Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy, kalendarzowy konkurs w urzędzie!

Utworzony przez Bartol., 28 maja 2013 r. o 08:38
Jakby pracował to by wiedział w jakich organizacjach działa dyrektor CK. Chyba że pali głupa?
On nie pracuje, bo kto naprawdę tam pracuje? Jak by pracowali uczciwie to nie było by tylu błędów i uwag na forum. Na umowę o dzieło na pewno wychodzi im to lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na umowe o dzieło to pewnie piszą na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stowarzyszenie w którym działam pisało projekt o dofinansowanie na ten rok  i d***,drugi rok z rzędu. Rok temu ok, mogliśmy miec błędy ww wniosku, w tym po sprawdzeniu usłyszeliśmy ze wniosek ok, a kasy ????????? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stowarzyszenie w którym działam pisało projekt o dofinansowanie na ten rok  i d***,drugi rok z rzędu. Rok temu ok, mogliśmy miec błędy ww wniosku, w tym po sprawdzeniu usłyszeliśmy ze wniosek ok, a kasy ????????? 
O jakim konkursie piszesz bo nie znalazłam na stronie takiego: http://www.leczna.pl/pl/poradnik_interesanta/ngo/zadania_publiczne/page1.html   Czegoś brakuje, czy ściemniasz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wirtualny tato, pisz we właściwej osobie. Fakt braku jaj nie upoważnia ciebie do pisania jako kobieta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wirtualny tato, pisz we właściwej osobie. Fakt braku jaj nie upoważnia ciebie do pisania jako kobieta.
Jak to jest jedyna odpowiedź, to cienko. Więc jednak ściema jak zwykle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakim konkursie piszesz bo nie znalazłam na stronie takiego: http://www.leczna.pl/pl/poradnik_interesanta/ngo/zadania_publiczne/page1.html
  Baranie, że tak zapytam po wodzowsku, a gdzie w mojej wypowiedzi znalazłeś słowo konkurs. Chodziło o DOFINANSOWANIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baranie, że tak zapytam po wodzowsku, a gdzie w mojej wypowiedzi znalazłeś słowo konkurs. Chodziło o DOFINANSOWANIE!
Owieczko, a jak stowarzyszenie może dostać od powiatu czy gminy dofinansowanie ? Tylko w konkursie ! Ustawa o działalności pożytku publicznego i wolontariacie - lektura obowiązkowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...