Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozkład jazdy najbliższej sesji RM w Łęcznej

Utworzony przez Bartol., 25 marca 2013 r. o 21:00
Czyli co urząd miejski przygotował dla radnych... http://lle24.pl/poli...dzieje-sie-nic/
Ostatnio edytowany 25 marca 2013 r. o 21:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sesja panie nie ma rozkładu jazdy tylko porządek obrad,jest to jedna z najważniejszych czynności samorządu lokalnego.Podwórkowy słownik jest wybitnie nie na miejscu,chyba,że Łęczyńscy trefnisie spadają do rysztoka,chyba jednak tak.Więcej pokory i honoru aż się prosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiało lokalnym polonistą. Tak przynajmniej ze stylu pisania. Czyżby pisał na forum. Ciekawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grupa radnych napisał:
Podwórkowy słownik jest wybitnie nie na miejscu
Jest bardzo na miejscu jak widzimy co się tam wyprawia. Czekamy na relację z sesji panie Bartolu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywista oczywistość,że chodzi o" rynsztok"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę, że tytuł powinien znaleźć odzwierciedlenie w faktach. Ale cierpliwie poczekajmy - podobno technicy z Ł24.pl będą ponownie nagrywać sesję. Gniazdka ponoć w sali wymienili, a baterie w kamerach tym razem nie zawiodą. Panie Bartol podobno ci fachowcy z Lubartowa i Panu udostępnią coś ekstra z obrad. Ale jak widać ci fachowcy nie są zbyt sprawni i obdarzeni zaufaniem na swoim portalu, bo w tytule "Oceń Władzę" zdjęć radnych i ich szefa nie ma do dziś. Zabierz Pan swój sprzęt do nagrywania, bo na takich reporterów z Lubartowa ja bym nie liczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grupa radnych napisał:
Sesja panie nie ma rozkładu jazdy tylko porządek obrad,jest to jedna z najważniejszych czynności samorządu lokalnego.Podwórkowy słownik jest wybitnie nie na miejscu,chyba,że Łęczyńscy trefnisie spadają do rysztoka,chyba jednak tak.Więcej pokory i honoru aż się prosi.
O w mordkę...mało nie spadłam z krzesła ze śmiechu jak to przeczytałam. Honor, pokora. A co wy " radni " możecie u tym wiedzieć. Jesteście beznadziejni i poprostu śmieszni. Zacznijcie od siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewiza radnego z koalicji: Szanuj burmistrza swego i układ jego jak siebie samego, bo nie dostaniesz niczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dewiza radnego z koalicji: Szanuj burmistrza swego i układ jego jak siebie samego, bo nie dostaniesz niczego
Teraz rozumiem milczenie radnego Pawlaka w tematach SM "Skarbek". http://emotikona.pl/emotikony/pic/0dash2.gif Wystarczy zamienić słowa."Burmistrza swego" na preze sa,skę,sów. http://emotikona.pl/emotikony/pic/2smiech.gif
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezeskę? co to za zwrot? To pan panie niedorzeczniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...