Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Należy natychmiast uciekać w pole widząc blachy LLE,LWL.Ja tak zrobiłem i żyję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie rozumiem, prosta droga, równa, ale wąska i bez pobocza (za to z rowami mariańskimi). nie mozna jechać normalnie tylko sie śpieszyć, wymuszać, wyprzedzać pod górkę, tylko po to aby zjeżdżając już z tej górki hamować i skręcać w lewo (tudzież w prawo). lepsze samochody - ok. trzeba sie popisać - ok. ale do jasnej ciasnej. każdej decyzji an drodze trzeba być pewnym, a nie kurva zapierdalać po ciemku 150, wyprzedzać. ktos jedzie 90 czy 80 to już ślimacze tempo i miganie światłami, że "z drogi śledzie, bo król LLE jedzie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawić próg zwalniający dla jadących od strony cycowa- jedyny sposób na spowolnienie pędzących idiotów niepatrzących na znaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od strony Bark jest migajacy znak STOP to trochę się poprawilo,ale od Cycowa na 250 m są 4 znaki i pod znakiem droga z pierwszeństwem przejazdu jest oznakowanie która, ale tan znak jest mało widoczny bo każdy uważa ,że na wprost ma pierwszeństwo.Kilka miesiecy temu w związku,że na tym skrzyżowaniu mam ograniczone zaufanie uniknąłem poważnego wypadku od strony Cycowa tylko mignął, a ja mając pierwszeństwo od Łęcznej się zatrzymałem. GDDKiA olewa skladane od kilku lat wnioski o dokladne oznakowanie ,to ich wina. JADĄC OD CYCOWA KAŻDY UWAŻA ,ŻE DROGA NA WPROST /oprócz miejscowych/ JEST Z PIERWSZEŃSTWEM,NIECH ZROZUMIEJĄ TO DECYDENCI NA OGRODOWEJ 2 W Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustawić podświetlony pulsujący znak T- 6a od strony Cycowa ,będzie taniej jak dzisiaj rozbite  smochody , nieszczęścia i leczenie osób rannych.Ten z lawetą miał chyba rejestrację wielkopolską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie "dudi" - autorze tego newsa: fakt, iż policjanci używają w swoim zawodowym żargonie pewnych pojęć i wyrażeń nie oznacza bynajmniej, że uprawnione jest używanie tychże w publikacjach prasowych! A poza tym wstyd - popisywać się publicznie nieuctwem... Tym bardziej, że każdy choć trochę rozgarnięty kierowca (a nawet co poniektóry gimbus) wie, że w Polsce nie ma dróg K-82 i W – 829! Są natomiast: Droga Krajowa nr 82 = DK82 i Droga Wojewódzka nr 829 = DW829.   Może trzeba wrócić do gimnazjum, Panie dudi?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto dał prawko temu kolesiowi? Ja bym mu nawet na hulajnogę nie dał uprawnień....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy natychmiast uciekać w pole widząc blachy LLE,LWL.Ja tak zrobiłem i żyję.
  ...uśmiałem się..... naprawdę, niezłe... ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skrzyżowanie dróg 82 i828 oraz z drogą gminna z której jeszcze nikt nie wymusił. Ten pojazd wymusił jeszcze na drodze 82 jadąc na niej prosto. CAŁA WINA PO STRONIE GDDK i A za brak wcześniejszego dokładnego oznakowanie swojej drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest droga wojewódzka 838. Od tego zacznijmy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest droga wojewódzka 838. Od tego zacznijmy....
Wymuszenie było w obrębie skrzyżowania należącego do GDDKiA w Lublinie,droga Wojewódzka zaczyna się około 20 m dalej .Od ponad 15 lat na Sesjach RG Cyców i RP w Łecznej są monity i interpelacje o zadbanie przez GDDKiA w Lublinie ul.Ogrodowa 2 o lepsze oznakowanie tego skrzyżowania,ale GDDKiA uważa,że pieski  niech szczekają,a karawana idzie dalej.Ludzie ponoszą duże straty ZDROWOTNE i finansowe,co tam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest droga wojewódzka 838. Od tego zacznijmy....
Wymuszenie było w obrębie skrzyżowania należącego do GDDKiA w Lublinie,droga Wojewódzka zaczyna się około 20 m dalej .Od ponad 15 lat na Sesjach RG Cyców i RP w Łecznej są monity i interpelacje o zadbanie przez GDDKiA w Lublinie ul.Ogrodowa 2 o lepsze oznakowanie tego skrzyżowania,ale GDDKiA uważa,że pieski  niech szczekają,a karawana idzie dalej.Ludzie ponoszą duże straty ZDROWOTNE i finansowe,co tam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...