Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokurator: Burmistrz Łęcznej nie nawoływał do nienawiści

Utworzony przez Gucio, 18 października 2013 r. o 18:54
Ciekawy jestem jakie ma samopoczucie radny "donosiciel". Mam poważne wątpliwości do jego obiektywności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donosicielami to są urzędnicy z ratusza, którzy poskarżyli się prokuraturze, że nie wiedzą kim jest autor bloga LLE24, choć wszyscy wiedzą, że to dawny kolega rzecznika prasowego urzędu. Ciekawe jak teraz wytłumaczą prokuratorowi, że od początku od tym wiedzieli, a poinformowali go o czymś zupełnie innym?   Poza tym radny jest w opozycji, a trudno oczekiwać od opozycji obiektywizmu. Tak jak od rzecznika prasowego i jego um24.pl. Tutaj więc kolego przestrzeliłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka opozycja startował ze Wspólnej Sprawy z listy burmistrza,jeszcze  może iść do pisaków.Wtedy będzie opozycja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donosicielami to są urzędnicy z ratusza, którzy poskarżyli się prokuraturze, że nie wiedzą kim jest autor bloga LLE24, choć wszyscy wiedzą, że to dawny kolega rzecznika prasowego urzędu. Ciekawe jak teraz wytłumaczą prokuratorowi, że od początku od tym wiedzieli, a poinformowali go o czymś zupełnie innym? 
Śmiechu warte, temat był wałkowany na tym forum 100 razy. Jak by powiedzieli, że wiedzą kto to Bartol to musieli by mieć dowody. To, że ktoś komuś coś powiedział to trochę mało. Nie każdy jest taki szuja jak Bartol, że nagrywa rozmowy z kolegami (pozazdrościć kolegi). Słusznie ktoś zauważył dzisiaj Bartol, jutro FerdekK albo Twój Proboszcz - też można domyśleć się kto stoi za tymi nickami, ale dopiero jak prokurator ustali to będzie pewność. Nie wiem skąd ta histeria z tym zgłoszeniem. Też uważam, że Bartol musiał zarejestrować swój portal  i chyba o to ta panika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz dowód że Bartol kogoś nagrał? Nie wiem skąd taka plota. Gdyby nagrał pewnie by to upublicznił. Myślę, że dowiedzielibyśmy się ciekawych rzeczy o rzeczniku. Burmistrz pewnie podobnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyną panike to robi Pan Kuczyński. Moderatorzy DW kasują kolejne wątki, a on dalej swoje. A Bartol się nie przejmuje. W urzędzie to dopiero mają problem. Prokuratora się Bartol nie przestraszył więc co tu zrobić żeby przestał pisać? Proponuje do sąsiada ze wschodu napisać. Może coś podpowie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, DW kasuje wątki, dziwnym trafem dotyczące bloga lle24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo wszystkie tematy, które obrażały LLE i były wpisywane przez  urzędników na służbowych komputerach  w czasie godzin pracy Urzędu potrzebne będą do identyfikacji, kto i dlaczego obrażał Bartola i obecnie miesza w sprawie, którą bada teraz prokuratura. Były różne wpisy, o roznoszeniu listów, były też umowy i zlecenia, a teraz poczekajmy na ujawnienia. :o :o :o  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam na miejscu Pawlaka napisałbym do Strasburga lub Parlamentu Europejskiego=czyżby tak szybko odpuścił?Co tam dla takiego GIGANTA jakaś tam prokuratura rejonowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz dowód że Bartol kogoś nagrał? Nie wiem skąd taka plota. Gdyby nagrał pewnie by to upublicznił. Myślę, że dowiedzielibyśmy się ciekawych rzeczy o rzeczniku. Burmistrz pewnie podobnie.
