naprawde warunki pracy na LW BOGDANKA

Utworzony przez marek, 10 lutego 2011 r. o 17:00
pozdro dla >>>WW<<<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, mam pytanie- idzie się wbić do pracy w Kopalni po AGH kierunek górnictwo i geologia- specjalność wiertnictwo? Pracują tu wiertnicy? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WNIG AGH napisał:
Witam, mam pytanie- idzie się wbić do pracy w Kopalni po AGH kierunek górnictwo i geologia- specjalność wiertnictwo? Pracują tu wiertnicy? Pozdrawiam
Wiercą dziury w brzuchu PREZIOWI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WNIG AGH napisał:
Witam, mam pytanie- idzie się wbić do pracy w Kopalni po AGH kierunek górnictwo i geologia- specjalność wiertnictwo? Pracują tu wiertnicy? Pozdrawiam
Są wiertacze. Jeden oddział jest. Jeden odddział na kopalni=sprawa ciężka lub wręcz niemożliwa bez pleców. Ciężko do pionu górniczego a co tu mówić do wiertaczy.... Pchaj się na wiertnie. Na pewno nie zarobisz tyle co w LW ale praca w systemie 2tyg/2tyg + zakweterowanie to też nie jest zła opcja. Coś za coś -------------- Zdrówka życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anymous napisał:
Są wiertacze. Jeden oddział jest. Jeden odddział na kopalni=sprawa ciężka lub wręcz niemożliwa bez pleców. Ciężko do pionu górniczego a co tu mówić do wiertaczy....Pchaj się na wiertnie. Na pewno nie zarobisz tyle co w LW ale praca w systemie 2tyg/2tyg + zakweterowanie to też nie jest zła opcja. Coś za coś--------------Zdrówka życzę
Wielkie dzięki za odpowiedz! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jaki dział można się dostać że tak powiem najłatwiej? Wykształcenia górniczego nie posiadam. Moi dalecy znajomi po technikum mechanicznym pracują tam od roku, więc bez wykształcenia w owych kierunkach. Niestety kontaktu z nimi nie mam aby dowiedzieć się co dokładnie robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopy komu dać w łapę żeby się dostać do kopalni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byczysko napisał:
Chłopy komu dać w łapę żeby się dostać do kopalni?
e-mailowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ja też poszukuję pracy na kopalni może ktoś podpowie jak tam się dostać kontakt gg 2120155.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowany napisał:
Witam ja też poszukuję pracy na kopalni może ktoś podpowie jak tam się dostać kontakt gg 2120155.
Zdecyduj się pracuj i nie chwal się innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest ktos w stanie załatwić mi prace na kopalni w spółce warbo albo lubelski wegiel polikuy@interia.pl jestem w stanie bardzo sie odwdzięczyć za pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, ja także chciałbym pracować na bogdance, wysłałem cv do wszystkich spółek i nic, mam zawód kolejarza, czy ktoś wie czy mam jakieś szanse lub gdzie się udać.POZDRAWIAM I CZEKAM NA POMOC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robert napisał:
Witam, ja także chciałbym pracować na bogdance, wysłałem cv do wszystkich spółek i nic, mam zawód kolejarza, czy ktoś wie czy mam jakieś szanse lub gdzie się udać.POZDRAWIAM I CZEKAM NA POMOC.
odpowiedzi na robertwypych1@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie opowiadajcie głupot,bo spólki przychodzące do ściany mają daleko i głęboko ciężką pracę fizyczną-tłumaczą swoją niechęc zarobkami-ja to rozumię ale robota musi byc zrobiona a jesli spółka nie zrobi swojego to ktos to bedzie musial zrobic-zgadnijcie kto.......LW.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim jest tak ciężko i roboty znaleźc nie mogą, a chcieliby widzę po wcześniejszych postach pracowac na LW !!! Hmmm... w takim razie ja też chcę. Jestem licencjonowanym Ratownikiem Medycznym i chciałbym pracowac w sekcji ratownictwa górniczego !! Proszę o odpis na mój post....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hary napisał:
pan blacha podobno na sztygara idzie ale i jego do ladu ludzie doprowadza tylko czekac potrzeba
co ku.... masz cos do mojego ojca to powiedz mi to w twarz ku... nie myta i sie podpisuj jak o kims piszesz to Cie dojade zazdrosna pizdeczko ze wsi gól rusza ??? bo ty przed tym '' blacha'' w majty srasz lamusie!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kogo chcesz dojechać zmądrzej i wyrażaj sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
natalia napisał:
co ku.... masz cos do mojego ojca to powiedz mi to w twarz ku... nie myta i sie podpisuj jak o kims piszesz to Cie dojade zazdrosna pizdeczko ze wsi gól rusza ??? bo ty przed tym '' blacha'' w majty srasz lamusie!!!!!!!!!!!
Tak się do Ciebie Twój ojciec z matką zwracają? Niezmiernie usmiałem się z Twojejej "wypowiedzi". Jesteś jak mały piesek - nic nie możesz zrobić, jesteś mały a dużo szczekasz. Zacznij czytać książki zamiast Faktu. Mały, zakompleksiony lamusie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tera będziemy robić dłużej tulko po euro sie dowiemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tera będziemy robić dłużej tulko po euro sie dowiemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 47

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...