Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cwaniaki, powietrzem mamy żyć. I co z tego że czystym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niech za te swoje zielone pieniądze od Ruskich kupią gaz i energię......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszą ratować ci z Oświęcimia seoje elektrownie. Dlaczego u siebie tak nie pilnują elektrowni. Budować i nie patrzeć na cwaniaków z okolic śląska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czegoś biedny ,boś głupi i per analogia.Mamy najdroższą energię w całej Polsce,bo drogi przesył,energia odnawialna jest droższa od konwencjonalnej o 40%.Niech państwo ekoterroryści pilnują swojego Oświęcimia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Badania" kontra "ich zdanie". Ekolodzy coraz bardziej dowcipni :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam Wasze wypowiedzi typu, ze gościom płaci jakaś firma sprzedająca panele to słabo mi się robi. Czy ktoś z Was w ogóle był na spotkaniu organizowanym przez Towarzystwo? Zapewne nie. Ja akurat byłam i ani raz nie słyszałam nazwy firm sponsorującej, ani nie widziałam żadnego logotypu. Było natomiast kilka fantastycznych wystąpień ekspertów podczas, od których można było się dowiedzieć  m.in. o doświadczeniach niemieckich z zakresu produkcji energii ze źródeł odnawialnych. Czy wiecie, ze np. 27% energii pierwszym kwartale tego roku w Niemczech pochodziło właśnie z OZE? Dla mnie osobiście - wynik rewelacyjny. A czy wiecie, ze w UE sektor OZE zatrudnia już 1,2 mln osób, a w Polsce pomimo kłód rzucanych pod nogi przez ekipę rządową jest już zatrudnionych ok. 33 tys. pracowników, a mamy szanse żeby było ich dużo więcej? Przepraszam Was, ale mnie nie interesuje dalsze utrzymywanie górnictwa poprzez umarzanie długów składek ZUS i pozwalanie im na przechodzenie na emeryturę już po 20 latach pracy. Ja chce uczciwych i równych zasad pracy w tym kraju dla wszystkich. OZE te możliwość stwarza i co równie ważne, a może i najważniejsze -pozwala juz na wytwarzanie energii zwykłym mieszkańcom i sprzedaż jej nadwyżek koncernom energetycznym. Czy wiecie, ze w tym roku będzie można dostać co najmniej 40 % dopłat do paneli fotowoltaicznych czyli tych produkujących energie elektryczna? Ja wiem i zachęcam do sięgnięcia po ta kasę bo to nasza forsa i należy się na jak chłopu ziemia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemcy uruchamiają elektrownie opalane węglem,bo prąd z OZE jest 40%droższy,komu ściemniacie,w Amazonii wycina się puszcze i sieje kukurydzę na paliwo ekologiczne to powoduje wytwarzanie 35%więcej CO2 i o jakiej ekologii nawiedzeni zdobywaniem pieniędzy ekoterroryści mówicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet powietrze nie jest czyste niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemcy uruchamiają elektrownie opalane węglem,bo prąd z OZE jest 40%droższy,komu ściemniacie,w Amazonii wycina się puszcze i sieje kukurydzę na paliwo ekologiczne to powoduje wytwarzanie 35%więcej CO2 i o jakiej ekologii nawiedzeni zdobywaniem pieniędzy ekoterroryści mówicie?
Niemcy przoduja w produkcji energii ze zrodel odnawialnych, sa potega w produkcji energii pozyskiwanej ze Slonca. Okolo 20% pradu jest wytwarzana ze zrodel odnawialnych, a do 2020 ma to byc co najmniej 35%. Tymczasem my wolimy isc sladami krajow trzeciego swiata i budowac elektrownie opalane weglem. Czyste powietrze i nieskazona przyroda to bezcenne wartosci. Bardzo latwo jest skazic rzeki, wyciac lasy, zatruc powietrze. Mozna to zrobic w ciagu kilku tygodni, a zeby takie szkody naprawic potrzeba pokolen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak "aguś" JEST TYLKO JEDNO ALE OZE to nie tylko energia ze słońca ,a wy przeszkadzacie w budowie biogazowni również-,solary działają gdy świeci słońce,ale ono świeci około 220 dni w roku,a skąd wziąć prąd przez pozostałe 135 dni szczególnie w zimie ,nasz klimat w europie należy do tego bardziej surowego.Trzeba stosować zrównoważone sposoby wytwarzaniua energi,a nie jak pijany łazić  od krawężnika do krawężnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo tylko slask moze  produkowac enrgie.. a na Lubelszczyznie ma byc najdrozszy prad?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...