Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie ma w Łęcznej ulicy Krasnostawskiej! Jest Krasnystawska. Nazwa pochodzi od Krasnegostawu a nie Krasnostawu. Panie redachturze won do podstawówki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zjeżdżając ronda od strony Włodawy w kierunku Sosnowicy ZERO znaków.Stoi tylko zakaz tonażowy,ale nie ma żadnego zakazu wjazdu-czyli jechać wolno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjanci to powinni stac,ale na początku ulicy i informować,a nie karać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do konca roku 1,5 miesiąca . Księgowy naciska , budzet trzeba ratowac... Nie tylko w okolicach Lecznej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba patrzeć na znaki. Organizacja ruchu pewnie zmieni się jeszcze kilka razy, do czasu zakończernia remontu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma w Łęcznej ulicy Krasnostawskiej! Jest Krasnystawska. Nazwa pochodzi od Krasnegostawu a nie Krasnostawu. Panie redachturze won do podstawówki!
Pochodzę z Krasnegostawu i nigdy nie słyszałam o takiej odmianie nazwy mojego miasta. Ulica powinna nazywać się Krasnostawska, to jest błąd włodarzy miasta. A Krasnystaw to jest nazwa dwuczłonowa, to ty Lucypher won do podstawówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma w Łęcznej ulicy Krasnostawskiej! Jest Krasnystawska. Nazwa pochodzi od Krasnegostawu a nie Krasnostawu. Panie redachturze won do podstawówki!
Pochodzę z Krasnegostawu i nigdy nie słyszałam o takiej odmianie nazwy mojego miasta. Ulica powinna nazywać się Krasnostawska, to jest błąd włodarzy miasta. A Krasnystaw to jest nazwa dwuczłonowa, to ty Lucypher won do podstawówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma w Łęcznej ulicy Krasnostawskiej! Jest Krasnystawska. Nazwa pochodzi od Krasnegostawu a nie Krasnostawu. Panie redachturze won do podstawówki!
Nie ma Krasnostawskiej, a chyba powinna o ile jej nazwa pochodzi od Kransnegostawu bo właśnie tak się odmienia nie inaczej - Panie Lucyp... poduczyć się i dopiero zabierać głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby nie było problemów z odmianą nazwy ulicy najlepiej jest zmienić jej nazwę np. na Grzybową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Policja chce zrobić żniwa to zapraszam na ulice w pobliżu Jana Sawy w Lublinie. Tu dopiero się dzieje. Po niedawnych zmianach w organizacji ruchu dalej ludzie jeżdżą pod prąd :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma Krasnostawskiej, a chyba powinna o ile jej nazwa pochodzi od Kransnegostawu bo właśnie tak się odmienia nie inaczej - Panie Lucyp... poduczyć się i dopiero zabierać głos.
Zgadza się, jedyna poprawna forma przemiotnikowa to "krasnostawska". W urzędowej nazwie ulicy w Łęcznej - "Krasnystawskiej" - jest po prostu błąd. Odnośnie samego artykułu, to jeżdżenie na pamięc jest niebezpieczne a mandat nauczy rozumu, bo po pouczeniu to łeczyńskie cwaniaczki będą tylko znów sie nabijać z policjantów i mówić jacy to oni są wielcy, bo uniknęli kary!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja za takie działania powinna zostac ukarana. Podstawowym ich zadaniem jest ZAPEWNIĆ bezpieczeństwo, drugim karać. Jak wiedzą, że zmieniła się oragizacja, to zamiast mandaty wlepiać powinni ostrzegac. W końcu to SŁUŻBA przez nas opłacan, zatem nasza służba. Tym się ta nasza namiastka demokratycznego państwa różni od zachodnich cywilizacji.   nie, nie zostałem ukarany. i nie mieszkam w Łęcznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma w Łęcznej ulicy Krasnostawskiej! Jest Krasnystawska. Nazwa pochodzi od Krasnegostawu a nie Krasnostawu. Panie redachturze won do podstawówki!
To ty musisz wrócić do podstawówki. Jest też np. Białystok i ulica Białostocka. Jest też powiat krasnostawski. https://www.google.pl/search?q=krasnostawsk*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam a ja niestety zostałem ukarany i nie tak jak jest napisane, tylko mandat 100zł i 5 punktów. I życzę panu policjantowi że sie spotkamy w innych okolicznościach to gwarantuje ze potraktuje go tak samo jak on. Pozdrawiam Ps. Nic nie mam do policji ale trzeba być człowiekiem.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ty musisz wrócić do podstawówki. Jest też np. Białystok i ulica Białostocka. Jest też powiat krasnostawski.https://www.google.pl/search?q=krasnostawsk*
Prostownik się znalazł. Wyprostuj najpierw siebie a nie mędrkuj tutaj pajacu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie kierowcy z Łęcznej jak widzę mają wielkie pretensje do Policji. Pretensje, że są gapami i płacą frajerskie mandaty tylko za to, że nie potrafią zobaczyć umieszczonych na ich drodze znaków drogowych. Znana jest już opinia co do kierowców z Łęcznej i pewna Ich ilość umacnia nadal tą smutną prawdę, że nadają się tylko do ciężkich, podziemnych prac fizycznych. Trzeba nauczyć się zasad poruszania po drogach i znaków drogowych a nie obarczać swoją niewiedzą policjantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja za takie działania powinna zostac ukarana. Podstawowym ich zadaniem jest ZAPEWNIĆ bezpieczeństwo, drugim karać. Jak wiedzą, że zmieniła się oragizacja, to zamiast mandaty wlepiać powinni ostrzegac. W końcu to SŁUŻBA przez nas opłacan, zatem nasza służba. Tym się ta nasza namiastka demokratycznego państwa różni od zachodnich cywilizacji.   nie, nie zostałem ukarany. i nie mieszkam w Łęcznej
  Mylisz się. Podstawowym zadaniem każdej policji świata jest EGZEKWOWANIE PRZESTRZEGANIA PRZEPISÓW PRAWA I ZAPOBIEGANIE JEGO ŁAMANIU! Co policjanci w Łęcznej czynią - i chwała im za to! Ostrzegają, informują i pouczają znaki drogowe - a policja tylko resocjalizuje buców, którzy mają w doopie zarówno znaki jak i całe PoRD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjanci to powinni stac,ale na początku ulicy i informować,a nie karać
  Ostrzegają, informują i pouczają znaki drogowe - a policja tylko resocjalizuje buców, którzy mają w doopie zarówno znaki jak i całe PoRD.   Btw - gratuluję nicka! Nadzwyczaj adekwatny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Ps. Nic nie mam do policji ale trzeba być człowiekiem..  
Bądź ty człowiekiem i nie jedź drugiemu na czołówkę narażając go na utratę zdrowia lub życia.Myślisz tylko o sobie samolubie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stoją stoją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...