Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powstaje miasteczko rowerowe w Łęcznej - obiecane.

Utworzony przez Ferdynand K, 18 lipca 2013 r. o 22:36
cyt: z dzisiejszego artykułu DW – Jest to spełnienie obietnicy złożonej dzieciom. Miasteczko ma być gotowe na 16 sierpnia – deklaruje Teodor Kosiarski, burmistrz Łęcznej. Ale którego roku? bo nie jest wymieniony. Oby nie było tak jak z targowiskiem - bo wszyscy wiemy jak było, a teraz podobnie padają obiecanki. Ale bądźmy dobrej myśli - sam osobiście za tę inwestycję trzymam kciuki. Może dzieciom w końcu pozytywnie utrwalą się rządy Pana Burmistrza, bo starsi wiedzą w czym rzecz. :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale cię łapska swędzą ,a tyle było spokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu żenada za publiczne pieniądze. Chyba swoim dzieciom obiecał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu żenada za publiczne pieniądze. Chyba swoim dzieciom obiecał...
A dlaczego już wpisujesz ŻENADA ?Poczekaj i wtedy cokolwiek będziesz mógł powiedzieć,typowa polska mentalność zrzędy,który pewnie sam nic nie ma,czym mógłby się szczycić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci na tym miasteczku będą mogły zobaczyć jak wygląda równy, niedziurawy asfalt. Szkoda, że wyjezdżając na miasto tego już nie zobaczą. Dobrze napisane, żenada za publiczne pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale cię łapska swędzą ,a tyle było spokoju
To chyba tylko Ciebie mój wpis,rozdrażnił a był z 18 lipca, a Ty dziś rano 6:27 otwierasz  gały i musisz wsadzić swoje trzy grosze, nawet nie pisząc w temat. Ja jestem wolny, a Łęczna nie jest miastem Łukaszenki, lub kogoś podobnego, ja mam odwagę, mogę i nie muszę się obawiać wyrażania swoich spostrzeżeń. Pamiętam bajkę o targowisku łęczyńskim w telewizji mowę, że premiera będzie 31.12.2012r, a wszyscy wiemy jak było. Teraz w chwalebnym temacie, pada też data otwarcia, tylko zapomniał Ktoś wpisać rok. Takie było moje spostrzeżenie jakie podał informator zamieszczając temat, że miasteczko powstaje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci na tym miasteczku będą mogły zobaczyć jak wygląda równy, niedziurawy asfalt. Szkoda, że wyjezdżając na miasto tego już nie zobaczą. Dobrze napisane, żenada za publiczne pieniądze.
Niestety żenada odnośnie dróg to w całej Polsce jest niestety,a nasza Łęczna to żaden wyjątek,a i tak jest względnie w porównaniu z innymi miejscami..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mnie obchodzą inne miasta? To ty jesteś tym świrem co chce opłacać wyższe rachunki mieszkańcom? Jesli tak, odpowiedz mi na pytanie, czy w tym mieście nie można mieć swojego zdania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie je mam i przykro mi,że jest odmienne od twojego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i niech tak zostanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba tylko Ciebie mój wpis,rozdrażnił a był z 18 lipca, a Ty dziś rano 6:27 otwierasz  gały i musisz wsadzić swoje trzy grosze, nawet nie pisząc w temat. Ja jestem wolny, a Łęczna nie jest miastem Łukaszenki, lub kogoś podobnego, ja mam odwagę, mogę i nie muszę się obawiać wyrażania swoich spostrzeżeń. Pamiętam bajkę o targowisku łęczyńskim w telewizji mowę, że premiera będzie 31.12.2012r, a wszyscy wiemy jak było. Teraz w chwalebnym temacie, pada też data otwarcia, tylko zapomniał Ktoś wpisać rok. Takie było moje spostrzeżenie jakie podał informator zamieszczając temat, że miasteczko powstaje..
ALE jesteś odważny kryjąc się w firdkowych zielonkawych kalesonach,w stanie wojennym o takich mówili myszowaci bo wystawiali ryjka z norki i węszyli jaki sztandar dzwigać,taki jesteś żałosny,szkoda słów tuszu i  cyberprzestrzeni,dobrze że DW uruchomił to forum bez logowania to masz szansę, publicznie jesteś cieniutki i się jąkasz chociaż nie masz tego schorzenia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie to napisałeś ''wiemktoty", ja próbuję go też rozszyfrować ale jak narazie bez skutku. Teraz przynajmniej wiem,hipotetycznie,że publicznie jest cieniutki i w związku z tym swoje kompleksy tu uzewnętrznia- Ferdynand....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero dziś dowiedziałem się, że ta inwestycja pod szkołą na Bobrownikach to właśnie miasteczko rowerowe. Małe to ono nie będzie, ale to dobrze. Byle najmłodszym mieszkańcom miasta jak najlepiej służyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...