Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy, kalendarzowy konkurs w urzędzie!

Utworzony przez Bartol., 28 maja 2013 r. o 08:38
Kłamczyński, możesz pisać nawet jako dwie kobiety naraz. Finał będzie taki że i tak nikt nie uwierzy, że pisze to osoba postronna. To, że nie masz jaj wiedzą już wszyscy. Podpisuj się lamusie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał być do tego jeszcze mój własny konkurs dotyczący typowania zwycięzcy urzędowego konkursu ale byłby chyba zbyt łatwy ;) http://lle24.pl/kultura/nowy-konkurs-w-urzedzie/
Gdyby to zależało ode mnie to osoba zgłaszająca pomysł kalendarza za 7 koła dostałaby wilczy bilet w urzędowej robocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety nie wiadomo kto pociąga tam za sznurki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak myślę sobie,obserwując wszystkie wpisy,że powinniśmy chyba w inny sposób dyskutować o tym,co nas boli w ludziach ,którzy sprawują publiczne funkcje,burmistrzu,staroście,radnych powiatowych i gminnych,to chyba jednak nie ten język,nie takie słownictwo,nie takie oskarżenia.Czasami człowieka złość na to wszystko bierze i pisze co mu ślina na język przyniesie,bo chociaż tak może odreagować,ale to nic nie daje,tylko wzmaga negatywne emocje.   Wiele jest rzeczy,które są przykre i napewno mogłoby wszystko inaczej wyglądać,gdyby władza,osoby publiczne,świadome jawności swoich działań postępowali uczciwie,nie narażali by się na oskarżenia,chociażby o wszechobecny nepotyzm i kumoterstwo. Przecież Łęczna jest mała doskonale wszystko wiadomo.Aby pieniądze publiczne były należycie rozdysponowywane itp..........Czy gdy przyjdą inni będzie lepiej?                            
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujmy na Lublin.....   http://konkurs.przyjacielenatury.pl/galeria,oddaj-glos,347.html dzięki i pozdrawiam :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujmy na Lubelszczyznę :)))     http://konkurs.przyjacielenatury.pl/galeria,oddaj-glos,347.html     dzięki i pozdrawiam :)    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak myślę sobie,obserwując wszystkie wpisy,że powinniśmy chyba w inny sposób dyskutować o tym,co nas boli w ludziach
  Pytanie tylko jak? Nie wiem jak Ty ale ja czuję się okradziona i nie mogę nazwać takiego wydawania publicznych pieniędzy inaczej niż złodziejstwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardziej plama czy tpzł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiam na towarzystwo i coś czuje, że się nie pomylę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiedziałabym inaczej "dni Łęcznej są żenujące bo kalendarze miały wyższy priorytet"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ulica należy do gminy czy spółdzielni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ulica należy do gminy czy spółdzielni?
Do gminy teren przy ulicy do spółdzielni, więc trzeba by się dogadać  sprawie miejsc parkingowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gminy teren przy ulicy do spółdzielni, więc trzeba by się dogadać  sprawie miejsc parkingowych
  Dogadać to się możesz ze znajomymi, w gminie taka opcja nie istnieje, jak  Poseł Kabaciński wystąpił  z pismem odnośnie brudnej ulicy do Gospodarza, w odpowiedzi otrzymał opis z definicją pola - pewnie pamięta to do dziś. Zwróć się Ty z pismem - zapytaniem do Urzędu, a zobaczysz jaką dostaniesz odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
postuluje zmianę nazwy miasta na "Nie da się"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
postuluje zmianę nazwy miasta na "Nie da się"
Ruszył rozumem jak martwe ciele OGONEM,gratULACJE ########
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wirtualny tato wypie***j na forum do syna, tam możesz bronić urzędu do woli (oczywiście nie własnej)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że przy narodzinach uszkodzili Ci mózg, ewentualnie masz owrzodziały. Jesteś zaślepionym człowiekiem, który wszystkich posiadających zdanie odmienne wrzuca do jednego worka. To nie komuna, że wszyscy mają mieć takie samo zdanie na dany temat. Ty chyba jednak lubisz kolor czerwony. Mnie się nie podoba zarządzanie i w Starostwie i Urzędzie, ale ja zachowuję przynajmniej krytykę taką wulgarną dla siebie, a nie wrzucam na lewo i prawo jak Ty, " gościu " Nie powinienem się tłumaczyć, że nic nie łączy mnie z urzędem, starostwem, ale oszczędzę Wam klepania w klawiaturę na marny tekst " Ty urzędasie " Kpiną jest to co wyprawia się w urzędach i wyborcy na pewno rozliczą każdego, burmistrza jak i radnych. Na dzień dzisiejszy nie ma kandydata, który mógłby pełnić funkcję burmistrza, chociaż jaki by nie był to i tak zawsze znajdą się tacy, co będą krytykować, taka natura kraju demokratycznego i wolnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisze może nie na temat, ale też w kewstii "kulturalnej". Tydzień temu w kściele Józefa, na mszy o 18, ksiądz zapowiedział występ chóru z Łęcznej (?????????), ale ważniejsze było w jaki sposób. Otóż wspomniał, że chór znalazł schronienie na plebani bo w urzędowych pomieszczeniach ich nie chcieli. Zostałem z ciekawości, bo jakaś forma walki wójta z plebanem ;) i powiem szczerze, że zaskoczyli mnie na maksa. 12 osób, a czadu dali jakby ich było ze 30. Poza tym chciaż znawcą nie jestem to uważam, że zaśpiewali super. Ciekawi mnie tylko o co chodzi z tym niechceniem, bo ja jako gospodarz miasta chciałbym mieć taki zespół chciażby żeby się nim chwalić, bo uważam, ze jest czym. I dlaczego nie śpiewają przy Ck, bo przecież chyba tam ich miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się, też znam tą historię. Tymczasem stowarzyszenia powiązane z dyrektorem Misiewiczem dostają od miasta 26 500 zł. Przypadek? http://lle24.pl/kultura/wyniki-konkursu-w-urzedzie-miejskim/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...