Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
po prostu u nas MS DOM się nie wywiązywał, czym to było spowodowane, nie wiemy. Chodniki były nie odsnieżane, parking tak samo, trzeba było samemu odsnieżać zeby wyjechać, dach był odsnieżany pordzewiałym szpadlem... po prostu ludzie mieli tego dość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiać mi się chce z tej całej dyskusji. Anioł z Alternatyw 4 na Siemiradzkiego. Współczuje mieszkańcom tych zebrań jak w filmie. Prace spoleczne wokół bloku !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezla jazda to ja juz nie wiem kto to u was ten zly wczesniej piszecie ze dom sie rozpada elewacja odpada developer oszukuje opoznia terminy widze, ze macie jakies osobiste porachunki:) kupujcie W Interbud TBV to dobre firmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten gosc jest jakis nawiedzony, idz sie napij piwa z Aniolem to ci ulży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybralem sie dzisiaj specjalnie z Łęcznej na Siemiradzkiego aby samemu wyrobić sobie zdanie na temat dewelopera i powiem jestem zaskoczony caŀym otoczeniem i bardzo ladnym blokiem. Wszędzie porządek, mili mieszkancy zadowoleni z dewelopera, tak więc bardzo dziwie się tym opinią. Ewidentnie widać ze jest jakaś jedna osoba, która próbuje negatywnie opisywać tą sprawę ale robi to bardzo nie udolnie. Generalnie mogę po tej wizycie polecić tego dewelopera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie już trolować i ratować sytuacje!!! Mieliście na to czas z którego nie skorzystaliście... a teraz się dziwicie że ludzie takie rzeczy wypisują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trole to są na Siemiradzkiego Ha ha ha ale oszołom weź sobie flaszkę wypij z zoną jeśli ją masz !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Forum sama zdominowalas i chyba moderujesz - pisalem kilka krytycznych uwag i jakos sie nie pojawily - wystarczy zobaczyc aktywnosc uzytkownikow
Forum nie jest moderowane, żadne posty nie są usuwane. Ktoś tu bezczelnie kłamie.   Fakty o JMZ: - Developer na Siemiradzkiego nie wykonał kolorowego tynku dekoracyjnego na klatkach, który zgodnie ze specyfikacją powinien być zrobiony, - jedno z mieszkań było mniejsze o 2mkw od sprzedanego, - problemy z uzgodnieniem przeróbek m.in. elektrycznych - kilka razy trzeba było przyjeżdzać.   Budynek jest ładny to fakt, ale nie wszystko jest takie piękne. Straszenie dodatkowymi kosztami po wypowiedzeniu umowy administrowania wspólnotą zaprzyjaźnionej firmy rzędu kilkuset złotych. Działanie na szkodę wspólnoty mieszkaniowej poprzez nie płacenie obowiązkowych opłat za posiadane mieszkania.     Niewiem, kto pisze takie pochlebne opinie, ale nie wierze, żeby ta osoba miała mieszkanie przy ulicy Siemiradzkiego. Pozdrawiam wszystkich mieszkańców WM Green Residence.   PS. JMZ widocznie nie umie prowadzić marketingu skoro za fakty zamierza pozywać do sądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok jakie parcie jest na dochody wspólnoty kosztem mieszkanców. Anioł działa 24h lepiej niz w filmie. W garażu spotkanie jutro wieczorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasa mieszkancòw sie tylko liczy. Przecież ona tylko za darmo, wystarczy troche namieszac i strumien leci do pustej sakiewki. Aniołek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleś totalnie napalony na hajs wspólnoty. Może to jest dobry zarobek. Zrobię taki sam numer w mojej wspólnocie na Szeligowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopy i baby weźcie się za łby i parę razy się po chlastajcie. Co to za dyskusja, jakiś schizofremik ciągle to samo pisze na dodatek bez sensu, ludzi coś innego interesuje a nie jakaś tam wspólnota wariatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na Siemiradzkiego, Blok fajny, ładny, Developer według Mnie się wywiązał, porobił przeróbki, jest ok, Owszem jest mały problem przy wyegzekwowaniu naprawy przecieku w garażu, i podobno elewacja drewniana na najwyzszej kondygnacji sie powykręcała. Jeśli chodzi i zarządce to odpuścmy ten temat. Przecież za miesiąc będzie już nowy, nie ma co rozgrzebywać. Ja bym kupił jeszcze raz mieszkanie od Jmz,   Pozdrawiam  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś napisać jak wyglądają opłaty za mieszkanie przy tym administratorze MS DOM??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś napisać jak wyglądają opłaty za mieszkanie przy tym administratorze MS DOM??
Za mieszkanie ok 50 mkw to 250 zł.  W tym zaliczka na cw, zw, co, śmiecie, ubezp, gospodarz terenu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm w green residence przy 50mkw to wynosi dokladnie 294zł przy zaliczkach na 1 osobe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaliczka wyliczona przez administratora na 3os. mieszkanie 52m to ok 430zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i w Łęcznej powieje wielkim swiatem, bo powstaje Magnolia RESIDENCE :huh:  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MS DOM? Jako administrator szkoda słów, nieprofesjonalny. Wysyła w teren młodych chłopaków , którzy nie bardzo znają się na swojej robocie. I uwaga! bo zgadza się na wpisanie go do aktu jako zarządcę nieruchomości. A odwołanie takiego wpisanego zarządcy nie jest łatwe. A poza tym chyba dalej posługują się adresem, pod którym hula jedynie wiatr w trawie wielkiej po szyję. Każdy może to sprawdzić. Zdecydowanie nie polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę uważać na słowa spółka zajęła się już tego typu postami i będą sprawy sądowe.
O w morde...już się boję. Kretyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...