Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powiat łęczyński: Co powstanie w Twojej gminie

Utworzony przez bobek, 31 stycznia 2011 r. o 09:30 Powrót do artykułu
• budowa kanalizacji ścieków bytowo gospodarczych w Milejowie – etap II wraz z modernizacją oczyszczalni ścieków • E-gmina – budowa publicznej infrastruktury społeczeństwa informacyjnego w gminie Milejów - tak 2 inwestycje w całym roku pogratulowąć. Przed wyborami chociasz troche afaltu wylali, kamery w parkach dali noi nowe ławki w parkach i przystankach hmm ale może coś więcej Panie Wójcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@w spr Milejowa . Przed wyborami to i port lotniczy i przystań dla tankowców mogą obiecywać... a jest co jest, wzrost cen ogrzewania w blokach i bida aż piszczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MILEJOWIANIE macie zaszczytnego próżniaka WÓJTA .Cieszcie się z wyboru Surysia ,który siedzi przez 3 lata cicho nie robiąc nic ,nie pozyskując dotacji unijnych ,a rok przed wyborami robi szum planowy (bez pokrycia)i ma 12000 tyś wynagrodzenia z waszych podatków .Śmieje się z głupich wyborców.Do tego dorobi z żoną nauczycielką na graniu weselnym bez odprowadzania podatków (bo to na czarno)i co go motłoch interesuje.Dajcie choć jeden konkret jego mądrości ,która dała ludziom miejsce pracy.Czy choć jeden projekt powstał z dotacji unijnej?A jakie długi ma gmina zapytajcie wójta kto to spłaci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He my to wiemy od począąąąąąąąąątku jego kadencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgoliński jak masz coś do Wójta to moze udaj sie do Urzędu Gminy i powiedz mu to w twarz a nie opluwasz na forum, internet wcale nie jest taki anonimowy jak Ci sie wydaje! Dla jasności, nie mam bezpośredniego związku z p. Surysiem, nie znam go nawet osobiście, ale wiem co dzieje sie w Gminie i wiem jakie są warunki, nie uwalniaj swoich frustracji na forum DW odnoście ul Topolowej, przejeżdżam tamtędy codziennie i uwierz mi, są w gminie zdecydowanie gorsze drogi! A jeżeli chodzi o drogę Łęczna- Biskupice, to najpierw proponuję się wziąć trochę za edukację i dowiedzieć jakie drogi należą do gm,iny Milejów, jakie do powiatu Łęczynskiego, a jakie uznane są jako drogi wojewódzkie, bądź krajowe! Żal mi Twoich rodziców (których znam bardzo dobrze0, że mają takiego syna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i się doigrasz koleżko "W internecie nie jesteś anonimowy" właśnie! Pisać mogę to co chce wolność słowa koleżko Mi też szkoda twoich rodziców Jeżeli jesteś taki mocny powiedz kim jesteś, a ciekawe czy będziesz taki "mądry" jak na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WARTO ZAINTERESOWAĆ SIĘ TYM POWIATEM,GDYŻ DUŻO SIĘ TUTAJ ROBI.NAJWAŻNIEJSZA SPRAWA TO POWSZECHNA INFORMATYZACJA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...