Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa stacja dializ w Łęcznej

Utworzony przez kostek, 1 lutego 2008 r. o 20:47 Powrót do artykułu
Bardzo cieszy mnie, potencjalnego pacjenta szpitala, każda informacja o następnych oddziałach. Natomiast smuci i złości fakt, ze nadal nie ma choćby normalnego chodnika od strony oś. Bobrowniki. Dotarcie po błocie, kosztuje myślę, że nie tylko mnie wiele wysiłku. Jest co prawda "piękny" chodnik od strony PGKiM ale wydłuża od drogę do szpitala dwukrotnie. Mam nadzieję, że następną informacją dotyczącą szpitala będzie ta o chodniku lub innym bezpiecznymm połączeniu z osiedlem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
redakcjo prosimy zdjecia z poświecenia bo inaczej nieważna będzie ta inwestycja a może nawet jakiś diabeł będzie tam czatował na pacjenta. wiem ze była świecona więc zdjęcia prosze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kostek napisał:
nie ma choćby normalnego chodnika od strony oś. Bobrowniki. Dotarcie po błocie, kosztuje myślę, że nie tylko mnie wiele wysiłku. Jest co prawda "piękny" chodnik od strony PGKiM ale wydłuża od drogę do szpitala dwukrotnie. Mam nadzieję, że następną informacją dotyczącą szpitala będzie ta o chodniku lub innym bezpiecznymm połączeniu z osiedlem.
Gdyby kostek był bardziej roztargniony to dowiedziałby się ze chodnik na każde życzenie nie będzie powstawał bo nie wszystkie działki sa gminne a właściciele niekoniecznie chca sobie pole zdobić betonowym chodnikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...