Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraksa pod Łuszczowem. Zderzyły się dwa samochody osobowe i bus

Utworzony przez ~czepiacz~, 14 grudnia 2009 r. o 21:14 Powrót do artykułu
mok oszukuję czytelników ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dwie osoby są ranne: 52-letni kobieta i mężczyzna. " Rozumiem, ze tekst pisany na szybko. Ale na prawdę nie mozna poświęcic chwili na redagowanie tekstów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie masz rację tuja! NAPRAWDĘ Ty też piszesz z błędami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagaprawda : http://tnij.com/nagaprawda2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł artykułu kraksa pod Łuszczowem podpis pod fot. Łaszczów????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuja napisał:
"Dwie osoby są ranne: 52-letni kobieta i mężczyzna. " Rozumiem, ze tekst pisany na szybko. Ale na prawdę nie mozna poświęcic chwili na redagowanie tekstów?
A właśnie, że nie rozumiesz. 52-letni kobieta i mężczyzna, to to samo, co pięćdziesięciodwuletni ludzie. Ot i cała zagwozdka. I nie "na prawdę", a naprawdę;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"na prawdę" jest bardziej poprawne o ile można tak powiedzieć niż pisane łącznie. Pozdrawiam "Pani od j. polskiego" P.S Bus był z lini Łęcz-Trans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi niestety nie płacą za pisanie tekstów więc pomylić się mogę (a nie było to celowe dodam;) I wg mnie to zdanie dalej nie jest poprawne gramatycznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w tagach i pod zdjęciem dalej Łaszczów zamiast Łuszczowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"na prawdę" jest bardziej poprawne o ile można tak powiedzieć niż pisane łącznie. Pozdrawiam "Pani od j. polskiego" P.S Bus był z lini Łęcz-Trans.
No, jeśli się stawia NA coś np. właśnie na prawdę, to ok:) Pozdrawiam "Pilna była uczennica j. polskiego" ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...