Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niebezpieczny wyjazd z ul. Wiosennej

Utworzony przez aqq, 30 sierpnia 2009 o 22:43 Powrót do artykułu
– Ta ulica jest w programie modernizacji, ale nie widzę konieczności stawiania tam dodatkowych znaków lub lustra. To nie tor wyścigowy, trzeba jeździć rozważnie – mówi burmistrz Łęcznej, Teodor Kosiarski.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
aqq napisał:
– Ta ulica jest w programie modernizacji, ale nie widzę konieczności stawiania tam dodatkowych znaków lub lustra. To nie tor wyścigowy, trzeba jeździć rozważnie – mówi burmistrz Łęcznej, Teodor Kosiarski.
I ma rację burmistrz. kto jeździ ostrożnie ten nie ma problemu,a jak ktos dostał prawko za jajka to oczywiście nie potrafi najprostszego skrzyżowania pokonać8F9A3C
0
jezdza szybko na ul wojska polskiego, a jak ktos wyjezdza ze skrzyzowania to nie jedzie szybko, ale nie ma widoczności bo zasłania ja parking:)
0
zgłaszałem problem osobiscie do urzedu, pocieszyli mnie ze ulica owszem "może" bedzie modernizowana w przyszłym roku. Jest problem, widoczności brak, a burmistrz jak zwykle odpowiada wymijająco, bo martwi się tylko o swoj gabinet czy mu juz zdązyli wyremontować. Wystraczy tam lustro, ale nawte tego nie mogą zrobić...żenada
0
Ej wy urzędasy, jak to nie mozliwe to, moze sie zamienimy, dajcie mi wasze wyposażone biurko, mieciutki fotelik, komputerek z dostepem do naszej klasy, ciasteczka i kawke a rozwiąze ten problem tak jak trzeba
0
Lustro nie ustałoby tam nawet 2 tygodni.
0
Wszystkie kolizje powodują ci co jadą ulicą Wojska Polskiego ,natomiast winni są zawsze ci co wyjeżdzają z Wiosennej .Weż samochód Burmistrzu i spróbuj wyjechać z ul. Wiosennej,trzeba wyjechać do połowy ul W.P ażeby coś zobaczyć a ruch jest o wiele większy jak na starej łęcznej gdzie są lustra.
0
Burmistrz przemówił i tak ma byc... Ot, urzednik, ktory wychodzi na przeciwko potrzebom mieszkancow!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: