Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód wjechał w śmieciarkę. Zginęła pasażerka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 października 2016 r. o 10:43 Powrót do artykułu
Mam 40 lat ale chyba wolę ustawowo stracić prawo jazdy np w wieku 80 lat niż jeździć bo mi się wydaje do końca życia.Oczywiście jeśli dożyję tak sędziwego wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widząc wypadki starszych ludzi (a jest ich dużo) to coraz mocniej rośnie we mnie przekonanie, że nie powinno się prowadzić samochodu powyżej 70roku życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
70 lat i koniec z jazda tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem dla ludzi starszych, ale fakt, iż ktoś w wieku 86 lat siada za kierownicą ewidentnie świadczy o tym, że taka osoba nie jest w stanie w pełnic ocenić nawet własnych możliwości. Od 65 roku życia powinny być obowiązkowe badania na spostrzegawczość, analiza dokładna stanu zdrowia, przyjmowanych leków i ich wpływu na prowadzenie samochodu. Jakiś czas temu 80 latek - kierujący autem zasłabł i doprowadził do śmierci niemowlaka, a teraz znowu kolejna tragedia. Drugą grupą podlegającą ograniczonemu zaufaniu to kierowcy do 27 roku życia. Niby spostrzegawczy, niby mający lepszy stan zdrowia, ale pełni buty i głupiej fantazji, co w efekcie też prowadzi do tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny wypadek w którym auto wbija się pod naczepę. Czy inspekcja mogła by zabrać się za kontrolę belek pod naczepami? One są teoretycznie po to aby takie rzeczy się nie działy. A skoro nie działają może są tylko atrapami zabezpieczania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tak jak z sexem jeden może w wieku 70 lat a drugi odstaje mając 50 , i z prawem jazdy jest podobnie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
widząc wypadki starszych ludzi (a jest ich dużo) to coraz mocniej rośnie we mnie przekonanie, że nie powinno się prowadzić samochodu powyżej 70roku życia.
No to wprowadź obowiązkową zbiorową komunikację do każdej wsi,bo obecnie to 85% miejscowości jest komunikacyjnie odcięta od świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
70 lat i koniec z jazda tyle w temacie
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ciekawe, czy tak samo będziesz myślał w wieku 70 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
70 lat i koniec z jazda tyle w temacie
Ciekawe, czy tak samo będziesz myślał w wieku 70 lat..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam teraz 56 lat, jeżdżę od 19 roku życia i mam zamiar jeździć do oporu, o ile będę się dobrze czuł ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej wypadków powodują kierowcy w przedziale wiekowym 20-29 lat.Jaki wniosek-samochody na kołki-prawa jazdy do pieca ,będzie bezpiecznie na drogach i nie będzie wymuszeń na tzw 3-ciego.Uwaga spalać pozwolenia w piecach z filtrami bo to plastiki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
statystyka wypadków napisał:
Najwięcej wypadków powodują kierowcy w przedziale wiekowym 20-29 lat.
No właśnie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzicie czasami młodych szoferów w kapturze za kierownicą samochodu, myślę sobie, po co mu ten kaptur? pewnie to ***k ze wsi, lub łęczyński czereśniak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam też powinien być videoradar, skręcający tam do sklepu często robią to w ostatniej, a dużo kierowców omija ich poboczem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, osoby znające zmarłą proszę o kontakt poprzez pomoc.drb@onet.pl lub 783-031-256. Moge pomóc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...