Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protest w Bogdance, wydobycie wstrzymane

Utworzony przez przeróbkarz., 9 listopada 2008 r. o 18:38 Powrót do artykułu
Tak własnie jest jak powiedział pan Ryszard. - Nie zależy nam na niszczeniu naszego miejsca pracy. Chcemy po prostu zwrócić na siebie uwagę - kończy Bronisz. I o tym pamiętajcie wszyscy którz zaraz zaczną wypisywać brednie na temat przeróbkarzy i protestu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram.Trzymajcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Panie Mirosławie brać ojca dyrektora Cisłę i mediować. To przecież wy słynęliście do tej pory z tego, że dobro pracownika jest na pierwszym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protestują przeciwko rządowej reformie emerytur. - o ja pierdzielę. To ja też chcę pomostówkę. Też pracuję w tym kraju. Dlaczego mam zapierdzielac tyle lat a inni moga leżec i brac forsę za darmo. Pomostówki dla wszystkich pracujących w naszym kraju albo nie. Górnikom jak źle, no to kto ich zmusza aby pracowali jako górnicy. Wolny kraj. Samo chcieli solidarności. Także solidarnoś to znaczy solidarnie wszyscy, a nie górnik po kilkunastu latach pracy lezy i ma za darmo a inni pracują na niego. Niech zmienią zawód i zarobią 1 tys. - 1 tys. 500 zl i dopiero zobaczą jak z tego rodzinę wyżywic.W końcu ich zony moze ruszyłyby tyłki do pracy tak jak inne zony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Protestują przeciwko rządowej reformie emerytur. - o ja pierdzielę. To ja też chcę pomostówkę. Też pracuję w tym kraju. Dlaczego mam zapierdzielac tyle lat a inni moga leżec i brac forsę za darmo. Pomostówki dla wszystkich pracujących w naszym kraju albo nie. Górnikom jak źle, no to kto ich zmusza aby pracowali jako górnicy. Wolny kraj. Samo chcieli solidarności. Także solidarnoś to znaczy solidarnie wszyscy, a nie górnik po kilkunastu latach pracy lezy i ma za darmo a inni pracują na niego. Niech zmienią zawód i zarobią 1 tys. - 1 tys. 500 zl i dopiero zobaczą jak z tego rodzinę wyżywic.W końcu ich zony moze ruszyłyby tyłki do pracy tak jak inne zony.
Człowieku, gdyby wszyscy zrobili tak jak sugerujesz, tj zmienili pracę to skąd wziąlbyś węgiel, koks, miedź i szereg innych towarów produkowanych wprzez pracujących w szczególnych warunkach. Prawo do wcześniejszej emerytury powinno im zrekompensować utraxcone w tych zakładach zdrowie, twoja propozycja sprowadziła by świat z powrotem w epokę kamienia. A jeśli zaazdrościsz zarobków, czy niepracującej żony- w Bogdance, Ślązkich kopalniach cały czas trwają przyjęcia. Zacznij tam pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Górnikom jak źle, no to kto ich zmusza aby pracowali jako górnicy
A ciepło ci w zimie barani łbie? Lubisz wziąć ciepły prysznic? Nie mówię, że codziennie ale chociaż przy sobocie... W Polsce 98% energetyki oparte jest na węglu - zastanów się co by było gdyby nie było komu tego węgla wydobyć i uszlachetnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ciepło ci w zimie barani łbie? Lubisz wziąć ciepły prysznic? Nie mówię, że codziennie ale chociaż przy sobocie... W Polsce 98% energetyki oparte jest na węglu - zastanów się co by było gdyby nie było komu tego węgla wydobyć i uszlachetnić.
Dobry jesteś RYLU, tylko Wy myjecie się tylko raz w tygodniu. Łęczna zawsze będzie tylko RYLOWISKIEM ludzi tylko do roboty. Pracujcie dalej nawet i do 70 lat - w nagrodę za ciężką pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...