Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uzdrowić łęczyńską sypialnię

Utworzony przez jacek dyć, 7 maja 2014 r. o 17:19
Łęczna, wielka sypialnia nic poza tym. Puchaczów posiada mrożone lodowisko i wolny wjazd i wypożyczanie sprzętu za darmo, piękną aulę z wolnym wejściem na nią i siłownię. Międzyrzecz posiada górkę igielitową, na której można jeździć i w lecie na dechach. Cyców także posiada lodowisko mrożone. W porównaniu z Łęczną, to wiochy, ale Łęczna w porównaniu z nimi to murowana wiejska duża dziura. Co tutaj robi się dla mieszkańców, a przede wszystkim demoralizującej się młodzieży.   O komunikacji do Lublina pisałem, przed piętnastu laty, złożyłem to w ramach konkursu w gminie, a wcześniej rozpisany projekt na deptak, z którego ktoś zerżnął i okroił i w sumie powstało, to co zaproponowałem, uszczuplając go o inne z nim związane obiekty rekreacyjne i sportowe. Wracając do międzyrzeckiej górki, zaprojektowałem taką i to o wiele wyższą w Łęcznej z wyciągami. Myślałem o zajęciu sportem młodzieży, lecz w Łęcznej radni jedynie dbają o diety, a powinno powstać lodowisko w miejscu fontanny nikomu niepotrzebnej, kryty basen ze zdarzenia dla mieszkańców, a nie szkolny, a także górka narciarska, o wiele lepiej gdyby powstała na hałdzie, gdzie materiału do usypania wysokości w bród.
Ostatnio edytowany 19 maja 2014 r. o 13:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jacku, (mieszczuchu) zapraszam Pana na lle24.pl, tam nikt nie cenzuruje postów i komentarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza panami Gravis, Wirtualnym i Lyki. Panie Mieszczuch skończyła się Pańska przygoda z Ł24 jak większość ludzi z otwartymi umysłami i nie dającymi  narzucić władzy jej rozumowania. Tym razem TYPO - Celner :ph34r: uporządkował na Ł24 Twoje myślenie, niby za wulgaryzm. Olej to dziadostwo i pisz TU. :P :D ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielce świętobliwy, jakoś sobie nadal radzę na Ł24, na innych portalach tez mnie blokują. Dzieki za zaproszenie, będę od czasu do czasu coś tutaj publikował. Pozdrawia mieszczuch :ph34r: :D
Ostatnio edytowany 9 maja 2014 r. o 15:57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni z Łęcznej wolą być bezradni.   Łęczną stworzono sztucznie na ziemiach rodzących bogate plony. Ściągnięto ludzi z okolicznych wsi tworząc miasto-sypialnię, bez ośrodków sportowych, kulturalnych, sprawnie funkcjonującego zaplecza handlowego, komunikacji łączącej z Lublinem i możliwości zatrudnienia. A więc miasto bez przyszłości z brakiem wielu jeszcze bardzo ważnych niewyliczonych elementów niezbędnych do życia i rozwoju mieszkańców miasta, którego średni wiek wacha się pomiędzy 20 a 40 wiekiem. W połowie lipca przypadkowo spotkałem się z Radnym W. Kubickim, którego zagadnąłem o prace zarządu. Odparł mi, że borykają się z wieloma problemami, min. z zagospodarowaniem obiektów na „Rykowisku” szumnie zwanego Górniczym Ośrodkiem Kultury, który jest dzieckiem przez nikogo niechcianym i czy może mam jakiś pomysł, względnie chętnego na dzierżawę. Tutaj mój rozmówca trafił w dziesiątkę. Jako, że powyższy  obiekt i przylegająca dolina rzeki „Świnki” jest w moim zainteresowaniu zagospodarowania od lat. Przedstawiłem więc hasłowo rozwiązanie problemu. Pan wręcz nakłonił mnie do złożenia oferty na ręce Burmistrza, którą rozpatrzą radni. W dniu 19 lipca złożyłem hasłowy projekt utworzenia Ośrodka Sportów Zimowych w Łęcznej. W tydzień po jego złożeniu, przy kolejnym spotkaniu z Kubickim dowiedziałem się, że na ich ręce żadne pismo nie trafiło, ale będę zaproszony na posiedzenie Rady Miejskiej w celu bliższego zapoznania Radnych z przedsięwzięciem. Dobrze by było gdyby redakcyjny zechciał zlustrować obecny stan zdewastowanego obiektu GOKu, który jeszcze w połowie listopada 1989 lśnił, w swych podwojach goszcząc II Międzynarodowe Seminarium Związkowe NSZZ „S”, bo dzisiaj, jak brzmi tytuł powyższego artykułu, władze miasta są zainteresowane, ale z proponowanym rozwiązaniem problemu nie chcą się bliżej zapoznać, nawet nie udzielają, jak dawna władza odpowiedzi. Nasze społeczeństwo cechuje brak odwagi w inwestowanie przyszłych interesów. Czy Radnych Łęcznej też cechuje brak odwagi postawienia na nogi upadającego Górniczego Ośrodka Kultury, który możnaby nawet przekształcić w dom „Złotego Wieku”.   