Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Złota polska młodzież...Odseparować patologię od reszty społeczeństwa, zmusić do ciężkiej pracy na rzecz wszystkich, to im się odechce idiotyzmów. Na takiego gnojka, będąc na miejscu tej dziewczyny, nasłałabym kilku ludzi i zrobiliby raz na zawsze porządek. Nie wierzę w resocjalizację. Mam normalnych rówieśników, ale słyszę o ludziach tego pokroju i uważam, że stanowią poważne zagrożenie. Zniszczył dziewczynie życie. Świat i tak jest przeludniony, po co hodować gnidy i pasożyty społeczne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niechby nie jechała ze świrem nad wodę. A poza tym jak dziewczyna zadaje się z psycholami, to niech potem nie narzeka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młode mięsko poleci na wieźnie, dupsko mu pęknie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hormony....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero będzie górnikiem a już ma zryte pod deklem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=nCgXGdHuaGI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...blizna będzie mu przypominało..." Że co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahahaha łyńczyńska młodzież
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daniel L.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alkoHol napisał:
"...blizna będzie mu przypominało..." Że co?
" Policję zawiadomi jej znajomi."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widac nigdy nie wiadomo na jakiego oszołoma sie trafi i co w kim siedzi........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam go od wielu lat , mial ciezkie zycie , zyl pod presja nawet nie wiecie jaka , nie usprawiedliwiam go ale wydaje mi sie ze zrobil to pod wplywem wielkich emocji ... kare musi poniesc ale dziewczyna nie byla wobec niego lojalna .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest jak się jara byle co !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajomy napisał:
Znam go od wielu lat , mial ciezkie zycie , zyl pod presja nawet nie wiecie jaka , nie usprawiedliwiam go ale wydaje mi sie ze zrobil to pod wplywem wielkich emocji ... kare musi poniesc ale dziewczyna nie byla wobec niego lojalna .
skoro nie byla lojalna to powinien dac sobie spokoj i nie kaleczyc siebie i nie robic glupot za ktore teraz odpowie. Panowie ogarnijcie sie! Nie warto przez babe niszczyc sobie zycia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYŁEM WIDZIAŁEM I TO NIE BYŁ NÓŻ TYLKO SKALPEL DO TAPET ŻÓŁTO SIWY..... A TYP TO JAKIŚ CHOROBLIWIE ZAKOCHANY IDIOTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwałt czy pożegnalny numerek. przecież często tak się dzieje i nikt o gwałcie nie mówi. pewnie myślał że jak jej dogodzi to z nim zostanie. nie wziął pod uwagę że jak ona nie chciała to będzie jako gwałt niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwałt nigdy nie można niczym usprawiedliwiac, ani nielojalnoscia kobiety, ani cieżkim życiem meżczyzny, ani wyzywającym strojem. Wyobraz sobie, drogi meżczyzno, że ktoś wkręca ci butelkę w odbyt wbrew twojej woli - jak się z tym czujesz w tym momencie? Seks tylko za zgodą dwóch dorosłych osób - w innych przypadkach to gwałt lub molestowanie, a za to kara. W przypadku gwałtu - kastracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gada ze go kocha niby ja zgwalcil a zero siniakow co wy mozecie wiedziec po gwalcie nie chodzi sie na impreski i nie spotyka z przyjacielem gwalciciela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja to tam mało piłem bo rano jechałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...