Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rowerzysta miał 4 promile. Jechał drogą krajową

Utworzony przez rydzio, 27 grudnia 2010 r. o 13:05 Powrót do artykułu
Jechał? Przy 3 promilach się przewracają bez roweru. Złe urządzenie albo był obok roweru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już jest kolarstwo wyczynowe !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rydzio napisał:
Jechał? Przy 3 promilach się przewracają bez roweru. Złe urządzenie albo był obok roweru.
Widać że nigdy nie jechałeś rowerem po pijaku. Ja nie potrafiłem stąć na nogach i nawet iść na kolanach, kumpel nie ciągnął i mówi.. zobacz to jest Twój rower, to jest kierownica... ja złapałem wsiadłem i pojechałem.. I jakoś mogłem przejechać te 8km bez żadnej wywrotki itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Widać że nigdy nie jechałeś rowerem po pijaku. Ja nie potrafiłem stąć na nogach i nawet iść na kolanach, kumpel nie ciągnął i mówi.. zobacz to jest Twój rower, to jest kierownica... ja złapałem wsiadłem i pojechałem.. I jakoś mogłem przejechać te 8km bez żadnej wywrotki itp.
To dalej ja jeszcze. Dopisze że wtedy byłem niepełnoletni to miałem wszystko gdzieś bo wtedy nie ma żadnej konekwencji, a potem jak zdałem prawo jazdy 4 lata temu to od tamtego momentu nie dotknąłem się ani auta ani roweru nawet po jednym piwie. Za trudno się robi prawo jazdy, żeby stracić je w taki głupi sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...