Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rewitalizacja Starego Miasta przez internet

Utworzony przez Bartol., 26 marca 2013 r. o 15:11
Czy urząd robi to za publiczne pieniądze oraz co robi kamera na placu Kościuszki - tylko na http://lle24.pl/region/rewitalizacja-starego-miasta-przez-www/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może jak skończą budowę to kamerę przeniosą na sesje rady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze znajdzie się powód żeby wydać trochę publicznych pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniądze bardzo dobrze się wydaje, szczególnie gdzy nie są nasze. Zaraz ktoś pewnie napisze, że to przecież było w projekcie... jakby to robiło jakąś różnicę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
może jak skończą budowę to kamerę przeniosą na sesje rady
Najbardziej idiotyczny pomysł jaki można wymyślić. Ludzie o niczym tak nie marzą jak oglądąć was i wasz teatrzyk. Wiele miast ma takie kamerki i bardzo dobrze. Ma powstać tu fajny placyk, USC, śluby itd. - generalnie ciekawe miejsce i do tego znane tysiącom ludzi jadących nad jeziora, więc i obraz z kamerki dla wielu może być interesujący. A wy tylko potraficie narzekać. Sami w życiu nic nigdy nie zrobiliście poza pisaniem i gadaniem. I tacy krytycy mają być alternatywą dla burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkowicie popieram przedmówcę. Panowie radni popisujecie się wrednością, złośliwością, brakiem wiedzy, a co najważniejsze nieprawdami. Mówicie, że na was wrzeszczą, a co wy robicie innego? Ktokolwiek ma inne zdanie niż wy, to jest zaraz obrzucany tu na forum przez was (anonimowo) śmierdzącym błotem. Ludzie was nie chcą, srogo was rozliczą i już nigdy więcej na was nie zagłosują. Ta kadencja jest już waszą ostatnią. Nie robicie nic poza pisaniem i gadaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jutro będziecie mieli twarzą w twarz, poczekajcie jeszcze te kilka godzin - marionetki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby nie ci radni to od 1 lipca placilbys 12 zl za segregowane i 24 zl za niesegregowane smieci. I juz nie pisz, bo 15.00 dawno za toba i nie trzeba sie podlizywac ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzecznik to nie funkcja, to styl życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeniesienie kamer do sali konferencyjnej nie wchodzi w grę. Byłby to gwóźdź do trumny obecnych władz, dlatego nigdy na to nie pozwolą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się pomysł z kamerką podoba, fajnie jak bedzie jakiś ślub albo impreza na nowym odnowionym placu. Trzeba się promować, inne miasta więcej na to wydają ale i korzyści mają wieksze bo turyści płacą. Za moje podatki też chcę miec gdzie pójść pospacerować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki turysta przyjedzie oglądać ślub? normalny jesteś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi mi o plac jako całość z fontannami, widziałem w Polsce wiele ładnych ryneczków, dobrze że w Łęcznej będzie w końcu odnowiony. Dziwne, chyba wam nie zależny aby Łęczna się rozwijała, dla was lepiej im gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutaj nikt nie odmawia urokliwości temu miejscu, bardziej chodzi o to w jaki sposób sie to odbywa. Na wszystko brakuje środków, a tu dla samej rewitalizacji powstaje zupełnie nowa strona z pewnością nie za darmo. Nie mogli umieścić kamerki na starej stronie miasta? Może nawet ktoś dostaje pieniądze za to, że tą stronę prowadzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chodzi mi o plac jako całość z fontannami, widziałem w Polsce wiele ładnych ryneczków, dobrze że w Łęcznej będzie w końcu odnowiony. Dziwne, chyba wam nie zależny aby Łęczna się rozwijała, dla was lepiej im gorzej.
ten plac to raczej dla mieszkańców, żaden turysta niestety tu nie przyjedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na razie nie ma do czego, może trochę poczytaj to się dowiesz że Łęczna ma unikalny układ urbanistyczny trzech rynków ale tobie to wystarczy raczej piwko z Biedronki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyczytałeś to z urzędowego folderu czy z biedronkowej gazetki ? Od kiedy w tym kraju zwiedza się unikalne układy urbanistyczne trzech rynków? Skąd się urwałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosny jesteś, nie masz pojęcia o czym piszę, poczytaj, doedukuj się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
może jak skończą budowę to kamerę przeniosą na sesje rady
To bardzo dobry pomysł młodych radnych. Zapewne będzie tak samo ciepło przyjęty jak finansowanie z naszych abonamentów obrad sejmu. Więcej takich pomysłów a Łęczna tak jak Polska będzie krainą szczęśliwości. Młodzi tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już to widzę na folderach turystycznych. Przyjedź do Łęcznej zobaczysz unikalny układ urbanistyczny trzech rynków. Hotel w CK pęknie w szwach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...