Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Znają ją wszyscy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxxxxx taki artykuł nie powinien być blokowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można pomóc skoro artykuł jest zablokowany Piano. Chcecie zarabiać zamiast pomagać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście nasz błąd, artykuł jest już otwarty. Przepraszamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdego chorego szkoda, także dzieci matka ma was aż 13, są wakacje i każdy z was jak zarobi po 200-300 zł, matka ma łazienkę, a praktycznie wszyscy jesteście dorośli. A co do gospodarstwa, a mają nie mało ziemi to otrzymują dotacje unijne. Każdy z nas grą większości tak żyje. Takie jest życie w naszym kraju. A, że ta matka pracowała, no trudno mówić o leżeniu przy 13 dzieciach, no ale te dzieci to ona sama się decydowała na nie,Moja matka przeżyła 89 lat i nie miała łazienki bo jej stać nie było, takich rodzin na  wsi mamy jeszcze dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można pomóc skoro artykuł jest zablokowany Piano. Chcecie zarabiać zamiast pomagać?
Ty poje***a mendo napewno nie pomożesz. Rzygać tylko przez te twoje "komentarze". Spadaj trolu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdego chorego szkoda, także dzieci matka ma was aż 13, są wakacje i każdy z was jak zarobi po 200-300 zł, matka ma łazienkę, a praktycznie wszyscy jesteście dorośli. A co do gospodarstwa, a mają nie mało ziemi to otrzymują dotacje unijne. Każdy z nas grą większości tak żyje. Takie jest życie w naszym kraju. A, że ta matka pracowała, no trudno mówić o leżeniu przy 13 dzieciach, no ale te dzieci to ona sama się decydowała na nie,Moja matka przeżyła 89 lat i nie miała łazienki bo jej stać nie było, takich rodzin na  wsi mamy jeszcze dużo.
Człowieku, po co to napisałeś? Bez sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że nie ma numeru konta, więcej osób mogłoby coś dołożyć, a tak nie każdego stać na oferowanie pralki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
13 w większości dorosłych dzieci. Jak każde zrzuciłoby się po kilkaset zł, to łazienka by była. Też mam ojca chorego na raka, ale nie robię żadnych zbiórek u obcych ludzi, tylko pomagam ile mogę. Odwdzięczam się za trud wychowania mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczuć -jak można wspomóc-nie pisać durnot i nie obrażać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam ... to jest patologia jakaś a baba z całym szacunkiem nienormalna jakaś . Jak można klepać dzieci bez opamiętania ? Argumnet , że dobrze są wychowani jest śmieszny skoro nie są w stanie zarobić mieszkając tak blisko Bogdanki . To jest niezaradność życiowa i dzieci tak samo skończą . A ten facet co tyle naklepał powinien ze wstydu zapaść się pod ziemie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/leczna/n,1000165921,mateusz-od-3-lat-mieszka-w-szpitalu-potrzebna-jest-pomoc.html   to biedne dziecko ma dopiero 10 lat i od 3 lat w szpitalu, sama pochowałam 2 miesiące temu mamę, która 8 lat leżała w łóżku i nie prosiłam o pomoc, bo to była starsza osoba, a dzieci, żal, ta pani ma dorosłe dzieci, które niech się w końcu wezmą za pracęęęęęęęęęę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. "..... Barbara Turczyn mieszka w Lublinie, ale blisko 30 lat temu kupiła ziemię w Wólce Nadrybskiej. - Od tego czasu jestem taką niedzielną sąsiadką pani Mirosławy. Dobrze ją znam. Urodziła i wychowała 13 dzieci. Nigdy nie miała przy tym urlopu macierzyńskiego, czy zdrowotnego. Jak tylko podniosła się po porodzie to od razu goniła do pracy w polu, bo jak się ma tyle dzieci to nie można odłożyć na maszyny rolnicze. Pole uprawiają tak jak kiedyś, koniem - opowiada kobieta, a w jej głosie słychać niekłamany podziw..." ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- To niech ta sąsiadka sprzeda kawałek tej ziemi i jej pomoże, proste. A, że pracowała, to w naszym kraju tak wszyscy mają i to nawet z jednym-dwójką dzieci, oprócz kombinatorów, złodziei itp. Natomiast uczciwi orzą za  parę groszy aby nie umrzeć z głodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 km do zagłębia węglowego, ktore jest jedną z najbogatszych firm na lubelszczyźnie, inni po 30-40 km dojeżdżają aby mieć na chleb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ale wy jesteście podli. I co z tego że maja dopłaty do pola??? Ją też mam i co? Jak się żyje skromnie to się nie zapłaci od razu za kombajn tym bardziej jak jest tego pola dużo to nie wychodzi 200 zł tylko idą całe dopłaty żeby zapłacić za koszenie. Macie pracę po znajomości to siedzcie cicho i nie komentujcie glupio bo żeby dostać się na kopalnie to trzeba mieć plecy i każdy o tym wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologią to jesteście wy chorzy na umyśle bo patologia to nie do końca ubustwo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. "..... Barbara Turczyn mieszka w Lublinie, ale blisko 30 lat temu kupiła ziemię w Wólce Nadrybskiej. - Od tego czasu jestem taką niedzielną sąsiadką pani Mirosławy. Dobrze ją znam. Urodziła i wychowała 13 dzieci. Nigdy nie miała przy tym urlopu macierzyńskiego, czy zdrowotnego. Jak tylko podniosła się po porodzie to od razu goniła do pracy w polu, bo jak się ma tyle dzieci to nie można odłożyć na maszyny rolnicze. Pole uprawiają tak jak kiedyś, koniem - opowiada kobieta, a w jej głosie słychać niekłamany podziw..." ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- To niech ta sąsiadka sprzeda kawałek tej ziemi i jej pomoże, proste. A, że pracowała, to w naszym kraju tak wszyscy mają i to nawet z jednym-dwójką dzieci, oprócz kombinatorów, złodziei itp. Natomiast uczciwi orzą za  parę groszy aby nie umrzeć z głodu.
Tylko zwykła menda mogła napisać tak coś ohydnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam ... to jest patologia jakaś a baba z całym szacunkiem nienormalna jakaś . Jak można klepać dzieci bez opamiętania ? Argumnet , że dobrze są wychowani jest śmieszny skoro nie są w stanie zarobić mieszkając tak blisko Bogdanki . To jest niezaradność życiowa i dzieci tak samo skończą . A ten facet co tyle naklepał powinien ze wstydu zapaść się pod ziemie .
spadaj debilu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...