Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O Gmine Cyców.

Utworzony przez flatron, 9 grudnia 2010 r. o 17:50
Bin laden napisał:
Czy może ktoś wie dlaczego na stronie gminy Cyców nie działa Zakładka " zadaj pytanie wójtowi"??? Próbowałem parę razy i nic.
Szanowny Panie-dlaczego pisze Pan nieprawdę na publicznej stronie internetowej,o braku możliwości zadania pytania wójtowi gminy.Na stronie www.ugcycow.pl są dwie możliwości zadania pytania.1.Należy kliknąć na bip w celu otwarcia strony i wybrania odpowiedniego wpisu żądanej informacji,w tym przypadku--"zadaj pytanie wójtowi" -warunek należy spełnić żądania operatora strony.Drugi sposób zadania pytania to kliknięcie na tą zakładkę wpisanie żądanych danych i wpisanie pytania. Strona ugcycow.pl jest stroną urzędu administracji publicznej i muszą być przestrzegane wymagania ustawowe.Nadmieniam,że strona ta nie służy min.do obrażania innych osób,jest to biuletyn informacji samorządu lokalnego.Ponadto w celu uzyskania możliwości kontaktu z wójtem można użyć łącza telefonicznego=bezpośrednio 82-5677069 lub przez centralę 82 5677003,5677042,5677006=nr wewnętrzny 21.Nie unikam kontaktu z mieszkańcami,nie wyznaczam dni do przyjęć interesantów,jak jestem w biurze zawsze przyjmę.Njwygodniej umówić się na rozmowę telefonicznie naprzód.Od 1-27,10 będę na urlopie w tym czasie zastępuje mnie mój zastępca P.Wiesław Pikuła.Śmiesznym wydaje się wpis osoby żądnej kontaktu==Bin Laden==Wójt Gminy Cyców.Jan Baczyńskivel Mróz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan Baczyński vel Mróz napisał:
Szanowny Panie-dlaczego pisze Pan nieprawdę na publicznej stronie internetowej,o braku możliwości zadania pytania wójtowi gminy.Na stronie www.ugcycow.pl są dwie możliwości zadania pytania.1.Należy kliknąć na bip w celu otwarcia strony i wybrania odpowiedniego wpisu żądanej informacji,w tym przypadku--"zadaj pytanie wójtowi" -warunek należy spełnić żądania operatora strony.Drugi sposób zadania pytania to kliknięcie na tą zakładkę wpisanie żądanych danych i wpisanie pytania. Strona ugcycow.pl jest stroną urzędu administracji publicznej i muszą być przestrzegane wymagania ustawowe.Nadmieniam,że strona ta nie służy min.do obrażania innych osób,jest to biuletyn informacji samorządu lokalnego.Ponadto w celu uzyskania możliwości kontaktu z wójtem można użyć łącza telefonicznego=bezpośrednio 82-5677069 lub przez centralę 82 5677003,5677042,5677006=nr wewnętrzny 21.Nie unikam kontaktu z mieszkańcami,nie wyznaczam dni do przyjęć interesantów,jak jestem w biurze zawsze przyjmę.Njwygodniej umówić się na rozmowę telefonicznie naprzód.Od 1-27,10 będę na urlopie w tym czasie zastępuje mnie mój zastępca P.Wiesław Pikuła.Śmiesznym wydaje się wpis osoby żądnej kontaktu==Bin Laden==Wójt Gminy Cyców.Jan Baczyńskivel Mróz.
Dziękuję za informację. Na pewno skorzystam. Pozdrawiam wszystkich w gminie Cyców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziura na dziurze woda śmierdzi telefony są przyjechali wsypali chlor i niby za trzy tygodnie miała nie śmierdzieć lecz nadal śmierdzi nie da się pić ,a ni kąpać na wyrzucanie pieniędzy w błoto mają ale dla osób starszych nie np.mam somsiada ,który niema prądu i znajomą i z takimi rzeczami powinni się zajmować anie bzdetami czekam na wybory na pewno na tego wójta nie ben de  głosować   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://otourl.pl/tusk_wyjecha_zostawi_polske Sprawa się rypła ;/ tusk zaplacil kilka milionow PKW za zfalszowanie wyborow a teraz siedzi spokojnie i cicho w Brukseli : /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...