Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wielkie uznanie dla kierowcy ciężarówki. Tak powinno się reagować w podobnych przypadkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Powinien go jeszcze w ryja strzelić tak żeby momentalnie wytrzeźwiał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki stary i taki głupi...kto mu dał tego renaulta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie uznanie dla Kierowcy. Tak powinien zachować się każdy odpowiedzialny kierowca, który jest świadkiem podobnej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun dla Pana Kierowcy ciężarówki. Może uratował komuś życie. Dziękuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak nauczymy jeżdzić małolatów zapijaczonych i innych nabzdyczonych narkotykami też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki plus dla Pana kierowcy!!! Za takie zachowanie powinien dostać przynajmniej nagrodę od policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się okaże,że to jakiś lokalny kacyk z PO,to kierowca z TIRA pójdzie siedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szofer napisał:
Tak nauczymy jeżdzić małolatów zapijaczonych i innych nabzdyczonych narkotykami też.
jesteś śmieszny haha w Holandii jarasz ziółko siadasz za fajere i jedziesz a jak jesteś pijany zabierają prawko wytrzeźwiejesz i jedziesz dalej dostajesz mandat zależy ile miał ja miał do promila to mu zatrzymają na rok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~anonim~ napisał:
jesteś śmieszny haha w Holandii jarasz ziółko siadasz za fajere i jedziesz a jak jesteś pijany zabierają prawko wytrzeźwiejesz i jedziesz dalej dostajesz mandat zależy ile miał ja miał do promila to mu zatrzymają na rok
widzę, że Ty byś prowadził,albo już prowadzisz na gazie albo najarany. Jak na razie w Polsce za jazdę po pijaku i pod wpływem narkotyków się kara (na ile skutecznie i jak surowo to już inna sprawa) i możesz sobie z takimi tekstami podczas kontroli do policji wyjeżdżać. HAHAA... P.S właśnie ludzi z taką mentalnością powinno się eliminować z dróg, bo nie szanują siebie i innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAPUŚ KAPUŚ KAPUŚ KAPUŚ KAPUŚ - napewno z pisu .Biedny kierowca miał pecha że trafił na pisszczyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idiota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirtek,myślenie ogłupiałego wiochmena.W d...e był i g...o widział i tak pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakieś pół roku temu jechałem od Konopnicy, jechał gościu od krawężnika, do krawężnika. Zadzwoniłem na "psy" i za gościem dojechałem do końca Kraśnickich i nikt się nie pojawił. Innym razem jadąc od Elizówki do Konopnicy przez ok pół godziny nie mogłem się dodzwonić do naszych "piesków" ale niestety w KMP włączał się tylko automatyczny sekretarz i mimo długiego oczekiwania nie udało się uzyskać połączenia. I się nie dziwie, ze kierowca tir-a się wnerwił. Niestety, nasza policja, żeby przyjechała, to im najpierw trzeba klienta samemu złapać i związać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mirtek napisał:
KAPUŚ KAPUŚ KAPUŚ KAPUŚ KAPUŚ - napewno z pisu .Biedny kierowca miał pecha że trafił na pisszczyka.
Gupi gupi gupi głupi ten kretyn miał farta że trafił na spokojnego kierowcę bo ja jednemu takiemu kiedyś cyferblat przelicowałem i szkoda że ten kierowca tego nie zrobił miał pecha faktycznie ten kretyn a kierowcy tylko podziękować oby takich więcej ja też bym nie popuścił i nie uważam że jest to kapowanie a uratowanie komuś życia !/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Tira to skończony głupek.Gdyby pijany nie wychamował to by była wina tego co zajechał,a pijany by tylko odpowiadał za jazdę pod wpływem.A jak by się zabił to to tirka by mogli posadzić.Bo to nasze takie prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Docent napisał:
Kierowca Tira to skończony głupek.Gdyby pijany nie wychamował to by była wina tego co zajechał,a pijany by tylko odpowiadał za jazdę pod wpływem.A jak by się zabił to to tirka by mogli posadzić.Bo to nasze takie prawo.
Docent do szkoły podstawowej! Hamować nie ma nic wspólnego z chamem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie ''KONDOM'' chamowanie nie pochodzi od CHAMA tylko od HAMOWANIA .Chylę czoło przed ludżmi którzy dalej się muszą uczyć nauczyciele lubią kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mirtek napisał:
KAPUŚ KAPUŚ KAPUŚ KAPUŚ KAPUŚ - napewno z pisu .Biedny kierowca miał pecha że trafił na pisszczyka.
głupi pijak kierowca - napewno z PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim forumowiczom z okaqzji WALENTYNEK serce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...