Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni chcą dostawać pełną stawkę gdy nie będzie ich na sesji. Usprawiedliwienie? Ustne

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 grudnia 2017 r. o 12:58 Powrót do artykułu
Byłam na sesji rady powiatu 21 listopada. Radni nie byli zachwyceni naszą obecnością, zarządzili przerwę i poszli się naradzać tajnie - nie było jawnej dyskusji. Chyba tak nie powinno być. Byliśmy tam ale władzy (wybranej przez nas) nie było to w smak. Oni nie są udzielną władzą, oni są naszymi dłużnikami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Byłam na sesji rady powiatu 21 listopada. Radni nie byli zachwyceni naszą obecnością, zarządzili przerwę i poszli się naradzać tajnie - nie było jawnej dyskusji. Chyba tak nie powinno być. Byliśmy tam  ale władzy (wybranej przez nas) nie było to w smak. Oni nie są udzielną władzą, oni są naszymi dłużnikami
 Tak było....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pamietacie jaki to "nie mający nic do ukrycia" radny złożył wniosek o tajną przerwę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Byłam na sesji rady powiatu 21 listopada. Radni nie byli zachwyceni naszą obecnością, zarządzili przerwę i poszli się naradzać tajnie - nie było jawnej dyskusji. Chyba tak nie powinno być. Byliśmy tam  ale władzy (wybranej przez nas) nie było to w smak. Oni nie są udzielną władzą, oni są naszymi dłużnikami
 tylko komisarz z poza Łęcznej, oni potrzebują ludzi tylko w wybory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszli ustalić czy odłożyć obrady bo dwoje radnych skutecznie przeszkadzali w uchwaleniu porządku obrad i rozpoczęcia sesji.Taka jest prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na trochę inny temat. Czytam wszystkie artykuły DW dotyczące Łęcznej i nie mogę wyjść z podziwu. W każdym z nich wypowiada się zawsze ta sama osoba - Kuczyński. Nie wiem jak to się ma do rzetelności dziennikarskiej ale wydaje mi się że w naszym powiecie są jeszcze inni. Mam wrażenie, że coś jest nie tak. Zawsze ten sam piszący artykuł - bo chyba nie dziennikarz, zawsze ten sam ekspert od wszystkiego. Dziennik Wschodni nie sili się nawet na pozory. Trochę nijak, taki niesmak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na trochę inny temat. Czytam wszystkie artykuły DW dotyczące Łęcznej i nie mogę wyjść z podziwu. W każdym z nich wypowiada się zawsze ta sama osoba - Kuczyński. Nie wiem jak to się ma do rzetelności dziennikarskiej ale wydaje mi się że w naszym powiecie są jeszcze inni. Mam wrażenie, że coś jest nie tak. Zawsze ten sam piszący artykuł - bo chyba nie dziennikarz, zawsze ten sam ekspert od wszystkiego. Dziennik Wschodni nie sili się nawet na pozory. Trochę nijak, taki niesmak. nie wydaje Ci się że piszą o tematach zastępczych? a ten cały przekaz jest bardzo powierzchowne? nie dziwi Cię że w tak ważnej sprawie nie podali nazwisk radnych? pomyśl o tym czy nie jesteśmy urabiani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się co silić na pozory. Cała Łęczna wie że Kuczyński przesyła im gotowe artykuły. Dowodem są liczne błędy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem, że Kuczyński podsyła artykuły i jest na tyle nieostrożny, że sam o sobie pisze ale mnie chodzi o to dlaczego redakcja DW to drukuje? Przecież to jest nieetyczne. Nie istnieje coś takiego w DW jak "etyka dziennikarska"? Jest tam jakiś naczelny? Przecież to podważa wiarygodność tego dziennika. Chyba trzeba będzie zbojkotować dodatek z Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#) napisał:
Poszli ustalić czy odłożyć obrady bo dwoje radnych skutecznie przeszkadzali w uchwaleniu porządku obrad i rozpoczęcia sesji.Taka jest prawda.
 Polska mowa trudna język ... Już nawet nie warto się pytać kto to pisze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak masz pisać "byle co" to widać, że wniosek masz genialny-nie pytaj i nie pisz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
)* napisał:
Jak masz pisać "byle co" to widać, że wniosek masz genialny-nie pytaj i nie pisz!
 Polska mowa jest dla niektórych bardzo trudna. Może jakieś korepetycje z języka polskiego? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I szcześliwie nie przeszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyniczne gierki polityczne pewnych dwóch panów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby ta wiadomość była prawdziwa to by Wspólnota o tym pisała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oskar napisał:
Jakby ta wiadomość była prawdziwa to by Wspólnota o tym pisała
 Człowieku, jak Wspólnota przejęła Tubę, to teraz czeka redaktor na pozwolenia (do publikacji), od kogo wiadomo.... A tak... to Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tylko lle24 niezależne???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno radni też dostali razem z nauczycielami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty?o kurde!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o znalazł się dowcipniś, pewnie jakiś radny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...