Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Kwitnące latarnie" w Łęcznej

Utworzony przez Bartol., 22 kwietnia 2013 r. o 07:49
Dziś trochę o tym jaką wizytówkę naszego miasta widzą przejeżdzający przez nie kireowcy, mieszkańcy i turyści http://lle24.pl/region/w-lecznej-nawet-latarnie-kwitna-na-wiosne-galeria/ i jeszcze mem http://zapodaj.net/images/74397a3d8f573.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się spinasz, jeśli by je malowali lub ukwiecali to byś napisał że wydają miejską kasę na latarnie zamiast na żłobki. Mam rację... P.S. uprzedzam posty nie jestem urzędnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co by było gdyby babcia miała wąsy... obecnie nie ma ani żłobków, ani ulic bez dziur, ani pomalowanych latarni. O czym chciałbyś jeszcze podyskutować? ps miasteczka rowerowego też nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra akcja. Myslisz bartolu, że to coś pomoże? Na moje oko to w urzędzie panuje filozofia "zawsze tak było" to może tak byc i teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki wstyd. Ile kosztuje puszka farby?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno nie tyle co chęci i zainteresowanie urzędnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo wygląda znaczna cześć latarni i zieleni m.in. spółdzielni Batory. Jednak bartol o tym nie napsze, bo we władzach spółdzielni jest mama radnego, którego reprezentuje bartol. Jest ona również urzędnikiem o czym bartol być może nie wie.... albo udaje, że nie wie ? Podobne ochydne latarnie ma spółdzielnia Skarbek. Tylko tu we władzach mamy radnego pawlaka. Także nie wiem czy mogę podesłać zdjęcia uszkodzonych o ordzewiałych latarni spółdzielni Batory? Zostaną one opublikowane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie widziałeś latarnie w tym stanie należące do Spółdzielni Batory lub Skarbek? Ciekawy jestem bo ja takich nie widziałem, a gdyby były to dla SM nie byłby to problem wysłać pracownika z puszką farby. Nie raz widziałem jak malowali. Czepiasz się czyjejś rodziny z braku argumentów i na zasadzie, że jak u was na PL. Kościuszki jest bałagan to jest i gdzieś indziej. Nie mierz wszystkich swoją miarą bo w lenistwie urzędniczym nikt Cię nie przebije. Czekam na zdjęcia tych spółdzielnianych latarni. Założe się, że ani tu ani do Bartola żadnych zdjęć nie prześlesz, bo nawet Ci się nie będzie chciało wyjść z bloku na Staszica i przejść po mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Także nie wiem czy mogę podesłać zdjęcia uszkodzonych o ordzewiałych latarni spółdzielni Batory? Zostaną one opublikowane?
Skoro napisałem że "wszystkie zostaną opublikowane" to to zdanie własnie to oznacza. To nie jest urzędowe pismo w którym trzeba się domyslać, co autor miał na mysli Prosze także o zwrócenie uwagi, żeby czasem te zdjęcia nie zostały wysłane z adresu promocja@um.leczna.pl . Zawsze można się pomylić ;P Galerię zdjęć znajdziecie pod adresem: http://lle24.pl/galeria/kwitnace-latarnie/
Ostatnio edytowany 22 kwietnia 2013 r. o 20:14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Także nie wiem czy mogę podesłać zdjęcia uszkodzonych o ordzewiałych latarni spółdzielni Batory? Zostaną one opublikowane?
założe się że nic nie wysle, paple tylko tak bez sensu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może to ładnie nie wygląda ale też wielka afera z tymi kwiatkami i latarniami, niech lepiej radni Pawlak i Fijałkowski przyznają się co zrobili z tego co naobiecywali ludziom w ulotkach wyborczych, konkrety punkt po punkcie proszę, a nie złośliwości i bez żadnej listy złożonych donosów i interpelacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzeju, wyglądasz mi na rozumną istotę, która potrafi czytać. Ci dwaj radni jako jedyni prowadzą strony na których przeczytasz o tym jak wygląda ich praca oraz o tym co juz udało się im zrobić. Adresy ich stron znajdziejsz w guglu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andrzej napisał:
niech lepiej radni
wirtualny tata zmienia temat. Nie karmić trola, niech zakłada osobne wątki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jełopie Łycyński, nie wiesz nawet w czyjej kompetencji leży konserwacja latarni w mieście Spółdzielnie mieszkaniowe same nie konserwują latarni - zlecają to służbom energetycznym. Tylko za taką usługę trzeba zapłacić. Te latarnie, w galerii Pana Bartola znajdują się na terenie Urzędu Miasta Łęcznej. Wnioski wyciągnijcie sami. Ps. Oto tel. 81 752 09 76 pod którym można zaciągnąć info odnośnie oświetlenia w Łęcznej. By taki "Frajer niedorzecznik " nie znający tematu nie wcinał się w tekst. Pan radny Misiewicz doskonale zna temat i w okienku - czasie przeznaczonym dla mieszkańca uchyli rąbek tajemnicy kto zajmuje się konserwacją tych latarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki trol nazywa zardzewiałe latarnie złośliwościami - żałosne. Drogą wodę i śmieci nazwie pewnie urealnieniem kosztów. Już to dobrze znamy. Czepia się radnych, którzy piszą o tym co robią. Lepiej pewnie jakby siedzieli cicho jak powiatowy opozycjonista, do którego nawet oficjalnego kontaktu nie ma jakby wyborca chciał porozmawiać. Taki radny lepszy? Czy może taki radny Góral, który głosował przeciwko wyremontowaniu dróg na swoim osiedlu a co roku pisze wnioski o remont tych samych dróg. Tacy radni tylko zabierają miejsce ludziom z pomysłem, którzy nie będą się bać i będą mieli chęci coś robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kwitnące latarnie=przecież wiosna,na jesieni będą szare i ponure,czy wy w tej Łecznej nie umiecie się cieszyć z powiewów wiosny? =ponuracy ,a największy zgorzkniały bartol jemu to chyba nawet na wiosnę sex nie daje radości=wyrazy współczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet w tej peruce wyglądasz jak rozkraka. Cizia nie pasuje do ciebie. Alfons będzie OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może żecznik tą rudą perukę specjalnie zakładał żeby wtopić się w tło pordzewiałych latarni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J-23 napisał:
Nawet w tej peruce wyglądasz jak rozkraka. Cizia nie pasuje do ciebie. Alfons będzie OK.
marne celowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiecie, że "Kwitnące Latarnie" możesz "podziwiać" w Google Street View( http://goo.gl/maps/u1TZM )? Gdyby jednak zbliżenia okazały się niewystarczające, nowe zdjęcia są już w galerii ( http://lle24.pl/galeria/kwitnace-latarnie/ ) http://zapodaj.net/images/ac1645312955b.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...