Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posterunek policji w Ludwinie wspomogą posiłki

Utworzony przez kotka, 16 czerwca 2008 r. o 08:02 Powrót do artykułu
"...Waldemar Kotowicz, szef posterunku w Ludwinie." Może gazeta bardziej by się postarała i dokładniej sprawdzala wszystkie dane?? Szef posterunku w Ludwinie ma na imię Sławomir a nie Waldemar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kotka zamiast głupio krytykować na forum mogłaś pomyśleć(?) i napisac do admina strony a nie udawać mądrzralskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale się nie przemądrzam tylko zwracam uwagę na fakt, że artukuły przed publikacją powinny być dokładnie sprawdzane. Często śledzę elektroniczne wydanie dziennika i muszę stwierdzić, że w artykułach występuje bardzo dużo błędów merytorycznych i stylistycznych. Czasem zdarzają się także błędy ortograficzne. A wystarczyłoby przed publikacją dokładnie przeczytać dany artykuł i nie byłoby takich komentarzy zarówno ode mnie i innych czytelników. Wstyd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez znak komendanta posterunku z Ludwina i wiem ,że mama dała mu na imie SŁawomir PS Jak swiat swiatem takiegi super komendanta posterunek w Ludwinie jeszcze nie miał KOMENDANT NA PREZYDENTA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z kotką dopiero jak sie czyta o sprawie, króra zna sie z zycia można zauwazyć jak wiele błędów popełniają dziennikarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...