Bartol na swoim portalu pisze o tym: "Posiadam na to dowód w postaci zapisu rozmowy z 2012 roku" koniec cytatu. Dla mnie starczy. Jak można nazwać takiego "kolegę" nagrywacza. To jest do przyjęcia tylko dla takich jak on "kolegów" nagrywaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może na fejsie gadali albo gadu gadu. Nie pomyślałeś? No właśnie ale piszesz bo tylko wam zostało próbować zrobić z Bartola oszołoma. Ale ludzie widzą to co on przedstawia. Zdjęcia czy nagrania nie są przecież zmanipulowane tak jak twoje tezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może na fejsie gadali albo gadu gadu. Nie pomyślałeś? No właśnie ale piszesz bo tylko wam zostało próbować zrobić z Bartola oszołoma.  
Wpis własny Bartola (w komentarzu) z dnia 9 października o godzinie 14:01 był pierwszą osobą (zaraz po mnie), która wiedziała kim jest ów "tajemniczy Bartol" (Posiadam na to dowód w postaci zapisu rozmowy z 2012 roku) koniec cytatu. Ode mnie już bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja dalej twierdze, że zapis rozmowy to bardziej zapis tekstowy w tym przypadku. Zresztą może mu wysłał maila czy coś podobnego. Przynajmniej był na tyle fer, że powiedział co zamierza. Szkoda, że Pan Kuczyński ukrywał to tak długo a przecież mógł od razu powiedzieć, że wie kim jest Bartol. Bardzo dobrze, że Bartol ma dowód poinformowania Kuczyńskiego. Dziś Pan rzecznik się niczego nie wyprze. A tak by mógł i pewnie by to zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kim jest Bartol było głośno mówione na forach po jego ohydnych wpisach na leczna24.pl. Wskazywano go z imienia i nazwiska więc o czym tu jest mowa. Tylko, że wtedy on siedział cicho jak mysz pod miotłą. A jego koledzy radni wykręcali się jak piskorze przed potwierdzeniem jego tożsamości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te ohydne według ciebie wpisy ukazały wielu ludziom jak głosują ich radni. Podawanie do publicznej wiadomości niewygodnej urzędowej prawdy dla urzędu jest ohydne. Ale jest zgodne z prawem i chętnie przyjmowane przez mieszkańców. Dla ciebie Bartol to problem a dla mnie ciekawe informacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze teraz by było zabezpieczenie treści wpisów,  o LLE i Panu Bartolu. Przekonamy się pewnie niebawem, czy wpisy nie były przypadkiem prowadzone z komputerów służbowych  i to w czasie tzw ciężkiej pracy. Po takim donosie, czas sprawdzić fakty, bo podobno nie jest to jeszcze wykluczone. Kto nie obrażał i nie pisał głupot w tzw. ROBOCIE, niech teraz nie pęka. Bo daję się zauważyć, że po tej informacji to forum DW jakby się COŚ bardzo  ożywiło. Czyżby przysłowie O Nożycach się potwierdziło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te ohydne według ciebie wpisy ukazały wielu ludziom jak głosują ich radni. Podawanie do publicznej wiadomości niewygodnej urzędowej prawdy dla urzędu jest ohydne. Ale jest zgodne z prawem i chętnie przyjmowane przez mieszkańców. Dla ciebie Bartol to problem a dla mnie ciekawe informacje.
To jak kto głosuje jest informacją publiczną. To, że przy tej okazji robicie ludziom wodę z mózgu to inna sprawa. Mówiąc o ohydnych wpisach mówię o wpisach uwłaczających innym i tyle. Jakie szambo zrobiliście wtedy na forum wiele osób pamięta. Teraz próbujecie na DW mam nadzieję, że to też się skończy. Bo poważna gazeta nie powinna pozwalać na takie jazdy jakie momentami tu odchodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że czekają Cię dni zmartwień, ale to jest teraz taki okres przedświątecznych " zadumań i rozmyśleń" A wody z mózgu, jak piszesz normalnemu mieszkańcowi Łęcznej przez obecną władzę  zrobić - NIE DA SIĘ. Wiadomo są i wyjątki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...