Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
powstało kilka miejsc parkingowych, a w artykule piszą jakby to były dziesiątki ehh..propaganda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty ślepy jesteś czy złośliwie nieprawdziwe informacje chcesz rozpowiadać?? z posiadanych informacji wiem, iż w wyniku całej przebudowy ulic Leśnej i Akacjowej, modernizacja istniejących i budowa nowych (ostatnie miejsca parkingowe będą budowane od poniedziałku 4.10) dała bądź da nam dodatkowo, oprócz istniejących około 50 dodatkowych miejsc parkingowych. Więc nie siej popeliny, nie nakręcaj spirali nienawiści a jak nie masz informacji to nie podawaj głupot. malkontencie jeden. a jak ci się nie podoba życie w Łęcznej to wracaj na wiochę, skąd przyszedłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadowolony napisał:
Ty ślepy jesteś czy złośliwie nieprawdziwe informacje chcesz rozpowiadać?? z posiadanych informacji wiem, iż w wyniku całej przebudowy ulic Leśnej i Akacjowej, modernizacja istniejących i budowa nowych (ostatnie miejsca parkingowe będą budowane od poniedziałku 4.10) dała bądź da nam dodatkowo, oprócz istniejących około 50 dodatkowych miejsc parkingowych. Więc nie siej popeliny, nie nakręcaj spirali nienawiści a jak nie masz informacji to nie podawaj głupot. malkontencie jeden. a jak ci się nie podoba życie w Łęcznej to wracaj na wiochę, skąd przyszedłeś.
I co to jest? Zaparkuj sobie na Obrońców Pokoju, Patriotów Polskich albo Sikorskiego... Miasto nie panuje nad tym, nie wszystko da się zwalic na spółdzielnie mieszkaniowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I co to jest? Zaparkuj sobie na Obrońców Pokoju, Patriotów Polskich albo Sikorskiego... Miasto nie panuje nad tym, nie wszystko da się zwalic na spółdzielnie mieszkaniowe...
A już w lipcu rozpaczłeś,że nie dojedziesz do "JĘZIOR"wieśniaku i jak tu dogodzić takim co g...o widział i g...o wie ale tak to zawsze było i jest w ŁĘCZNIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do "zadowolonego" buraka.. CO ty ZA BZDURY PISZESZ, i dziwne imformacje posiadasz. Chyba kontaktujesz sie i wymieniasz poglądy zawsze z rana pod sklepem popijając w międzyczasie.. Ja tu mieszkam i widze, ze miejsc jak nie było tak nie ma do parkowania. To są fakty. Po co tylko pisać artykuł w takim tonie jakby to uratowali miasto i na zawsze pozbyli sie problemu z parkowaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbych napisał:
do "zadowolonego" buraka.. CO ty ZA BZDURY PISZESZ, i dziwne imformacje posiadasz. Chyba kontaktujesz sie i wymieniasz poglądy zawsze z rana pod sklepem popijając w międzyczasie.. Ja tu mieszkam i widze, ze miejsc jak nie było tak nie ma do parkowania. To są fakty. Po co tylko pisać artykuł w takim tonie jakby to uratowali miasto i na zawsze pozbyli sie problemu z parkowaniem.
masz problem malkontencie? nie podoba Ci się? jest rozwiązanie. wyprowadź się stąd, po prostu. i po problemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parkingow w łecznej jest malo, a S. M. to wykorzystuje i kara kierowcow za zle parkowanie. GDZIE MY MIESZKANCY ŁĘCZNEJ MAMY PARKOWAC.....Pytam sie gdzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec napisał:
Parkingow w łecznej jest malo, a S. M. to wykorzystuje i kara kierowcow za zle parkowanie. GDZIE MY MIESZKANCY ŁĘCZNEJ MAMY PARKOWAC.....Pytam sie gdzie...
SZ.P. JA JAK MAM ZA MAŁĄ DZIAŁKĘ MIESZKANIOWĄ NA KTÓREJ STOI MÓJ DOM ,TO KUPIŁEM PRYWATNIE KAWAŁEK ZIEMI' POBUDOWAŁEM BLASZAK I MAM GDIE PARKOWAĆ .DOKĄD BĘDZIEMY SIĘ MARTWIĆ O "ŚWIĘTE KROWY" ZE SPÓŁDZIELNI I MIESZKAŃ KOMUNALNYCH.4 CZERWCA W\G PANI AKTORKI W POLSCE SKOŃCZYŁ SIĘ KOMUNIZM,I TO BY BYŁO NA TYLE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Remont krajówki to zasługa Platformy Obywatelskiej a nie TK i spółki bo WSPÓLNA SPRAWA to TYLKO WSPÓLNE INTERESY...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAMIĘTAM JAK BURMISTRZ KOSIARSKI MÓWIŁ NA SESJI ŻE BYŁ GDZIEŚ TAM I PYTAŁ KIEDY BĘDZIE REMONT KRAJÓWKI NA WŁODAWĘ - POWIEDZIELI MU NA ODCZEPNE ŻE W 2013 R. A TERAZ PRZYPINA SIĘ DO SUKCESU PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, TO ICH ZASŁUGA ŻE MIASTO NIE BĘDZIE W KOŃCU WYGLĄDAŁO JAK CHLEW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki Kosiarskiemu stare miasto jak chlew wygląda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda Lęczna jak chlew wyglada niech spojrzy na "google earth"jak nasza wiocha wygląda z satelity - jak koniec świata jak slumsy w Maroko -nie obrażając Maroko,postaraj się panie Kosiarski chociaż o modernizację zdjęć z satelity !!bo i tak nie masz nic tam do roboty za biureczkiem -i nie przypinaj się do Platformy Obywatelskiej-twoje korytko już wyschlo???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka platforma? Ona tu gówno zrobiła, i nie walcie tu ściemy że to ich zasługa bo dla lubelszczyzny peło nic nie robi a tym bardziej dla naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To boli was wszystkich,ale remont załatwił Palikot. Obiecał i jest, a Teo nie ma prawa wpisywać takich rzeczy do ulotki, że to jego zasługa, bo gdyby mu na ty m zależało to 4 lata temu byłaby krajówka jak nowa, ale trzeba było czoło schylic przed innymi, a Teo tego nie umie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To boli was wszystkich,ale remont załatwił Palikot. Obiecał i jest, a Teo nie ma prawa wpisywać takich rzeczy do ulotki, że to jego zasługa, bo gdyby mu na ty m zależało to 4 lata temu byłaby krajówka jak nowa, ale trzeba było czoło schylic przed innymi, a Teo tego nie umie.
Ale w Łęcznej już się robi na 82 a na 17 od Piask do Kurowa jeszcze nie , no i co boli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...