Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Należy natychmiast uciekać w pole widząc blachy LLE,LWL.Ja tak zrobiłem i żyję.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja nie rozumiem, prosta droga, równa, ale wąska i bez pobocza (za to z rowami mariańskimi). nie mozna jechać normalnie tylko sie śpieszyć, wymuszać, wyprzedzać pod górkę, tylko po to aby zjeżdżając już z tej górki hamować i skręcać w lewo (tudzież w prawo). lepsze samochody - ok. trzeba sie popisać - ok. ale do jasnej ciasnej. każdej decyzji an drodze trzeba być pewnym, a nie kurva zapierdalać po ciemku 150, wyprzedzać. ktos jedzie 90 czy 80 to już ślimacze tempo i miganie światłami, że "z drogi śledzie, bo król LLE jedzie"
0
Postawić próg zwalniający dla jadących od strony cycowa- jedyny sposób na spowolnienie pędzących idiotów niepatrzących na znaki.
0
Od strony Bark jest migajacy znak STOP to trochę się poprawilo,ale od Cycowa na 250 m są 4 znaki i pod znakiem droga z pierwszeństwem przejazdu jest oznakowanie która, ale tan znak jest mało widoczny bo każdy uważa ,że na wprost ma pierwszeństwo.Kilka miesiecy temu w związku,że na tym skrzyżowaniu mam ograniczone zaufanie uniknąłem poważnego wypadku od strony Cycowa tylko mignął, a ja mając pierwszeństwo od Łęcznej się zatrzymałem. GDDKiA olewa skladane od kilku lat wnioski o dokladne oznakowanie ,to ich wina. JADĄC OD CYCOWA KAŻDY UWAŻA ,ŻE DROGA NA WPROST /oprócz miejscowych/ JEST Z PIERWSZEŃSTWEM,NIECH ZROZUMIEJĄ TO DECYDENCI NA OGRODOWEJ 2 W Lublinie.
0
Ustawić podświetlony pulsujący znak T- 6a od strony Cycowa ,będzie taniej jak dzisiaj rozbite  smochody , nieszczęścia i leczenie osób rannych.Ten z lawetą miał chyba rejestrację wielkopolską.
0
Panie "dudi" - autorze tego newsa: fakt, iż policjanci używają w swoim zawodowym żargonie pewnych pojęć i wyrażeń nie oznacza bynajmniej, że uprawnione jest używanie tychże w publikacjach prasowych! A poza tym wstyd - popisywać się publicznie nieuctwem... Tym bardziej, że każdy choć trochę rozgarnięty kierowca (a nawet co poniektóry gimbus) wie, że w Polsce nie ma dróg K-82 i W – 829! Są natomiast: Droga Krajowa nr 82 = DK82 i Droga Wojewódzka nr 829 = DW829.   Może trzeba wrócić do gimnazjum, Panie dudi?    
0
Kto dał prawko temu kolesiowi? Ja bym mu nawet na hulajnogę nie dał uprawnień....
0
Należy natychmiast uciekać w pole widząc blachy LLE,LWL.Ja tak zrobiłem i żyję.
  ...uśmiałem się..... naprawdę, niezłe... ha ha
0
To skrzyżowanie dróg 82 i828 oraz z drogą gminna z której jeszcze nikt nie wymusił. Ten pojazd wymusił jeszcze na drodze 82 jadąc na niej prosto. CAŁA WINA PO STRONIE GDDK i A za brak wcześniejszego dokładnego oznakowanie swojej drogi.
0
To jest droga wojewódzka 838. Od tego zacznijmy....
0
Wymuszenie było w obrębie skrzyżowania należącego do GDDKiA w Lublinie,droga Wojewódzka zaczyna się około 20 m dalej .Od ponad 15 lat na Sesjach RG Cyców i RP w Łecznej są monity i interpelacje o zadbanie przez GDDKiA w Lublinie ul.Ogrodowa 2 o lepsze oznakowanie tego skrzyżowania,ale GDDKiA uważa,że pieski  niech szczekają,a karawana idzie dalej.Ludzie ponoszą duże straty ZDROWOTNE i finansowe,co tam!
0
Wymuszenie było w obrębie skrzyżowania należącego do GDDKiA w Lublinie,droga Wojewódzka zaczyna się około 20 m dalej .Od ponad 15 lat na Sesjach RG Cyców i RP w Łecznej są monity i interpelacje o zadbanie przez GDDKiA w Lublinie ul.Ogrodowa 2 o lepsze oznakowanie tego skrzyżowania,ale GDDKiA uważa,że pieski  niech szczekają,a karawana idzie dalej.Ludzie ponoszą duże straty ZDROWOTNE i finansowe,co tam!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: