Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pięciu młodych bandytów brutalnie pobiło i okradło kobietę

Utworzony przez kkkkkkkkkkk, 18 lutego 2011 r. o 10:39 Powrót do artykułu
ciekawee.. a znacie przynajmniej tą `kobietę`? zapewne nie.. to po co komentujecie? -.- ja ją znam, wiem jaka jest, i wiem także że za darmo nie dostała.. kiedy idziesz przez wies a za sobą słyszysz wyzwiska to jednak coś znaczy.. jak nie oni to kto inny by to zrobił.. zresztą, wcale nie jest tak tragicznie i brutalnie pobita jak tu opisują. Wiem, bo ją widziałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kkkkkkkkkkk napisał:
Na stryczek bez sądu, po wyjściu z paki zrobią to samo
Przyłączam się to tego.!!!! Jestem z Cycowa i najwyższa pora żeby policja wzięła się za ten cały bałagan. Cieszę się że ich złapali. 12 lat to za mało. ja bym dała 25l. Kto mieszka w Cycowie na pewno wie o których to lalusiów chodzi. Gówniarze łażą po nocach bo mamusia i tatuś leżą sztywni po flaszce albo winie i niewiedza czy to noc czy dzień. druga sprawa to że w każdym sklepie z alkoholem nieletni w Cycowie go kupi. Trzeba by od tego zacząć. A zaraz się zacznie wiosna i co ?! Łebki zaczną szaleć na skuterkach i wtedy zacznie/!!! ( tylko czekać kiedy taki np 12latek zabije niewinnego przechodnia) Poddaje to pod dyskusję na forum. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni pokazć ich zdjęcia i upublicznić dane osobowe - dla ludzi takiego pokroju byłoby to najlepsza kara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtas napisał:
Takie rzeczy tylko w powiecie łęczyńskim, nigdzie indziej. Łęczniaki buraki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty szmaciażu skąd jestes ze mówisz ze buraki u ciebie na tej wsi nic sie nie dzieje sam jestes może recydywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franek napisał:
Takie chwasty polałbym benzyną i podpalił bez mrugnięcia okiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyców to wies, klika bloków gdzie mieszkaja zapracowane rodziny i ich bezmozgie potomstwo niczym nie rozniace sie od osiedlowych bezprzyszlosciowych malpich ryjów. mysla takie jeden z drugim, jak im rodzice kupile markowe ciuchy to swiat przed bloiekiem tudziez łąki i pastwiska w cycowie naleza do nich. Najlepsze a zarazem najgorsze jest to, ze tacy gowniarze nie widza jakimi sa tępakami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ty masz do osiedla cycowskiego ? ;/ siedzisz frajerze przez caly dzien w oknie z komorka w rece i wycisnietym nr `997`. daje ci to jakas satysfakcje? czepiacie sie malolatow nawet o to ze graja po tunelach w pilke.. chodzicie obrabiacie ludziom dupy, bo tylko tyle potraficie. tyle mam na ten temat do powiedzenia. pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...