Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szukali pracy. Stracili pieniądze  

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 września 2016 r. o 14:12 Powrót do artykułu
też dostałam tego meila. Ogłoszenie dotyczyło pracy jako recepcjonista w Luxmedzie. Coś mnie tknęło jak koles napisał zebym podała wszystkie dane w celu sporządzenia umowy. Umowa bez rozmowy rekrutacyjnej? i skontaktowałam się z lxmedem. nie potwierdzili i mieli kierowac sprawe na policje, że ktos sie pod nich podszywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zglaszajcie takie rzeczy na policję, bo dzięki temu mozna go bedzie mocniej ukarać. Ilu ludziom nie chce sie fatygować, a on zbiorczo zarobił pewnie całkiem dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może w końcu by przywrócić karę śmierci dla takich delikwentów. Co wy na to dobra zmiano, która nic nie zmieniła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujący komentarz. Nie pisz więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buzz off napisał:
Żenujący komentarz. Nie pisz więcej.
za kogo się uważasz, każdego krytykujesz, łatwo występować inkognito nie podpisując swoich żygowin, zacznij pisać do rzeczy, a nie tylko zniewać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile osób się nie zgłosiło się. cwany gość. powinni ścigać też takich którzy dają na łatwe oczy pożyczki nie sprawdzając 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...