Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nabór na dyrektora MOPS

Utworzony przez Urzędnik, 25 października 2013 o 08:13
Burmistrz Krasnegostawu ogłasza nabór na stanowisko Dyrektora Miejskiego osrodka Pomocy Społecznej   Urząd Miasta Krasnystaw Plac 3 Maja 29 22-300 Krasnystaw   termin skladania dokumentów do 14.11.2013   Wymagane dokumenty: 1. Kwestionariusz osobowy 2. Oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych praz korzystaniu z pełni praw publicznych. 3. Oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.   Wzory dokumentów do wypełnienia dostępne na stronie:   http://umkrasnystaw.bip.lubelskie.pl/index.php?id=505&p1=szczegoly&p2=4770   Więcej informacji na BIP Urzędu Miasta Krasnystaw w dziale " nabór do pracy na 2013 rok"    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ważna wiadomość dla kandydatów!!!   W każdej tego typu ofercie składając dokumenty zwracajcie uwagę na to:   1. Czy osoba przyjmująca nie zniechęca nas do składania dokumentów - teksty w stylu: już jest dużo kandydatów, to nieaktualne, nie ma raczej Pan /Pani doświadczenia itp. To służy ODSTRASZANIU kandydatów po to - żeby został tylko nasz kandydat ewentualnie jakieś słabsze dokumenty dołączone aby był kontrkandydat który i tak polegnie.   2. Czy wasze dokumenty nie są przyjęte - ale położone na - lub pod biurkiem !!! Przy składaniu dokumentów przyjmujacy ma OBOWIĄZEK przejrzeć czy wszystkie dokumenty są i czy są odpowiednio wypełnione oraz -NAJWAŻNIEJSZE- POSTAWIĆ PIECZĄTKĘ WPŁYWU ORAZ WPISAĆ DO KSIĘGI WPŁYWÓW!!! Jak tego nie zrobi - macie pewne ze wasze dokumenty nie wezmą udziału w konkursie!   Tymi własnie sposobami sprawia sie że jest tylko jeden kandydat - NASZ bo resztę albo odstraszymy albo nie wbijemy na wpływ dokumentów tylko jakies inne dokumenty wybrane które nie spełniają kryteriow aby przykryć szwindel (różni ludzie składają nie mający nawet kwalifikacji)   Taka procedura to niemal norma w naszym kraju dlatego trzeba samemu zadbać aby urzędnik dopełnił formalności!!  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A jak to się odbywa w Łęcznej, czy masz szanse w ogóle w konkursie wystąpić, a może z góry wiadomo, kto go wygra.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niektórzy już rozstrzygnęli ten konkurs. Być może większość ewentualnych chętnych to zniechęci i będzie samosprawdzająca się przepowiednia. Nie wiem czy o to chodzi ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie znają rzeczywistość i mają swoje typy. Może to wynika z tego, że obecna w Łęcznej władza działa na zasadzie: Kto nie z mieciem tego zmieciem. Czytam LLE24 i widzę co się dzieje. Żona rzecznika w MOPSie, były koalicyjny radny w PGKiM. Dziwisz się, że ludzie typują tak jak typują? Ja się nie dziwię.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pewnie we wszystkich jednostkach gminy pracuje ponad 1000 osób to pewnie zawsze można znależć powiązania. Słysząc o dziwnych konkursach w innych miastach, w których żony jakiś notabli w dziwny sposób wygrywały konkursy itp. to powyższe przykłady jakoś nie oszałamiają. Kiedyś były jakieś próby poszukiwania powiązań w urzędzie i starostwie między urzędnikami i głosy o nepotyzmie na forum leczna24.pl, ale jak padły pytania o konkrety to wyszła w sumie z tego kicha.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: