Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowoczesne targowisko z wygodnym parkingiem - po łęczyńsku!

Utworzony przez Bartol., 31 grudnia 2012 r. o 16:02
zuźka napisał:
A może ktoś stworzy wątek w którym będzie się zapisywać ważne dla miasta informacje, o których nie wspomniał urządmiejski24.pl. Myślę że to ciekawy pomysł. Po miesiącu wyjdzie ciekawe zestawienie nieobiektywności tego serwisu.
Ale że co , że Tesku zabrakło pieczywa , że mam zasrany trawnik yupikayey motherfucker i tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zuźka napisał:
A może ktoś stworzy wątek w którym będzie się zapisywać ważne dla miasta informacje, o których nie wspomniał urządmiejski24.pl. Myślę że to ciekawy pomysł. Po miesiącu wyjdzie ciekawe zestawienie nieobiektywności tego serwisu.
I bez tego widać gołym okiem jak w trosce o własne miejsce pracy powstają kolejne niusy o wystawach w ck, kryminałki z komendy, odezwy UM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutna łęczyńska rzeczywistość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcale nie smutna, to kabaret!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To targowisko to nie targowisko ale pośmiewisko. Ale cóż jesteśmy w naszej szarej rzeczywistości więc co możemy oczekiwać za 1,15 mln zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ew. kolejnych mieszkań komunalnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a targ jak zamknięty był tak nadal jest zamknięty HURRA, wszyscy razem za naszym dobrym gospodarzem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedorzecznik napisał:
a targ jak zamknięty był tak nadal jest zamknięty HURRA, wszyscy razem za naszym dobrym gospodarzem!
A w Berlinie lotnisko też ma poślizg prawie rok to co taka LYCNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, że w TV powiedzieli, co nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A w Berlinie lotnisko też ma poślizg prawie rok to co taka LYCNA.
Tam włodarz też informował i zapraszał klientów na dwa tygodnie przed planowanym otwarciem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ogładałęm dobrego gospodarza 30 grudnia w Panoramie. W materiale była informacja, że pierwsze handlowanie 31 grudnia. To dopiero optymista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...