Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasteczko rowerowe w Łęcznej rusza we wrześniu

Utworzony przez pedał, 22 sierpnia 2013 r. o 08:38 Powrót do artykułu
mieszkańcy Łęcznej powinni zaprosić panią wojewodę na otwarcie i WYGWIZDAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wierz we wszystko co piszą te pismaki, wojewoda tu nie zawiniła. Wydała nawet oświadczenie napisał o tym bartol http://lle24.pl/region/konferencja-w-sprawie-miasteczka-rowerowego/   Jedyna osoba, którą można wygwizdać to łęczyński wódz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam z dzieckiem. Dyrektor szkoły mówił, że będzie można spokojnie tam ćwiczyć naukę jazdy. Fajnie to wygląda tylko trawy jeszcze nie ma, ale sucho było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wierz we wszystko co piszą te pismaki, wojewoda tu nie zawiniła. Wydała nawet oświadczenie napisał o tym bartol http://lle24.pl/region/konferencja-w-sprawie-miasteczka-rowerowego/   Jedyna osoba, którą można wygwizdać to łęczyński wódz.
 Chyba cię pogięło broniąc tej osoby. Brawo dla samorządu łęczyńskiego!!! A Pani Wojewoda niech się w końcu nauczy współpracować z samorządowcami. Już chyba czas zrobić coś pożytecznego dla naszego województwa, a nie tylko pilnować stołka i udawadniać sobie codziennie jaka jestem wspaniała. Jeżeli jest taka praworządna niech w końcu wyjaśni sprawę procedurę zatrudniania w urzędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż szkoda, że bartole podważają inwestycje która ma poprawiać bezpieczeństwo dzieci. Ja już z córką czekam na otwarcie tego miasteczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko pięknie: miasteczko rowerowe, nikomu nie potrzebna droga fontanna, podświetlana nocą, a asfalt krzywy i z dziurami. Setki kierowców jadących na pojezierze rujnuje i niszczy swoje samochody na tak krzywej drodze, a tu robi się inwestycje typu kolorowa fontanienka dla dzieci. Moze wartałoby zacząć od rzeczy ważnych, a nie zabawowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sprawie drogi do Marszałka bo to WOJEWÓDZKA pani Aniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ci nie wstyd urzędasie tak bezczelnie bronić pana. napisz jeszcze 10 postów, żeby  wyglądało jak dyskusja a i tak nie zmienisz tego że miasteczko jest bezsensowną inwestycją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajna inwestycja. Jak byłam młodsza też poznawałam zasady ruchu na podobnym tylko starym obiekcie, bo było to lata temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto Łęczna nie zostało wybrane w drodze konkursu ofert, o którym mowa w art. 162 pkt 4 ustawy o finansach publicznych, ani w żadnej innej procedurze o podobnym charakterze, a jako podmiot wnioskujący o przyznanie środków publicznych, nie przedstawiło oferty wykonania zadania, zgodnie z art. 47 powołanej wyżej ustawy.   i przestańcie odwracać kota ogonem. Złej baletnicy (wodzowi) przeszkadza rąbek u spódnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
źródło lle24? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na otwarcie przyjedzie Smerdel który wydawał owe oświadczenie :) Hehe zmienił zdanie bo już odszedł od pani Wojewody.   Fajnie, że miasteczko powstało. Będzie gdzie uczyć młodych bezpiecznej jazdy. Nie oszczędza się na bezpieczeństwie dzieci. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...