Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odzyskiwanie utraconego mandatu zaufania

Utworzony przez jacek dyć, 13 września 2016 r. o 19:00
Rząd odzyskuje wreszcie wiarygodność, rozlicza bezprawie, a ci co mają coś w zanadrzu sumienia,. krzyczą publicznie iż jest to zamach na demokrację. Jeżeli sądzony jest mafijny członek, jego mienie podlega konfiskacie. Zatem jeżeli byli tacy, którzy ustalali sobie kominowe gaże, odprawy, premie, to dzisiaj, jako przestępcom wobec narodu, powinno to być odebrane, ale aby to nastąpiło, powinna być wniesiona do Senatu ustawa Sejmowa. Polacy wreszcie zaczyna się coś robić dla nas, wobec tego zacznijcie głośno i to publiczne wyrażać swoją aprobatę dla tego Rządu, który dąży do wyciągnięcia z zabagnienia ekonomicznego i gospodarczego Polskę, przy tym realizując wyborcze obietnice wprowadza korzystne ustawy dla nas Polaków. Czyżby nie podobało się wam to, iż PiS dobiera się do d_py malwersantom, gangsterom i złodziejom, przejmującym w brutalny sposób kamienice, którzy rugują mieszkańców na bruk twierdząc iż jest to prywatyzacja? Który Rząd do czasów władzy PiS obniżał podatki?, ci wszyscy byli złodziejami myślącym tylko o tym aby jak najwięcej brać, a dziurę budżetową napychać haraczem podatkowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty dyciu jadasz ,że tak od rzeczy gadasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonimowo nie trzeba obawiać się uwidocznionej głupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem co mówię napisał:
dietetyk napisał:
co ty dyciu jadasz ,że tak od rzeczy gadasz
Krzysiu w Łęcznej jest sporo durni, którzy nie lubią i boją się dycia, ale ty wybitnie się jego obawiasz, kiedu jemu tak co rusz podjeżdżasz niczym synek z podstawówki, będziesz się miał spyszna, kiedy ujawni kim byłeś w stanie wojennym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[table] historyk Użytkownik niezarejestrowany Napisano 24 lutego 2016 o 12:17 Człowieku piszesz , ze  rodziny nie masz? A dlaczego, czy zadałeś sobie  takiego pytania? Ja ci odpowiem, bo takich jak ty w tamtych czasach było w bród. Nie chciało się wam robić, woleliście prowadzić życie na luzaka, zamiast zająć się domem rodziną, czy dziećmi. Woleliście  wybrać lekki chlebek w postaci handlu,  wyjazdów do ZSRR na Węgry, Turcji, czy jeszcze do tzw. Berlina Zachodniego. To było życie i raj dla takich próżniaków i nierobów. Nie zastanawiałeś się przypadkiem ile to jeszcze potrwa, co będzie za rok, czy dwa, że kiedyś ta hulanka się skończy. Ty teraz na DW masz żal, że jest ci źle. Ja jak jechałem przewozem na szychtę ty malowałeś napisy białą farbą na szosie w Puchaczowie. Gdy ja wracałem oje***y po zmianie  ty domywałeś pazury po białej farbie. Wiesz teraz czym się różnimy, ja po robocie miałem czarne ręce, bo pracowałem ciężko, ty azś uje***y byłeś na biało. Ja mam fajną emeryturę, ty miałeś lekko kiedyś i lekko masz nadal.  A ja widzisz nadal mam ciężko,  muszę często chodzić do banku po emeryturę, a wracając idę na zakupy, bo lubię dobrze zerzreć i zupek z torebki nie wpier***am. A tak między nami, co porabiają ci twoi kumple działacze solidarnościowi, pewnie też gdzieś w Polsce dziadują? A ty przypadkiem jak cię w "Puchaczowie złapali  nie podpisywałeś zobowiązania jak bolek?   [/table] No Krzysiu, odnalazłam twój infantylny wpis,  jeszcze trochę, a będę tytułować cię po nazwisku, aby inni widzieli jakim zdajesz się być inbecylem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro miałeś czarne ręce po robocie to wystarczyło je umyć. I dlaczego podpisujesz się "studentka"? Masz problemy seksualne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leeloo napisał:
Skoro miałeś czarne ręce po robocie to wystarczyło je umyć. I dlaczego podpisujesz się "studentka"? Masz problemy seksualne?
Ja tylko się podpisałam pod tym co kiedyś napisał o swych czarnych rękach po robocie Krzysio N. na innym niusie o dyciu, a tutaj na forum admin wprowadził innowację, która nie dopuszcza do robienia akapitów, czy też wklejek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak...srali muchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...