Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna stawia na kamery

Utworzony przez jhgh, 23 kwietnia 2008 r. o 07:40 Powrót do artykułu
kamery w lecznej juz byly, tylko sie dowiedzcie kto mial na nich kase zbijac. I dlaczego te genialne kamery nie widzialy w nocy :-) tak bedzie i teraz? Maszt na osiedlu?? gratulujemy.. pewnie bedzie tak piekny jak wiata przystankowa postawiona przy nowoczesnym stadionie Gornika. Wyglada jak szczeka handlarzy. Wstyd panie burmistrzu, wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jhgh napisał:
~jhgh~ po co kłapiesz jak durny bezpański burek łęczyński. po co kłapiesz? jeszcze nic nie zrobiono a wrózbita się znalazł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem za kamerami. Jest to na pewno silny bodziec powstrzymujący przed atakami wandali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tak - przydałyby się. To co wandale wyczyniają w Łęcznej to już dawno przekroczyło wszelkie granice, to jest po prostu żałosne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jhgh napisał:
kamery w lecznej juz byly, tylko sie dowiedzcie kto mial na nich kase zbijac. I dlaczego te genialne kamery nie widzialy w nocy :-) tak bedzie i teraz? Maszt na osiedlu?? gratulujemy.. pewnie bedzie tak piekny jak wiata przystankowa postawiona przy nowoczesnym stadionie Gornika. Wyglada jak szczeka handlarzy. Wstyd panie burmistrzu, wstyd!
Co Ty "jhgh" pieprzysz? Nie masz pojęcia, ale swoje 3grosze wścibić musisz pieniaczu jeden. Kamery (KAMERA) owszem była, w latach 90tych na rogu budynku TPSA i była podłączona do Policji. Jednak lata 90te to nie czas obecny, gdy technologia poszła znacznie naprzód a ceny znacznie spadły. Wówczas ta kamera była zamontowana próbnie ale jednak nie została na stałe ze względów finansowych. Dzisiaj koszty znacznie spadły - jedna dobra oborotówka to wydatek ok 6-8 tys netto a jakość obrazu, szczególnie w nocy jest na prawdę rewelacyjna. NIe rozumiem takich gamoni jak "jhgh", którzy nie zadając sobie trudu żeby cokolwiek się dowiedzieć na ten temat pieprzą takie smuty. Trochę rozsądku pajacu jeden. Po treści innych postów na tym forum widzę że swoje 3 gorsze wtykasz nie tylko w tym temacie. Jak chcesz prowokować, to zrób to w ciekawy sposób. WSTYD PANIE JHGH!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się kilku gówniarzy złapie przez kamery i zapłacą po kilka tysięcy kary to się zlikwiduje patologie przynajmniej po części nie mówiąc już o łęnczyskich rozbojach to też przechodzi ludzkie pojęcie,w nocy żeby się nie bronić się przed przygłupami trzeba mieć po prostu farta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że jestem za kamerami, ale boję się o jedno. Już teraz policja i sądy mają wiele ciekawych instrumentów, które odstraszają potencjalnych przestępców. I albo z nich nie korzystają, albo tego nie nagłaśniają. Nie jestem prawnikiem, ale do głowy przychodzą mi 3 rzeczy: publikowanie wizerunku nietrzeźwych kierujących, skazywanie na prace społecznie użyteczne chuligańsko-blokerskiego planktonu oraz nakazywanie naprawienia wyrządzonej krzywdy (np. pomalowania posprayowanego bloku) i po trzecie - możliwość zajmowania mienia ruchomego na poczet kary (np. samochodu czy nawet gotówki pijanemu kierowcy). Jeszcze raz podkreślam: jestem bardzo, bardzo za kamerami, ale boję się, że nie będzie czasu lub ludzi, żeby siedzieć przed telewizorkiem. Słowem: że będzie to narzędzie bezskuteczne. Ale jeśli "góra" wszystko dogra, załatwi etaty, wyda stosowne polecenia, to niech plankton łęczyński drży. I dobrze, bo ja chcę bezpiecznie przejśc w nocy z osiedla na osiedle. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...