Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejny raz "nie da się"...

Utworzony przez Bartol., 24 marca 2013 o 14:14
pobrzmiewa z urzędu http://lle24.pl/polityka/sebastian-pawlak-odpowiedz-spoldzielniom-nie-da-sie/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a tyle było spokoju od piątku chyba opłacił abonament i został przywrócony?
0
staram się
0
gratulacje że umiesz wysłać wpłatę ciekawe czy przez okienko czy wirtualnie?
0
wirtualny tato, czy jestes w stanie napisać cokolwiek na temat? Płacisz już 3x więcej za wodę? Czy jeszcze czekasz na decyzję?
0
On zapłaci i 5 X tyle. A na wpisy jego nie paczcie, nic w temat. Przecież to " Wirtualny"
0
spkój cyberprzestrzenki napisał:
a tyle było spokoju od piątku chyba opłacił abonament i został przywrócony? [/quote] [quote name='spkój cyberprzestrzenki' timestamp='1364131904' post='749445'] a tyle było spokoju od piątku chyba opłacił abonament i został przywrócony?
Czy znacie tego pana, co się w nazwach "pulta" - bo ja tak.
0
tak samo pulta się na urzadmiejski24, a przepraszam w zasadzie to przedruk24 bo nie widziałam tam już dawno samodzielnie napisanego artykułu
0
Licho z waszymi Holmesowskimi uzdolnieniami.
0
Podoba mi się inicjatywa spółdzielni pomocy mniej zamożnym rodzinom i wielodzietnym. Słyszałam, że mają być obniżone opłaty zależne od spółdzielni dla takich rodzin - te wszystkie opłaty eksploatacyjne, składki na zarządy i rady nadzorcze. Spółdzielnie pokażą, że jednak "się da". Zapewne taki przykład podziała na innych - PGKM, UM itd.
0
burmistrz jak widać zajmuje się obecnie podcinaniem skrzydeł takim pomysłom
0
A co burmistrz ma do spółdzielni ? To ich własne sprawy.
0
gość napisał:
A co burmistrz ma do spółdzielni ? To ich własne sprawy.
czytałeś w ogóle to http://lle24.pl/poli...iom-nie-da-sie/ ? czy tak sobie piszesz?
0
Gość napisał:
czytałeś w ogóle to http://lle24.pl/poli...iom-nie-da-sie/ ? czy tak sobie piszesz? [/quote] Piszę o tym co pisze Megi. [quote name='Megi' timestamp='1364184956' post='749725'] Podoba mi się inicjatywa spółdzielni pomocy mniej zamożnym rodzinom i wielodzietnym. Słyszałam, że mają być obniżone opłaty zależne od spółdzielni dla takich rodzin - te wszystkie opłaty eksploatacyjne, składki na zarządy i rady nadzorcze. Spółdzielnie pokażą, że jednak "się da". Zapewne taki przykład podziała na innych - PGKM, UM itd.
0
A ja się tylko zastanawiam jakim cudem? Zmienią regulamin GZM? Na te pozycje o których pisze Megi składają się wszyscy mieszkańcy, więc żeby obniżyć jednym, będą musieli podnieść pozostałym :-( Prezeska ze swojej kieszeni nie wyjmie i nie da ;-), a nie wierzę że aby obniżyć koszty eksploatacji podstawowej, Zarząd i Rada Nadzorcza zdecyduje się na obniżenie swoich uposażeń. Trzeba być naiwnym, żeby wierzyć w takie obietnice.
0
Nie mów zaraz, że się "nie da" - bo zaraz usłyszysz parę epitetów od bartoli, rzeczniku jeden.
0
Niedowiarek napisał:
Na te pozycje o których pisze Megi składają się wszyscy mieszkańcy, więc żeby obniżyć jednym, będą musieli podnieść pozostałym :-(
A na opłaty śmieciowe składają się krasnoludki.
0
Uchwała rady o stawkach uchwałą, a przecież ceny jakie będziemy płacić za śmiecie będą zależeć od wyniku przetargu na wywóz śmieci. Oby tylko firma, która wygra nie zaoferowała jakichś szokujących stawek.
0
Myślę, że konkurencja na to nie pozwoli. Wiem, że już wcześniej niektóre firmy ostrzyły zęby na Łęczną.
0
gość napisał:
Myślę, że konkurencja na to nie pozwoli. Wiem, że już wcześniej niektóre firmy ostrzyły zęby na Łęczną.
Tu podobnie jak w konkursie urzędu miasta, zwycięzca może być tylko jeden
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: