Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmieci droższe! Matczuk narazie? bezkarny (Wyniki głosowania radnych)

Utworzony przez Bartol., 14 grudnia 2012 r. o 19:35
Bernardo napisał:
To jest taka zasada od dawna, że obywatele wpłacają pieniądze na urzędy po to żeby istniały.
Perełka!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idiot napisał:
a u rzecznika na blogu urządmiejski24.pl informacja o tym jak to niedobre państwo ciemięży samorządy.
treści na tej stronie to jest szczyt, szczyt urzędowej nowomowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlotek napisał:
treści na tej stronie to jest szczyt, szczyt urzędowej nowomowy
Wypowiedział się poliglota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No przepraszam uchwalono stawkę "opozycji" zmniejszono tylko dala BRUDASÓW I LENI którym się nie chce segregować WSTYD RADNI , szacun dla "opozycji" za to że taką obniżkę wywalczyli
Według ustawy obowiązywać będzie stawka ,kt,ra wyłoniona zostanie w przetargu......używajcie sobie do woli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No przepraszam uchwalono stawkę "opozycji" zmniejszono tylko dala BRUDASÓW I LENI którym się nie chce segregować WSTYD RADNI , szacun dla "opozycji" za to że taką obniżkę wywalczyli
Według ustawy obowiązywać będzie stawka ,która wyłoniona zostanie w przetargu......używajcie sobie do woli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kloszard napisał:
Według ustawy obowiązywać będzie stawka ,która wyłoniona zostanie w przetargu......używajcie sobie do woli.
czyli przekładając z polskiego na nasze czekamy na to "co powie Kulikowski z PGKiM"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Kulikowski a nie np spółka z Lublinia? Wiesz co to przetarg?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety wiem co to przetarg lub tryby pozakonkursowe w naszym mieście. A pan nie uczy się dzisiaj fedrunku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernardo napisał:
Nie narzekajcie na Radę, Pana Burmistrza i Pana Rzecznika bo sami ich wybraliście. Możecie sobie wybrać innych, ale wiem, że lepszych i bardziej oddanych Łęcznej ludzi nie znajdziecie. Oni wszyscy chcą Waszego dobra!!!
Ja rzecznika nie wybierałem ale chętnie bym wybrał innego i całą tą reszte z PL. Kościuszki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Rzecznik to mój dobry znajomy. Wiem, że to bardzo poczciwy człowiek i za jego życzliwość należy mu się to stanowisko. Jest też bardzo oddany Panu Burmistrzowi. Pan Burmistrz to taki jego mentor. Najbardziej jednak obchodzi go Łęczna. W Łęcznej czuje się jak ryba w wodzie. Dziwi mnie więc, że tyle osób szkaluje na tym forum Pana Rzecznika i Pana Burmistrza. Tak krzyczycie głośno, że śmieci za drogie. Przepraszam, ale to jednak do Burmistrza należy decyzja jakie będą wysokości opłat. To jest jego praca i po to go wybieraliście aby za was podejmował decyzje. Teraz więc uszanujcie to co on ustanowi i dajcie też spokój Panu Rzecznikowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasi niektórzy radni to porażka. Ludzie przestańmy tu dyskutować bo szkoda czasu i słów. Zapomnieliście po co to forum. Radni to też urzędnicy, po co więc sami siebie obrażają. Ja nie jestem urzędnikiem i nie mam zamiaru ich krytykować, bo gdyby nie oni to kto by pracował w urzędach. Instytucje te przecież służą mieszkańcom. OBUDŹCIE SIĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, nie pójdę na następne wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernardo jestem twoim fanem. Jesteś solą tej ziemi. Zgadzam się z Tobą, że Pan rzecznik jest bardzo oddany burmistrzowi. W końcu jakby nie to, to nie godziłby się na branie odpowiedzialności na siebie za tak głupie niekiedy decyzje wodza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Instytucje te przecież służą mieszkańcom. OBUDŹCIE SIĘ.
Bernardo, czyżbyś zaczął pisać z ukrytych userów? Mały kłamczuszku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niestety wiem co to przetarg lub tryby pozakonkursowe w naszym mieście. A pan nie uczy się dzisiaj fedrunku?
W każdej gminie jest publicznie dostępna specyfikacja przetargowa i każdy może się zapoznać i jak ma firmę startować w przetargu nad tym czuwa prezes zamówień publicznych i nie może być niejasności.Każdy ma prawo startu w przetargu trzeba tylko spełnić wymagania ustawy tzw. "śmieciowej".Ja wiem,że wielu tego nie rozumie ale z tym do sejmu.Oświadczam,że nie jestem rzecznikiem miasta Łęczna tylko z przywiązania zaglądam na strony tego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze to rozumiem, rozumiem też mechanizmy działające w naszych urzędach. Gdyby nic nie byłoby na rzeczy nie byłoby problemu z uzyskaniem ważnych informacji publicznych. To jest taka nasza łęczyńska specyfika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przetargi to nie jest najlepszy sposób, bo może wygrać firma nieznana. Najlepiej wybierać firmy, które są znane. Dobrze byłoby gdyby Pan Burmistrz wyznaczał firmę, która zajmie się śmieciami w Łęcznej i z firmą, którą Pan Burmistrz znałby najlepiej podpisałoby się kontrakt. Pan Burmistrz jest bardzo kompetentną osobą i wiem, że wybrałby dobrze bo już nie raz udało mu się tak zrobić. Na przykład wybrał dobrą firmę, która wykonała piękną fontannę przy Centrum Kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
franek napisał:
Bardzo dobrze to rozumiem, rozumiem też mechanizmy działające w naszych urzędach. Gdyby nic nie byłoby na rzeczy nie byłoby problemu z uzyskaniem ważnych informacji publicznych. To jest taka nasza łęczyńska specyfika.
Na stronie BIP masz wszystko co potrzeba wiedzieć o samorządzie łącznie z uchwałami zamówieniami publicznymi,zarządzeniami,oświadczeniami majątkowymi itp.itd,a ty tylko umiesz otworzyć plugawe forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernardo napisał:
Przetargi to nie jest najlepszy sposób, bo może wygrać firma nieznana. Najlepiej wybierać firmy, które są znane. Dobrze byłoby gdyby Pan Burmistrz wyznaczał firmę, która zajmie się śmieciami w Łęcznej i z firmą, którą Pan Burmistrz znałby najlepiej podpisałoby się kontrakt. Pan Burmistrz jest bardzo kompetentną osobą i wiem, że wybrałby dobrze bo już nie raz udało mu się tak zrobić. Na przykład wybrał dobrą firmę, która wykonała piękną fontannę przy Centrum Kultury.
Fontanna o identycznej konstrukcji znajduje się w parku zdrojowym w Polanicy Zdroju i tam podziwiają ją goście z Polski i zagranicy, dziwolągom z Łęcznej jak zwykle nic się nie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...