Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Porozmawiaj z Radnym Fijałkowskim

Utworzony przez misia, 9 stycznia 2015 r. o 10:51
Amber Gold też było legalne i zgodne z prawem... do czasu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amber Gold też było legalne i zgodne z prawem... do czasu ;)
ojojoj,a czy osoby o których piszecie są ze złota i monet i papierczaków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. Matka i żona Fijałkowskiego w Skarbowym razem robiły. Cały urząd o tym mówił. A jak się ludzie tam cieszyli, że Fijałkowski nie został burmistrzem to głowa mała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żona fijałkowskiego nie była jego żoną kiedy pracowała w skarbówce tłuku. Co byś nie pisał, to nie przebijesz żony kuczyńskiego w mops. To jest dopiero ewenement.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też słyszałem nawet i na schodach w starostwie mówili, ze szkoda że nie został, to wreszcie zrobiłby porządek i wyrzucił by tego nieroba i kilku innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym ty piszesz? Zapomnialeś już, że nawet Fijałkowski nie poparł skargi w sprawie żony Kuczyńskiego. Temat rozdmuchał radny Łagodziński, który sam ma dwoje dzieci w starostwie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój żonom,rodzinie i dzieciom o żonach i dzieciach niektórych wiemy dużo ale niech to ćwiczą "MALUCZCY" nie mają czasu zająć się rodzinami i widują się tylko od wielkiego święta aby pokazać się publicznie.Muszą pilnować forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak Fijałkowski tropi, a sam ma bardzo wiele na sumieniu. Mierzył wszystkich swoją niską miarą i znowu przemierzył za bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytająć ten temat odnosze wrażenie, że pisze tu kilka osób , które pozwalają, aby wszystkich mieszać z błotem tylko nie Fijałkowskiego, bo zaraz wielkie oburzenie. Dziwne.. Ktoś się po prostu nie może pogodzić z porażką? Dajcie jużs spokój z takimi tematami bo to już nudne jak flaki z olejem. Każdy będzie miał swoich zwolenników i tyle, taka demokracja. Pieniaczom i chamstwu na forum powinno mówić się stanowcze NIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak Fijałkowski tropi, a sam ma bardzo wiele na sumieniu. Mierzył wszystkich swoją niską miarą i znowu przemierzył za bardzo.
Bardziej idiotycznego wpisu tu jeszcze nie było. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A twórcą tej perfumerii tj, czerech osób, które robią to szambo jest nie kto inny jak ..... miłościwie nam panujący, jego szkoła polityki w różnych odmianach ... to tak na przypomnienie genezy dzisiejszej sytuacji  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytająć ten temat odnosze wrażenie, że pisze tu kilka osób , które pozwalają, aby wszystkich mieszać z błotem tylko nie Fijałkowskiego, bo zaraz wielkie oburzenie. Dziwne.. Ktoś się po prostu nie może pogodzić z porażką? Dajcie jużs spokój z takimi tematami bo to już nudne jak flaki z olejem. Każdy będzie miał swoich zwolenników i tyle, taka demokracja. Pieniaczom i chamstwu na forum powinno mówić się stanowcze NIE
   
A twórcą tej perfumerii tj, czerech osób, które robią to szambo jest nie kto inny jak ..... miłościwie nam panujący, jego szkoła polityki w różnych odmianach ... to tak na przypomnienie genezy dzisiejszej sytuacji
  Czyżby ten sam błędny pisarz nabijał tu posty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten Ferdydant ojciec radnego, ktory zapomina ze ma samochod ma cos madrzejszego do powiedzenia? Ekspert od wszystkiego, a sam na lewej rencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec Kuczyńs..... to Wirtualny. Nie kłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby ten sam błędny pisarz nabijał tu posty?
Zgłoś się do Macierewicza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten Ferdydant ojciec radnego, ktory zapomina ze ma samochod ma cos madrzejszego do powiedzenia? Ekspert od wszystkiego, a sam na lewej rencie.
Żeby tylko pod jednym nickiem.. ale nie ma co rozpisywać się więcej, zaraz zaczną się wrzuty z ich strony, że się pracuje w UM itd itd  stała gadka. Nie mają argumentów to obrażają. Najlepiej zapytać sąsiadów co o nich sądzą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytałem i wiesz co mówią? Że to ruda małpa, pijak, erosoman i wrzód na zdrowym organizmie narodu. ;) ;)    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy będą jak poprzednio też donosy na sąsiada, któremu przeszkadzał remont?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałeś jak krzyczałem za tobą na przerwie? Teraz dopiero się zacznie jazda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No słyszałem Grzesiu! Brawo, ale po co było tak głośno  za mną krzyczeć, by wszyscy cię w koło słyszeli? OK. Tylko ci pogratulować za męską decyzję, że mnie w końcu przepraszasz, że atakowałeś mnie w necie, czy w innych łęczyńskich mediach. Rozumiem musiałeś tak robić, bo ci kazano. Ja wiem,  że nie lubisz  swojego szefa,  jak większość,  ale dzięki niemu masz bezstresową robotę i twoja żona  ponoć też. Już się naprawdę na ciebie nie gniewam, bo wiem, że po robocie jesteś naszym dobrym  zaufanym kolegą. Ale uważaj na swojego szefa, bo to zły człek i może  już się powoli czegoś  zacząć domyślać. A wiesz, że wynosząc wieści poza firmę możesz łatwo podpaść. Oby tylko tak nie pomyślał. Ale dzięki ci kolego za twoją mądrość i odwagę.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...