Może po przeczytaniu powyższego artykułu znajdzie się odważny przedsiębiorca, który zaryzykuje w realizację mojego projektu? 18 września 1990   :wacko: :blink: :mellow: B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie wolę aby mnie głowa bolała od posiadania/oprócz długów/ jak ma boleć skąd wziąć aby coś mieć.Czyżby w Łęcznej przybył nowy przyjezdny "MALKONTENT"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kolejny myślący obywatel Łęcznej. Niewygodny dla władzy i urzędników. Kłamczyński wstan-i-wyjdz i nie wracaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem taki osrodek naprawde by sie przydal. w Łęcznej w lecie nie ma ani co robic ani gdzie pojsc nie wspomne juz o zimie.basen tez pozostawia duzo do zyczenia bylem ostatnio  w horyncu i musze przyznac ze basen nie wiele wiekszy od naszego ale widac ze sie o niego dba posiada rowniez czesc rekreacyjna (basen dla najmlodszych bicze wodne wanna z hydromasazami zjezdzalnia)i co najwazniejsze basen jest  przyjazny dla maluchówa w Łecznej nie zaryzykowalbym takiej wizyty z dzieckiem. mam nadzieje ze w niedlugim czasie sie cos zmini w tym kierunku bo naprawde wolalbym zaplacic wiecej ale za cos konkretnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nie możesz narzekać. Zadzwoń do urzędu i zgłoś problem bo inaczej jak twierdzi myślący urzędnik będziesz mieć konflikt z urzędem. Trzeba urzędnikowi palcem pokazać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czwartki są posiedzenia Rady Miejsko-Gminnej i każdy może na takie posiedzenie wejść. Dobrze gdyby ludzie zaczęli się interesować nad czym oni debatują. Wtedy też możnaby im narzucać pewne pozytywne myślenie i rozwiązania problemów ludzkich i potrzeb. Przecież to, co ja robię, to nic innego jak sprowokowanie do myślenia i widzę, że ziarno zasiane zaczyna wschodzić. Bo nawet jeden głos takiego jak nieznajomy, to już coś. Pozdrawiam myślących i kłamczyńskiego też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Rady Pracowniczej KWK w Bogdance   Jak wiadomo mi KWK Bogdanka jest gestorem Górniczego Ośrodka Kultury na Łęczyńskim „Rykowisku”. Powyższy obiekt nie jest ostatnimi czasy wykorzystywany wg. jego nazwy, wręcz przeciwnie – dewastowany. Mógłby on być pożytkiem dla pracowników KWK, ZRG i ich rodzin, jak i ludzi naszego regionu, przynosząc duże dochody jego właścicielowi. W związku z nieużytkowanymi niszczejącymi zabudowaniami na „Rykowisku”, mógłbym w porozumieniu i spisaniu umowy o dzieło (po sfinalizowaniu rozmów z KWK „Bogdanka”), wnieść opracowany w szczegółach projekt Ośrodka rekreacyjno-sportowego z wyliczonymi kosztami inwestycji, a także przypuszczalnymi dochodami z jego eksploatacji. 3 września 1990
Ostatnio edytowany 19 maja 2014 r. o 21:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Pozdrawiam myślących i kłamczyńskiego też.
 hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Wydziału Ochrony Środowiska przy Urzędzie Wojewódzkim  w Lublinie   W związku z planowanym urządzeniem terenów rekreacyjno-sportowych (Ośrodka Sportów Zimowych) w Łęcznej na terenie „Rykowiska” i sąsiadującej z nim doliny rzeki „Świnki” proszę o wyrażenie opinii w zakresie wymogów ochrony środowiska, co do proponowanych zmian tj. utworzenia wzniesienia o wys. 36m od najniższego położenia terenu przewidywanego do zagospodarowania w tej okolicy 164mnp. tj. 200mnp. W załączeniu: Mapaw/w terenu w skali 1:1000 z naniesionymi zmianami. 10 października 1990
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic to nie da że napiszesz, niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Do Wydziału Ochrony Środowiska przy Urzędzie Wojewódzkim  w Lublinie   W związku z planowanym urządzeniem terenów rekreacyjno-sportowych (Ośrodka Sportów Zimowych) w Łęcznej na terenie „Rykowiska” i sąsiadującej z nim doliny rzeki „Świnki” proszę o wyrażenie opinii w zakresie wymogów ochrony środowiska, co do proponowanych zmian tj. utworzenia wzniesienia o wys. 36m od najniższego położenia terenu przewidywanego do zagospodarowania w tej okolicy 164mnp. tj. 200mnp. W załączeniu: Mapaw/w terenu w skali 1:1000 z naniesionymi zmianami. 10 października 1990  
Niestety takie jest polskie społeczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...