Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palił dla relaksu i spokoju. Stracił swój krzak

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2018 o 13:53 Powrót do artykułu
Bo to niespotykanie spokojny człowiek był.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Puchaczów czy Puchacze k. Sokuli i Dołhy, między Białą Podl. a Międzyrzecem?
0
Marichuana to pierwszy krok do uzależnienia opiatowego. 90% osób, które spróbuje marichuany skończy przy garnku z kompotem makowym ze skłutymi żyłami . Każda znaleziona ilość marichuany przez Policję to kilka żyć uratowanych. Te 10 lat w wiezieniu to może być jedyna szansa dla tego człowieka, żeby uratować go od bagna narkomanii.
0
TAAK, lepiej żeby walił wóde i jeżdził samochodem albo burdy robił, wtedyby było OK. KONOPIE LECZA OD TYSIECY LAT I NIKT OD NICH NIE UMARŁ. tO ALKOHOL JEST PIERWSZYM SPRAWCA PODEJMOWANEGO RYZYKA W ZYCIU A NIE KONOPIE... 
0
jakaś idiota sąsiad podpieprzył, i to napewno katolik z pierwszej ławki bo to są najgorsi idioci
0
90% mówisz.. Te dane sam wymyśliłeś czy sąsiad powiedział? Mam szczerą nadzieję że to prowokacja, bo ręce mi opadły
0
A ja się przerzuciłem z palenia zioła na palenie szyszek chmielu, tańsze, dostępne, dozwolone, policja się nie czepi a tez jestem zrelaksowany i spokojniejszy. A jak zabronią chmielu to będę palił korzeń kozłka, a po kozłku też się coś znajdzie ... Bo Cannabis
0
Przez chwile myslalem ze ten komentarz to na serio, ale pocieszające że ciemnota wyginie kiedys sama
0
i trafi za kratki za to, że był spokojny, paradoks...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.