Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jesteśmy Polską "B" a zatem wszyscy politycy maja nas w du*** , no chyba,ze na chwilę przed wyborami przypomna sobie. Cp robią lubelscy [posłowie w tej sprawie???? Widac róznice w traktowaniu śląska i lubelszczyzny, widać to przez lata i tak pozostanie bo to Ściana Wschodnia i pozostaje tylko skąłdac rączki i budować kosciółki Uroczystości pokazały niewiarygodną dominację Kościoła prawda jest taka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem tylko tytuł i już mi wystarczy-czy mógłby się ktoś pokusić i w krótkim zarysie przedstawić -kto był inicjatorem utworzenia tego oddziału ? -jakie środki zangażowano do jego powstania ? -kto i jaką poniesie odpowiedzialność za błędne decyzje i związane z tym straty ? W PARU ZDANIACH PROSZĘ-bo teksty są długie i gó..o z nich wynika.Za jakąś chwilę znowu ktoś zrealizuje jakąś wizję na koszt podatnika a sprawa będzie się miała tak,że szpitali będzie pięćdziesiąt ale bez dojazdu do nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZBUDOWALI MAŁPIARNIĘ TYLKO NA MALPY NIE STAĆ-jakież to lubelskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już sam projekt budowy szpitala w "polu" powinien niektórych "zapaleńców"ostudzić !! Tak się nie stało więc gmina.....niech płaci za straty !!!! Wszak jej Władze "miały perspektywy" jego działania....tylko wyszło jak zawsze.....czyli dno!!!! Kopalni zależy teraz na giełdzie nie na sponsoringu wątpliwej inwestycji....a NFZ......ma w "nosie" prowincję......czyli kolejny "bubel w polu"......Teraz trzeba ciąć zarobki !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten szpital to twór polityczny wystarczy popatrzeć na tablicę fundatorów przy wejściu , radni bezczelnie wpisali się z nazwiska szczyt tupetu i politykierstwa majacy przypominać nazwiska radnych łaskawie nas zadłużajacych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka tygodni temu Pan prof. Jerzy Strużyna w TVP Lublin mówił o całej sytuacji centrum oparzeń. Szkoda mi się człowieka zrobiło. Tę rozmowę powinno się wyemitować przed następnymi wyborami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Starosta jest tak "kreatywnym" urzędnikiem, że pomoże w dalszym upadku szpitala. Powinien jak każdy uczciwy urzędnik konsekwentnie służyć społeczeństwu do końca-końca swojej kariery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od samego początku budowy tego szpitala wiedziałam, że obiekt jest za duzy i nie będzie nas stać, by go utrzymać. Wszystkie trudniejsze przypadki lądują w lubelskich szpitalach. Jestem zwykłym obywatelem realnie liczącym wydawane pieniądze. Niestety nasi gospodarze lekką ręką lubią wydawać pieniądze podatników. Liczy się dla nich wirtualny sukces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital jest potrzebny, ale nieudolne rządy pana starosty (główny personalny) i pana dyrektora, który nigdy wcześniej nie pracował w szpitalu dały efekty straszne dla wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital jest potrzebny, ale nieudolne rządy pana starosty (główny personalny) i pana dyrektora, który nigdy wcześniej nie pracował w szpitalu dały efekty straszne dla wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy -trudniejsze przypadki?czyli to jest szpital dla lekarzy malo kompetentnych?czy to jest szpital dla lekarzy dorabiających sobie dyżurami na boku? czy to wybieg dla modelek?bo niektóre z pielęgniarek nawet nie potrafią zrobić cewnikowania !!! już nie wspomnę o zmianie opatrunku,albo zalożenia wenflonu??? CO TO ZA PRZECHOWALNIA??? Kolejny lubelski folwark urósl wyżej niż zboże??? Proszę zmieńcie politykę rządów w nim,ratujcie nasz szpital - naprawde jest tutaj potzrebny !!! A malo gospodarnych trzeba wymienić,tak jak to wszędzie się robi koniec kropka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A P. Winiarski to co zrobił, jak pomógł. Krytykować to każdy umie, ale pomóc, doradzić- po co. Lepiej zdeptać a potem mówić że ja bym to zrobił lepiej. Żal pewnych ludzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwie sie wszystkim tak piszacym. narzekacie na ludzi którzy sa przy korycie na np.4 lata Gość w tak krótkim czasie musi wyżywić/ustawić/ siebie i całą rodzinę bo przecież potem nie pójdzie do kopalni na 'dołowego'.Mysle ze wiekszosc z Was tez by tak zrobilo.Dlatego nie wiem o co tyle krzyku. A po drugie czy to nie Wy wszyscy ich wybraliscie?Przynajmniej kilku z nich?A potem szukacie winnych.Tylko w Polsce jak ktos odwali przekręt to jest wszystko ok, i nawet potraficie wybrac takiego.A potem pretesje do garbatego ze ma dzieci proste.Dlatego nie udawajcie ze ma cie focha tylko zbierzcie sie i zróbcie cos z tym.Dla przykladu w Stanach za mniejsze przekrety ludzie maja zwalone kariery do konca zycia,oni i ich bliscy.A my?Mała informacja:sam nie jestem zwolennikiem władzy i tez mam do nich pretensje ale nie wylewam i nie użalam sie na forum.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co nauczyciel historii, jakim jest pan Winiarski może znać się na organizacji pracy szpitala ??. Po co zabiera na ten temat głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co nauczyciel historii, jakim jest pan Winiarski może znać się na organizacji pracy szpitala ??. Po co zabiera na ten temat głos i wygłasza bezsensowne uwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlaściwie to podsunęliście pomysl,nawet niezly, a może WINIARSKI na burmistrza?naprawde spróbuj czlowiekuco ci zależy masz prezencję,jeszcze nie wyglądasz jak nadąsany buc,co to zeżarl wszystkie rozumy z calą rodziną,przemyśl,chociaż mam nadzieję jesteś z partii dobrych POlityków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...