Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Łęcznej

Utworzony przez POlo, 9 marca 2008 r. o 13:47 Powrót do artykułu
prosił bym wszystkich kierowców co wy[powiadają sie na tym forum z bardzo głupimi komętażami zastanówcie sie czy wy jesteście tak za- -je- bi- ście wzorowymi kierowcami co do każdego znaku ograniczenia prędkości zwalniają na wskazaną prędkość zapewne nie jak większość kierowców ale czemu bo własnie mówićie pomawiacie kogoś a sami nie jesteście tak .... jak i te wasze zbędne komętaże więc apeluje poraz kolejny o zatrzymanie zbędnej opini dla siebie i nie wypisywanie postów z głupotami [*][*]
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 14:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najszczersze kondolencje dla obu rodzin znałam tylko Pawła super chłopak.. spoczywajcie w pokoju [*] Paweł [*] Szymek [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brooklyn napisał:
głupio ... nie komentuj jak masz tak zamiar pisać...postaw się jakby to twoja bliska rodzina miała taki wypadek...jak tak głupio piszesz na moich ziomków, to tak samo byś pisał na twoich bliskich jakby to im stała się krzywda...ciekawe...zycze powodzenia z takim myśleniem... A Wam chłopaki...życze żeby było Wam w raju lepiej niż tu...[*][*][*][/quote] Głupio nie ..., jak masz zamiar tak pisac... postaw sie jakby to w TWOJA BLISKA RODZINE wjechał, jak tak bronisz ziomka, to tak samo byś pisał jakby twoi bliscy siedzieli w drugim aucie i to im stała sie krzywda? ciekawe... życze powodzenia z takim myśleniem... [quote name='Gornicza' post='19023' date='10.03.2008, 23:28']k... nie znaliscie ich wiec zamknijcie m...! siadze jeden z grugim ryl i tworzy sie ... dziecko NEO! Znalem obydwu tych ... LUDZI... kazdy z nich mial marzenia, przyszlosc itd. a wy ... ze mu tak dobrze a jakbym wiedzial kto to psize to bym zabil.... ale nbie jego tylko jego matke, siostre , zone , dziecko i co bys ... wtedy czul?! SKLADAM SZCZERE KONDOLENCJE RODZINIE PAWLA I SZYMONA [*] PS. ZAMKNIJCIE M... ! Co wy ....od osadzania jestescie?! Pies was ...!
Ludzie z vw też mieli mażenia, ale LUDZIE ... im sie beemką w te mażenia... i mordy nie zamknę, jeżdże po tych samych drogach co tacy narwańcy, dlatego mogę osądzać.
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 14:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja apeluje do władz miejskich zrobcie cos z tym kraweznikiem wystajacym przy zwezeniu jezdni bo czesto dochodzi ze ktos przez niego traci panowanie nad pojazdem
sam coś zrób. jesli nie wiesz ze to droga krajowa to juz się dowiedzialeś i tam wnoś pretensje.włądze robią wszystko. a góra ni chce słuchać i mamy to co mamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
++++++++++++++++++NA ZAWSZE W PAMIĘCI++++++++++++++++++
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć. A niejeden z tych, którzy umierają, zasługuje na życie. Czy możesz ich im obdarzyć? Nie bądź tak pochopny w ferowaniu wyroków śmierci. Nawet bowiem najmędrszy nie wszystko wie. Nie zasłużyliście na taka śmierc... [*] [*] Spoczywajcie w pokoju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgineli wyjatkowi ludzie koledzy a zarazem przyjaciele Ci ktorzy ich znali wiedza ze drugich takich na swiecie nie ma.Do tej pory nie dociera do mnie co sie stalo bo to wielka tragedia.Obydwu znalem bardzo dobrze, snia mi sie co noc i za kazdym razem co czytam te komentarze staja mi lzy w oczach:(Czy to ważne ile jechal??Czy teraz jest cos wazne??zginelo 2 wspanialych za mlodych ludzi.ODrobine szacunku dla zmarlych bo czy sie wypowiecie czy nie to i tak nic nie zmieni.Powinniscie skladac tu kondolencje a nie obarczac i wyzywac bo to czytaja najblizsi rodzina i przyjaciele ktorzy wciaz w to nie wierza:(Fakt przyczyna byla predkosc kazdy to wie tylko nie jak podaja rozne media 200 a 140-150 to byla predkosc rzeczywista jak i jeden tak i drugi scial odrobine zakret taki jest fakt.Nikt nie jezdzi przepisowo a on nigdy nie szalal co tym razem przyszlo mu do glowy wie on tylko sam.Ludzie zanim wcisniecie pedal gazu pomyslcie a zbedne komentarze zachowajcie dla siebie!!! Niezapomnieni, na zawsze w sercach~~[*][*]Szymon[*][*] [*][*]Paweł[*][*] Zapisane w glebi serca wspomnienia... ;(;(;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE WY ....NO WIEDZIE A PISZECIE O TAKIEJ TRAGEDII CO SIE STALA W LECZNEJ. NIE MACIE SERCA DO OFIAR TEGO WYPADKU JESTESCIE NIE NORMALNI.JAK NIE ZNALISCIE TYCH CHLOPCO NIE NIE OBWINIAJCIE ICH TAK NEGATYWNIE. TO JEST PRZYKROSC DLA ICH RODZICOW ZE STRACILI SYNOW W TAKIM MLODYM WIEKU. WIELKI ODPOCZYNEK RACZ IM DAC PANIE A SWIATLO WIEKUJSTA NIECHAJ I SWIEC. SPOCZYWAJCIE W POKOJU SZYMONIE I PAWLE
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 14:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MLODZI LUDZIE JAK MOZECIE PISAC I NASMIEWAC SIE Z TRAGEDII KTORA MOZE DOTKNAC KAZDEGO Z NAS CI MLODZI CHLOPCY TO JESZCZE DZIECI DLA KTORYCH SWIAT STOI OTWOREM POPROSTU BYLO IM PISANE ZEBY TAK SIE STALO BOG MA SWOJE ZAMIARY DLA KAZDEGO Z NAS KIEDYS I JA BYLAM MLODA I TAKICH SYTUACJI W MOIM ZYCIU BYLO TROCHE SZYBKA JAZDA SAMOCHODEM ADRENALINA WYSTARCZY CHWILA ALE NIKT Z NAS NIE MYSLI WTEDY CO MOZE SIE WYDARZYC TAK JEST I KAZDY Z WAS JAKBY MIAL CZYM POJECHAC PODEJRZEWAM ZE TEZ BY PRZYCISNAL PEDAL GAZU NO NIESTETY W KILKU PROCENTACH KONCZY SIE TO TRAGEDIAMI TAK JAK TA JESTEM WSTRZASNIETA LOSEM TYCH CHLOPCOW PAMIETAM ICH JESZCZE JAKO MALE DZIECI TO NAPRAWDE TRAGEDIA ALE TAK JAK MOWIE MAM NADZIEJE ZE MAMY TYCH MLODYCH LUDZI PORADZA SOBIE Z TYM OGROMNYM BOLEM SAMA JESTEM MATKA NIE WYOBRAZAM ZEBY TERAZ COS BY SIE STALO Z MOIM DZIECKIEM NIE WIEM NAWET CO TO ZA BOL WIDZIEC SWOJE DZIECKO W TAKIM STANIE WYRAZY WSPOLCZUCIA DLA NAJBLIZSZYCH I RODZINY CHLOPCOW WIEM JAK CIEZKO CZYTAC TE BZDURY CO PISZA CI WSTRETNI LUDZIE ALE TAK POTRAFI TYLKO POLAK ZAZDROSNY MOZE O SAMOCHOD KTORYM JEZDZILI BO ON NIE NP NIGDY NIE JECHAL TAKIM ALE NAJLEPIEJ ZIGNOROWAC TYCH LUDZI ONI I TAK NIC NIE ROZUMIEJA CO TO ZNACZY TAM GDZIES WYSOKO STANA I ONI PRZED SADEM I BEDA ROZSADZENI ZA WSZYTKO CPO W SWOIM ZYCIU ZROBILI A ZYCZE IM TEGO JAK UMRA NIECH SPLUNA NA NIEGO I TYLE BO TAKICH BARANOW AZ NIE MOGE CZYTAC MAM NADZIEJE ZE CI KTORZY BEDA TO CZYTAC ZROZUMIEJA MNIE TROCHEI NIE ODBIORA MNIE ZLE JESZCZE RAZ PRAGNE PRZEKAZAC WYRAZY WSPOLCZUCIA CO NAM TERAZ POZOSTALO POMODLIC SIE ZA DUSZE ICH NOSIC ICH W SERCU GLEBOKO PAMIETAC TE WSZYSTKIE DOBRE CHWILE KTORE RAZEM SPEDZILI CZAS POWOLI LECZY RANY CHOC O TYCH NAJBLIZSZYCH CIEZKO MYSLEC I NIE URONIC LZY KOCHAJMY LUDZI TAK SZYBO ODCHODZA!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO DO TYCH DRUGICH LUDZI Z VW NIKT NIE CHCIALBY SIE ZNALEZC W ICH SAMOCHODZIE ALE SLUCHAJCIE LUDZIE ALE ONI NIE CHCIELIBY NAPEWNO ZGINAC ANI CI Z DRUGIEGO SAMOCHODU TEZBY NIE CHCIELI BRAC UDZAILU W TYM TO JEST NIESZCESCIE KTORE POPADLO AKURAT NA NICH NIE OBWINIAJCIE SIE NAWZAJEM POMODLCIE SIE ZE ZYJECIE I ZA TYCH KTORYCH JUZ NIE MA JUZ DOSYC TRAGEDII A WY JESZCZE SIE KLOCICIE BADZCIE MADRZY Z VW NIE WIECIE CO TO ZNACZY STRACIC KOGOS BLISKIEGO CIESZCIE SIE ZE JESTECIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem- fajni, nie fajni- nie znałam żadnego z nich. Stało się. Szkoda mi tych ludzi z VW... Wiem jedno: bardzo się cieszę, ze nie wróciłam z Lublina tak jak planowałam, bo o północy miałam być w domu... I cieszę się, ze ich nie spotkałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxxxxxxxx napisał:
Kiedy na drodze widzę tablice LLE, to już się wzmaga moja uwaga. Kto wam wydaje uprawnienia do poruszania się po drogach? Wyrazy współczucia rodzinie.
napisz z jaką tablicą sam jezdzisz a nie piszesz xxx mysle ze jestes kolejnym niedzielnym kierowcą który potrafi tylko oceniac, sam jezdze z tablicą LLE, a prawko zdałem jako jeden z 13 wiec nie mów o wszystkich, za grzechy młodosci trzeba płacić szkoda ze czasem tak duzą cene ale widocznie miało tak być, czasem wystarczy odrobine zapomnienia a skutki są nieodwracalne, ale nie nam sądzic, Szymek odpowie za to przed Bogiem, a to co wypisuje sie na forum boli nie jego a jego najblizszych, to co sie stało to wielka tragedia, WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZIN ZMARŁYCH, nie biezcie do siebie tych wszystkich komentarzy, strata dwuch młodych ludzi to wielka strata ale tak widocznie miało byc wszyscy kiedys odejdą i nie mamy na to wpływu! ps. oby to co sie stało było przestrogą dla innych młodych ludzi, apeluje o odrobine wyobraźni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenada co tu piszecie...nie wiem jak mozna byc tak pozbawionym uczuc...wspolczucia...jasne kazdemu moglo sie to przydarzyc....stalo sie i juz nikt swoim gadaniem tego nie zmieni... O ZMARłYCH MOW DOBRZE ALBO WCALE...gow***niane komentarze zostawcie dla siebie i wyciagnijcie wnioski bo wielu ktorzy pisza te "madre" komentarze napewno nie raz sami popelnili taki blad...tylko wam akurat sie udalo... nie znalam zadnego z chlopakow ale jak czytam niektore komentarze to łza kreci sie w oku... pomyslcie co dopiero czuje rodzina...ZASTANOWCIE SIE DWA RAZY ZANIM COS NAPISZECIE...nie ma sensu obwiniac nikogo tak poprostu mialo byc...nikt napewno nie zasluguje na taka smierc w tak mlodym wieku... nie nam to osadzac a wy tu takie bzdury piszecie ... KAZDY MA CHWILE SLABOSCI!!!! Łatwo jest osadzac kogos obcego ale to naprawde nastepnym razem mozesz byc ty albo ktos z twoich bliskich,zanjomych... moze dopiero wtedy zrozumiesz... tak nie powinno byc ale jest i co...my juz tego nie zmienimy nie cofniemy czasu...niestety... ;( jak mozecie pisac ze rodzia zawinili... zle wychowanie itp... to byli dorosli ludzie ktorzy sami decydowali za swoj los a teraz ich bliscy ponosza tego konsekwencje a wy jeszcze taki teksty ... WYRAZY WSPOLCZUCIA DLA RODZINY ZMARLYCH I ZNAJOMYCH [*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie....zastanowcie sie,naprawde, co wy piszecie....znalam tylko jednego z nich,Szymona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"PO TO UMIERAMY ZEBY ZNOWU RODZIC SIE....KAZDY DZIEN NA ULICY RODZI NOWY KRZYK, DOBRZE WIEMY ZE JUZ TAK MIALO BYC...."::(:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZYMN TO BYL SUPER CHłOPAK. A TO CO O NIM PISZECIE TO SA BREDNIE ZNAłAM GO BARDZO DOBRZE. PO WIADOMOSCI ZE ZGINA JESTEM BARDZO ZAłAMANA. NIE WIEM KIEDY DOJDE DO SIEBIE. MOGLAM BYC JEGO DZIEWCZYNA ALE NIE CHCIAłM I TERAZ BARDZO ZAłUJE. ALE TEJ NOCY CO ZGINA PRZYSNIł MI SIE CUDOWNIE! bYł ZARADNYM CHłOPAKIEM KTURY LUBIL RYZYKO I LUBIAł SZALEC! A ZE SOBOTNIEJ NOCY TAK SIE STAłO TO LOS TAK CHCIAł I ZGINOł ZE SWOIM NAJLEPRZYM PRZYJACIELEM. NIGDY O NIM NIE ZAPOMNE BEDZIE MI BRAKOWAłO NASZYCH WIECZORNYCH ROZMOW. ALE NIGDY NIE ZAPMNE O TOBIE SZYMKU NA ZASZE W MOIM SERCU WSPOCZYWAJ W SPOKOJU SZYMKU I PAWLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz co sieroto, jak sam łajza jesteś to idź na douczanie, a nie LLE się czepiasz. chłopak był ok, a że trafiło na niego to inna rzecz. równie dobrze to mógł być każdy samochód i każda rejestracja. brak ci wyobraźni i nie tylko... dla rodziny i przyjaciół obu chłopaków szczere kondolencje. a dla poszkowoanych, wracajcie do zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na Bobrach i szczerze mówiąc nie raz obserwowałam szalejącą BEEMKĘ po osiedlu, chłopak piszczał oponami, szalał bez zastanowienia. W każdej chwili mogło mu małe dziecko wylecieć pod koła, totalny brak wyobraźni. Nie zważał na nic i na nikogo. Po prostu miał BMW i tak to się skończyło. Jako kolega na pewno był fajny bo wielu kumpli się zawsze wokół kręciło. Szkoda, że tak się jego szaleństwa skończyły, a przecież mógł poprostu zmądrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysza napisał:
Mieszkam na Bobrach i szczerze mówiąc nie raz obserwowałam szalejącą BEEMKĘ po osiedlu, chłopak piszczał oponami, szalał bez zastanowienia. W każdej chwili mogło mu małe dziecko wylecieć pod koła, totalny brak wyobraźni. Nie zważał na nic i na nikogo. Po prostu miał BMW i tak to się skończyło. Jako kolega na pewno był fajny bo wielu kumpli się zawsze wokół kręciło. Szkoda, że tak się jego szaleństwa skończyły, a przecież mógł poprostu zmądrzeć.
Zmarła też dziewczyna z VW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAK WYOBRAŹNI KOLEJNEGO MAŁOLATA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...