Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niebezpieczny wyjazd z ul. Wiosennej

Utworzony przez aqq, 30 sierpnia 2009 r. o 22:43 Powrót do artykułu
– Ta ulica jest w programie modernizacji, ale nie widzę konieczności stawiania tam dodatkowych znaków lub lustra. To nie tor wyścigowy, trzeba jeździć rozważnie – mówi burmistrz Łęcznej, Teodor Kosiarski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aqq napisał:
– Ta ulica jest w programie modernizacji, ale nie widzę konieczności stawiania tam dodatkowych znaków lub lustra. To nie tor wyścigowy, trzeba jeździć rozważnie – mówi burmistrz Łęcznej, Teodor Kosiarski.
I ma rację burmistrz. kto jeździ ostrożnie ten nie ma problemu,a jak ktos dostał prawko za jajka to oczywiście nie potrafi najprostszego skrzyżowania pokonać8F9A3C
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezdza szybko na ul wojska polskiego, a jak ktos wyjezdza ze skrzyzowania to nie jedzie szybko, ale nie ma widoczności bo zasłania ja parking:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgłaszałem problem osobiscie do urzedu, pocieszyli mnie ze ulica owszem "może" bedzie modernizowana w przyszłym roku. Jest problem, widoczności brak, a burmistrz jak zwykle odpowiada wymijająco, bo martwi się tylko o swoj gabinet czy mu juz zdązyli wyremontować. Wystraczy tam lustro, ale nawte tego nie mogą zrobić...żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej wy urzędasy, jak to nie mozliwe to, moze sie zamienimy, dajcie mi wasze wyposażone biurko, mieciutki fotelik, komputerek z dostepem do naszej klasy, ciasteczka i kawke a rozwiąze ten problem tak jak trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lustro nie ustałoby tam nawet 2 tygodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie kolizje powodują ci co jadą ulicą Wojska Polskiego ,natomiast winni są zawsze ci co wyjeżdzają z Wiosennej .Weż samochód Burmistrzu i spróbuj wyjechać z ul. Wiosennej,trzeba wyjechać do połowy ul W.P ażeby coś zobaczyć a ruch jest o wiele większy jak na starej łęcznej gdzie są lustra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz przemówił i tak ma byc... Ot, urzednik, ktory wychodzi na przeciwko potrzebom mieszkancow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...