Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powiat łęczyński: Co powstanie w Twojej gminie

Utworzony przez bobek, 31 stycznia 2011 o 09:30 Powrót do artykułu
• budowa kanalizacji ścieków bytowo gospodarczych w Milejowie – etap II wraz z modernizacją oczyszczalni ścieków • E-gmina – budowa publicznej infrastruktury społeczeństwa informacyjnego w gminie Milejów - tak 2 inwestycje w całym roku pogratulowąć. Przed wyborami chociasz troche afaltu wylali, kamery w parkach dali noi nowe ławki w parkach i przystankach hmm ale może coś więcej Panie Wójcie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
@w spr Milejowa . Przed wyborami to i port lotniczy i przystań dla tankowców mogą obiecywać... a jest co jest, wzrost cen ogrzewania w blokach i bida aż piszczy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
MILEJOWIANIE macie zaszczytnego próżniaka WÓJTA .Cieszcie się z wyboru Surysia ,który siedzi przez 3 lata cicho nie robiąc nic ,nie pozyskując dotacji unijnych ,a rok przed wyborami robi szum planowy (bez pokrycia)i ma 12000 tyś wynagrodzenia z waszych podatków .Śmieje się z głupich wyborców.Do tego dorobi z żoną nauczycielką na graniu weselnym bez odprowadzania podatków (bo to na czarno)i co go motłoch interesuje.Dajcie choć jeden konkret jego mądrości ,która dała ludziom miejsce pracy.Czy choć jeden projekt powstał z dotacji unijnej?A jakie długi ma gmina zapytajcie wójta kto to spłaci?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
He my to wiemy od począąąąąąąąąątku jego kadencji
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zgoliński jak masz coś do Wójta to moze udaj sie do Urzędu Gminy i powiedz mu to w twarz a nie opluwasz na forum, internet wcale nie jest taki anonimowy jak Ci sie wydaje! Dla jasności, nie mam bezpośredniego związku z p. Surysiem, nie znam go nawet osobiście, ale wiem co dzieje sie w Gminie i wiem jakie są warunki, nie uwalniaj swoich frustracji na forum DW odnoście ul Topolowej, przejeżdżam tamtędy codziennie i uwierz mi, są w gminie zdecydowanie gorsze drogi! A jeżeli chodzi o drogę Łęczna- Biskupice, to najpierw proponuję się wziąć trochę za edukację i dowiedzieć jakie drogi należą do gm,iny Milejów, jakie do powiatu Łęczynskiego, a jakie uznane są jako drogi wojewódzkie, bądź krajowe! Żal mi Twoich rodziców (których znam bardzo dobrze0, że mają takiego syna!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i się doigrasz koleżko "W internecie nie jesteś anonimowy" właśnie! Pisać mogę to co chce wolność słowa koleżko Mi też szkoda twoich rodziców Jeżeli jesteś taki mocny powiedz kim jesteś, a ciekawe czy będziesz taki "mądry" jak na forum
Zaloguj się, aby oddać głos
0
WARTO ZAINTERESOWAĆ SIĘ TYM POWIATEM,GDYŻ DUŻO SIĘ TUTAJ ROBI.NAJWAŻNIEJSZA SPRAWA TO POWSZECHNA INFORMATYZACJA.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: