Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
chodzi o ta panią co widziała go w busie do Firleja? Oby wszystko się powiodło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i go widziałem, ale na zdjęciu widać wszystko, tylko nie zaginionego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE JESTEM PEWNA ALE CHYBA PODOBNEGO CHŁOPAKA WIDZIAŁAM JAK JECHAŁ Z LUBLINA I WYSIADŁ W WOLI SKROMOWSKIEJ KOŁO KOCKA. TEŻ JECHAŁAM TYM AUTOBUSEM. TAK JAK W OPISIE BYŁ BARDZO SZCZUPŁY MIAŁ CIEMNE WŁOSY I MIAŁ DOSYĆ CIEMNĄ KARNACJE... NIE PAMIETAM JAK BYŁ UBRANY ALE BARDZO MOZLIWE ZE TO ON. NO ALE NIE JESTEM NA 100% PEWNA ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie ma co panikować. Wygląda to tak, że chłopak ma 21 lat, same obowiązki, rodzinę, która wcale nie interesuje się jego sprawami (nikt z nich nie zapytał nawet, po co jedzie w niedzielę na uczelnię), na dodatek wystarczy spojrzeć na tę rodzinkę, żeby wiedzieć, że z wyższym wykształceniem nie mają nic wspólnego, a tatuś to chyba nawet był w przeszłości mieszkańcem któregoś zakładu penitencjarnego. Nie ma się co dziwić, że bodaj jedyny żywiciel rodziny poszedł w swoją stronę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby tak zdechło ci wszystko, co kochasz, ty śmieciu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abi napisał:
Chyba nie ma co panikować. Wygląda to tak, że chłopak ma 21 lat, same obowiązki, rodzinę, która wcale nie interesuje się jego sprawami (nikt z nich nie zapytał nawet, po co jedzie w niedzielę na uczelnię), na dodatek wystarczy spojrzeć na tę rodzinkę, żeby wiedzieć, że z wyższym wykształceniem nie mają nic wspólnego, a tatuś to chyba nawet był w przeszłości mieszkańcem któregoś zakładu penitencjarnego. Nie ma się co dziwić, że bodaj jedyny żywiciel rodziny poszedł w swoją stronę.
Ty jesteś niedorozwój idioto , a jaką szkołę skończyłeś baranie , że piszesz o tej rodzinie skąd wiesz ,że oni nie mają wyższego wykształcenia. Ty chyba jesteś po szkole specjalnej dla idiotów. Szkoda że cię nie znam bo dawno byś jedynki stracił deb***u!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abi napisał:
Chyba nie ma co panikować. Wygląda to tak, że chłopak ma 21 lat, same obowiązki, rodzinę, która wcale nie interesuje się jego sprawami (nikt z nich nie zapytał nawet, po co jedzie w niedzielę na uczelnię), na dodatek wystarczy spojrzeć na tę rodzinkę, żeby wiedzieć, że z wyższym wykształceniem nie mają nic wspólnego, a tatuś to chyba nawet był w przeszłości mieszkańcem któregoś zakładu penitencjarnego. Nie ma się co dziwić, że bodaj jedyny żywiciel rodziny poszedł w swoją stronę.
Mam nadzieję, że Ciebie spotka podobna tragedia. Jak można pisać na temat rodziny skoro ich nie znasz. Są to bardzo życzliwi ludzie, a ich wygląd w tym momencie świadczy tylko o ich przeżyciu. Lepiej przemyśl sobie te słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo ,ze ludzie prości pewnie górnik, to chłopak mógł studiować bo to prywatna uczelnia, a górnicy maja sporo pieniążków! Ale tak naprawdę to chodzi że to wielka tragedia dla rodziców, miejmy nadzieję że chłopak wróci cały i zdrów do domu...może miał chwile zwątpienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abi napisał:
Chyba nie ma co panikować. Wygląda to tak, że chłopak ma 21 lat, same obowiązki, rodzinę, która wcale nie interesuje się jego sprawami (nikt z nich nie zapytał nawet, po co jedzie w niedzielę na uczelnię), na dodatek wystarczy spojrzeć na tę rodzinkę, żeby wiedzieć, że z wyższym wykształceniem nie mają nic wspólnego, a tatuś to chyba nawet był w przeszłości mieszkańcem któregoś zakładu penitencjarnego. Nie ma się co dziwić, że bodaj jedyny żywiciel rodziny poszedł w swoją stronę.
Nie napiszę co myślę na Twój temat. Wyobraź sobie, że w niedzielę po godzinie 6 rano zwłaszcza teraz w czasie zaliczeń busy z Łęcznej do Lublina pełne są studentów zaocznych. I skoro chłopak studiował zaocznie to dla większości ludzi, choć widocznie nie dla Ciebie WIADOME JEST, że zajęcia na studiach zaocznych odbywają się w weekendy, a ściślej w sobotę oraz w NIEDZIELĘ. I to jest o to powód, który zmusił go do jazdy na uczelnię w niedzielę. I skoro zajęcia odbywają się w niedzielę, to po co rodzina co tydzień ma pytać po co jedzie w niedzielę na uczelnię?! I nie rozumiem również Twojego kolejnego zdania, w którym po zdjęciu stwierdzasz poziom wykształcenia u ludzi. Za to w Twojej w jakże błyskotliwej wypowiedzi widać dosyć wyraźnie jakie TY masz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co piszenie jest smieszne lepiej pomozcie go szukac a nie piszecie bzdury....mam nadzeje ze sie odnajdzie trzymam kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sluchajcie moze zamiescie zdjecie takie z zycia codziennego w koszulce a nie pod krawatem moze wtedy latwiej bedzie go rozpoznac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
sluchajcie moze zamiescie zdjecie takie z zycia codziennego w koszulce a nie pod krawatem moze wtedy latwiej bedzie go rozpoznac.
######artykuly/pokaz/7437/t...jakuba,grzywacz , - takie zdjęcia zostały zamieszczone już jakiś czas temu. Powodzenia w poszukiwaniach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######artykuly/pokaz/7437/t...jakuba,grzywacz , - poprawny link do zdjęć na lublin.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...